Боядисване на яйца

  • 115 155
  • 428
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 474
Ето ги боичките , за които говорим. Пуснали са и нови модели с перлен блясък, диамантен ,седефен и още някакви имаше ама не ги помня. 

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 13:14 от Leo

# 76
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ИЗВИНЯВАИТЕ ама не видях някои да обесни за желатина?как става номера?  bouquet

# 77
  • Мнения: 386
Това ли са седефените бои?

# 78
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Моите са точно като на Лео Simple Smile
А с желатин боядисвам така: разтварям си пакетче желатин във вода, врътвам го на микровелето на размразяване да се разтопи. Сипвам в 4 купички от боичките и заливам с разтопения желатин. Топя пръсти в боичките и мажа яйцето. Това е.

# 79
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ааааа много благодарим Аномалиа  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 7 474
Това ли са седефените бои?

Тези са с брилиантен ефект, сега има 2-3 нови вида с перлен , седефен, брилиантен и още 2 вида, но не си ги спомням. Има ги в големите супермаркети(аз ги взех от Хит)

# 81
  • Мнения: 6 472
Това са моите миналогодишни яйца, които са направо нищожни в сравнение с вече показаното Embarassed
Тази година от метро се заредих с много хубави боички и след като посъбрах всевъзможни идеи мисля повече да се постарая.

# 82
  • Мнения: 386
Благодаря ти Leo!  bouquet

# 83
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ето ги боичките , за които говорим. Пуснали са и нови модели с перлен блясък, диамантен ,седефен и още някакви имаше ама не ги помня. 

Точно с такивабоядисвахме миналата година, много съм доволна и пак си купих от Метро сега. Боядисват много яйца, на мен ми останаха доста и ги дадох на една колежка после, не бях сигурна дали ще издържат до догодина.

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 21:49 от djemma

# 84
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Сега погледнах съставките на боите. Желатиновите моливи и брилиантените от Метро съдържат много Е-та, но няма забранени. А два от цветовете на похвалената тук боя на "Пет" Еоод Велинград съдържа Е-123 ? А аз дори си купих по две пакетчета, че да ползвам за сладки, тъй като е уж безвредна и за хранителни цели.

# 85
  • Мнения: 5 317
Добре де brianna аз миналата година пробах със тези лепила дето са сухите но да ти кажа че стана не много красиво,т.е.изпопадаха черупките явно трябва по силно лепило,нещо от сорта на каникулита?

Аз използвах обикновенно канцеларско лепило,от тези за лепене на хартия-във прозрачна тубичка,отгоре с накрайник.

# 86
  • Мнения: 386
Сега погледнах съставките на боите. Желатиновите моливи и брилиантените от Метро съдържат много Е-та, но няма забранени. А два от цветовете на похвалената тук боя на "Пет" Еоод Велинград съдържа Е-123 ? А аз дори си купих по две пакетчета, че да ползвам за сладки, тъй като е уж безвредна и за хранителни цели.
Добре де , djemma и какво искаш да кажеш , че са вредни и за яйца или само ако се използват за сладки,че не мога да схвана? newsm78

# 87
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
а аз зна4и мога да си купя и бои4ки в шишенца(за храна)и пак да си боядисам яицата? newsm78 newsm78

# 88
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Да няма проблем, но си купи по две за да видиш, ако не са много наситени цветовете, да сложиш още. Разтвори всяка боя в буркан(или друг подходящ съд)с топла вода, сложи лъжица оцет и пробвай с по едно яйце какъв е интензитета на боята, ако не е достатично, прибави още едно шишенце от същата боя.

ПС. Сега видях - що си се отказала да правиш моята желирана торта:)(ако не е тайна разбира се Simple SmileHug

# 89
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Цитат
ПС. Сега видях - що си се отказала да правиш моята желирана торта:)(ако не е тайна разбира се ) 
нееее не съм се отказала!!в никакъв слу4ай!! просто в момента нямам останалите продукти а ми бе6е любопитно да знам какво о6те мога да приготвям с това сирене Embarassed Embarassed а не съм с такъв опит като теб и много други момичета ,за което ви се възхищавам  bouquet....и фантазията ми хич я нема....но покраи вас тук и стези разкошни ястия и мъжа ми е доволен.... Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт