Ето че започна и последната третина от пътя на НОЕМВРИйската дружина! -Тема 9

  • 33 969
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 726








Мами в очакване:




Estlar- София, 30г., първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
-  stork-boy
Nani ✿-Пловдив,21г,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
bamboki-31г.,трета бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pampaetz-София,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



gundie-София,37г.,трета бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Бубстър-Рединг,Англия,27г.,втора бременност(една неуспешна) fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



noemvrii4e3  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
kittykiller  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ivy4ka-София,29г.,втора бременност:fingerscrossed: Flowers Four Leaf Clover



Veseto*-София,27г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
zvezdi4ka*-Варна,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



viktoriq838-Варна,33г.,трета бременност(две неуспешни)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Fantasy_Girl-Варна,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
InataCh-Австралия,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl



mu6mula-София,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
skorpionche-25г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Jesus...  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Esster-Белгия,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



bebesita-Шотландия,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
zaichetata-24г.,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
miloto30-Втора бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



mihaela.kovacheva-Плевен,23г.,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
yan4eto88-Ямбол,втора бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Zayde-Стара Загора,22г.,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Буболинче ♥-Плевен,23г. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
luckyyy-Варна,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl



gereme-Варна fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
vikinceto0o1  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Нели А.-София,26г,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pepitobs-Бургас,26г. първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
kokon7-Стара Загора,31г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
sengun-Бурса,Турция,26г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
gub4eto-София,33г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
savi78  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Самър-Пловдив,34г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy




natali.alexieva-19г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ema.-28г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Радостина Даскалова-Пловдив,25г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
iliqna_-27г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



kremska-София,26г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pufpaf-втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
northlove-Пловдив,31г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



gemavar-София,33г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
cvetelin@-23г. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
mira_m66-Смолян,36г.,втора бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
hris_mish-Варна,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



kremika-София,35г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
paotod-София,37г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



katenstain-Смолян,27г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
cveti991-София,24г.,втора бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover - stork-boy
drebosa4ko-София,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover - stork-boy
dora_ve  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



kristina86-София,28г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
slunchogledkaaa-30г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
julsii-33г.,втора бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
vofche-Велико Търново,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Excellent-София,30г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Pufi_-София,26г.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Beboche2015-София,29г.,втора бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
Ina_Ina_Ina-34г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



♥ Буби ♥-Варна  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Bel4eto_-първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
GeriOhara-Германия,трета бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
elitsssa  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl



Теичка-София,28г.,трета бременност(две неуспешни)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
ohayo-Сливен,32г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
galastra-София,37г.,трета бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



viks_1116-София,26г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
babymommy-Монреал,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
panda82-Масачузетс,32г.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover





forestgreengirl-23г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
viiikiii-34г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Зори Г.-София,30г.,втора бременност (една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
zezeto-Пазарджик,32г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Dandulina-втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
minimi-Стара Загора, 31г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Маргаритка Слънчева-Варна,32г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
IVA89-Благоевград,26г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



s.koycheva-Варна, втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
♥Nimfea-28г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
Miçi-София,25г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
Gery Danailova-22г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



tgtodorova-София,30г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Bibeto87-София,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



milena@@-Казанлък,32г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
mimenceee-Варна,26г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Daci-32г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
котилия-София, 28г., първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover




likeme?-29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Буквица-София,38г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
diamanda-София  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



Val4etoV-София,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Snow-Anna-Варна,37г.,трета бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ivelina_Antonova-22г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl


mama_zaek-29г.,София,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl






























Медицински календар
Седмици, месеци, триместри
3D календар
Биология на вътреутробното развитие
Прегледи и изследвания
Хранене по време на бременност
Коремни болки и спазми по време на бременност
Бременността по седмици
Бременност по седмици и месеци
Календар на бременността и калкулатор по седмици
Размерси на плода по гестационни седмици







 Развитие на бебето в снимки
Грижи за новороденото 1
Грижи за новороденото 2
Развитие на сетивата по седмици
Приблизителни размери на бебето по седмици
Грижа за бебето - полезни съвети
Какво не трябва никога да казваме на децата си








Кърменето - блогът на Бу
Правилно поставяне на бебето на гърдата
Ла Лече Лига - координати на консултантите по кърмене
Библиотека - Всичко за кърменето
Кърмене след секцио







НОИ и обезщетения за майчинство
2880 лв. накуп за майки-студентки

Майчинството-счетоводно: тема за бързи въпроси и отговори








Речник на бременността
Суеверия
10 фрази, които дразнят бременните
Разбирате, че сте майки, когато…
Нещата, които ви дразнеха през бременността






1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 19:54 от gemavar

# 1
  • Мнения: 726
Момичета, добре дошли в новата тема!!   Hug С пожелания само за добри новини и хубави емоции и никакви бебета все още!!   Praynig

# 2
  • Мнения: 234
Еха, как само звучи - последната третина Simple Smile Не знам как лети това време...

# 3
  • Мнения: 190
Леле кога мина това време , бързо се изниза ,хайде и аз да се запиша в темичката Simple Smile

# 4
  • Мнения: 339
Мерси за новата тема, Гемавар!
 Само хубави новини до края на третината.
Аз в петък съм на преглед и много се надявам всичко да е наред и вече да се е вдигнала плацентата. Това ще ми е най- хубавия подарък за рождения ден, който се пада точно в деня на прегледа.
 Само набързо да се оплача.Вече и аз трудно спя. Болят си ме крака, ръце през нощта. Едвам се преобръщам-имам чувството, че съм слон. Мисля и аз да си взема от възглавниците за бременни. Дано и при мен да стане по- добре.

# 5
  • далече в провинцията
  • Мнения: 115
Добро утро, честито нова темичка благодаря Гемавар   bouquet
Мама Зайка честито жилище, пожелавам да го изпълните с доброта, разбирателство и много детски гласове  Hug
Някои от нещата които съм ползвала с каката на макс са един малък "ескимос"  и  кенгуруто. А дрешки такива като за новородено имам даже неизползвани, като гъбки растът първите дни.
Като се разотидоха  бабите и роднините ми беше много спокойно, имах време и за бебка и за в къщи само да не ревеше така много при обличането. Ужасно ми се бяха разранили гърдите отначало и си бях взела Гармастин от които полза не видях и взех да се мажа със премитата свинска мас с която мажех малката след баня- по бързо зараснаха раничките.

# 6
  • Мнения: 1 308
Благодаря за темата, Гемавар, и приятно прекарване! Hug

Едит: Сега се сетих да попитам още нещо за шишетата. Има шишета с нещо като сламки вътре, които са против колики. Понеже мисля да купя стъклени на Авент, тези против колики друг модел ли са или тези "сламки" може да се купят и отделно? И дали е препоръчително още от началото да сме с шишета против колики?

Последна редакция: нд, 23 авг 2015, 09:26 от ♥Nimfea

# 7
  • далече в провинцията
  • Мнения: 115
Четох от линка за суеверията където ни е на първа страничка и се посмях. Оня ден ме среща една позната- младо момиче с две дечица на 5 и 2 годинки и ме пита какво ще бъде бебето и казвам момиче ..... " аааа ти си се постригвала, затова ще е пак момиче, аз не съм и затова имам момче"   ooooh! погледнах поослушах се и отминах, а миналата година едни познати правиха някакво изчисление че за да рода момче трябва да забременея след рожденния ден на таткото които е януари, но след неговия идва моя февруари и сметките се объркаха  Joy  , така смятали за тяхното и момче излязло.
Сетих се за още едно като прорита за първи път които погледнеш на него ще прилича, аз изглежда с какта все свекървата съм гледала, един познат рече това твоето ли е, казвам да , ами то защо прилича повече на бабата отколкото на теб  Sick

# 8
  • Мнения: 4 954
Добро утро. Аз да се похваля със завършен ремонт на бебешката стая. Днес само подреждане.

# 9
  • Мнения: 766
Благодаря за новата тема  Hug и че уважихте моето заглавие  Peace
Поредна лоша нощ и за първи път сънувах бебето , видях му личицето и сега ще чакам да видим дали ще е същото на живо  Wink

# 10
  • Мнения: 390
цоп и аз в новата тема! Хубава, прохладна неделя на всички! Толкова ми е добре, когато е 20 градуса  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 372
  bouquet Честита нова тема!!! Мами, толкова бързо лети не само бременността... сега като се обърна и сякаш вчера бях бременна с големия , а той е вече почти на 13.. newsm78 
Предната нощ сънувах ,че раждам ...събудих се в стрес и целият ден ми беше крив.. Sad

# 12
  • Мнения: 176
Да ни е честита новата тема! Рядко се включвам, но ви чета редовно. Момичета за пръв път се радвам че лятото свършва, голяма мъка ми бяха тея жеги. Аз вече започнах да пазаря за бебан, искам да съм предварително подготвена. Тия дни ще правим и големите покупки. Всичко сами трябва да си купим, че нямаме мвого познати с бебета, а с момчета изобщо. Относно суеверията уж не съм, ама пак не се подстригах. Тя и косата ми стана една хубава и дълга може и заради това да е. Пожелавам на всички ни един прекрасен финал със здрави бебчета!

# 13
  • Мнения: 574
Здравейте и от мен в новата тема. Тазо седмица и аз се чуствам много по-добре с понижените температури.
В голяма чуденка съм отностно купуването на количка, вече ви писах че съм си харесала и решили какво да си купим, камарело карерата, но преди два дни една приятелка ми каза, че иска да ми даде количката от нейната дъщеря, хубава е, запазена, няма забележки с кош за кола. Триколка е, аз не ги харесвам много, но не е голям минус за мен. Не помня точния модел - Чиполино с комбиниран кош, който пада до напълно легнало положение, но не на няколко степени а имаше друг начин. Предпочитам тази която съм харесала да купя, чуденкаката ми идва от гледна точка на парите. Говорих с мъжа ми и двамата клоним към новата, както казва той парите вече са бюджетирани, но продължавам да го мисля, защото не са малко пари. Имам още малко време да помисля - седмица, две и ще видим накрая.

# 14
  • Мнения: 234
Dora_ve, много са забавни тези суеверия, не че аз се подстригах преди да разбера пола Grinning
Estlar, да ти е честит ремонта! Аз си мечтая за такъв след няколко години - много ми се иска детска стая, ама за сега няма къде....

Общи условия

Активация на акаунт