Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 39

  • 56 023
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Предишни теми:

38, 37, 36, 35, 34, 33, 32 , 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22 , 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Мнения: 677
ehopepi, излишно е да казвам моя глас в чия полза е Simple Smile

Много ме е яд, че заглавната снимка не се събира цялата

# 2
  • Мнения: 4 290
Мерси на Ема! Видяхте ли студиото на Гала?

# 3
  • Мнения: 13 770
Видях го от тукашния линк, не ми харесва.

# 4
  • Мнения: 1 597
Ema, благодаря за акуратността, с която поддържаш темата.  bouquet Боже, какви сте спринтьорки... Докато ви изчета ....
Ръмженето на Богиня за скачащите риби по пода, много ме разсмя - спомних си как ме отвя, га се бях зачудила като как е постигнат този 3Д ефект. Искрено й съчувствувам за бедите навлечени от безхаберни съседи или строители. Дано бързо да се намери решение за проблема!
На Ема и Пепси балконите са много хубави.
Едно качествено пребоядисване на стълбището в къщата на Съпружка, ще го превърне в такова от стара италианска вила с красив парапет от ковано желязо.

# 5
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 790
А аз само се записвам. Благодаря Ема   bouquet

# 6
  • Мнения: X
Ема, благодаря за новата свежа синьо-червена тематика в темата   bouquet  bouquet

Кой ме пита за тавана ? Не сме го разчиствали ,той е малко пространство с изолация и без прозорци .Няма нищо друго там ,но ако трябва да се почисти от изолацията ...аз ще си пукна горе от клаустрофобия и тъмнота.

Иначе при нас работата върви бързичко ,защото мъжът ми разбира  и има мерака да го направи .Аз всеки ден осъзнавам колко е пипкава ,бавна и мръсна цялата ремонтна работа и как разбирам хората,които си купуват нова къща където не искат да пипат нищо .


Днес ще сложи след работа луничките и ще свърже кабелите и най-вероятно ще мине една ръка още шпакловка на колоната и ще мине тавана с бяла боя една ръка .Утре аз ще мина с една ръка стените с боя и ще изпращам ученичката в първия учебен ден . Сега оправяме чанта , сортираме дрехи и пълним
А този уикенд ще се цикли дървения под .  Praynig

# 7
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ема, благодаря за новата тема! Прекрасно синьо си избрала за заглавната страница.
И от мен в тази гама. Фонът зад саудитска принцеса загатва за  прекрасен интериор.

Чипровски, навахо шарки за Дорис. (макар, че тя си търси стол, а не пано за стена Laughing)

ehopepi, кажи му, че с ламината пода ще е по-студен!
Интериорите и екстериорите, които успях да мерна в края на предишната тема са много хубави. На Пепси със сигурност е актуално и сега.
Предложението на Гаргамела към Лейди за черга на терасата ми допадна. Минах през Бриколаж днес и бяха заредили доста модели.
Мкого снимки и линкове от предишната тема не успях да отворя през телефона. Ще ги разгледам.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, разкошна снимка. Обожавам комбинацията от тюркоаз и алено.
Мумбас  Hug
ehopepi, дюшемето стои по-автентично и придава класа на жилището. И с него се вдига цената му. Това като последен аргумент.

# 9
  • Мнения: 2 140
Ема, благодаря за темата!   bouquet

ehopepi, при нас на вилата е ламинат /майка ми го е правила и плащала  Laughing/, иначе аз бих сложила дюшеме.  Peace

Контеса, аз те питах за тавана, защото на пролет ще правим този на вилата на две стаи.

Мумбас, стълбището ще го пребоядисам, ще сменя дървения прозорец и ще оправя тавана. Намислила съм и някаква етажерка на нашата площадка, но това ще го правя октомври-ноември, сега имам още малко да довърша вътре.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Нова благодаря, явно скритата извънземна символика ми влияе. Страхотна табла за спалня може да се получи, така че го слагам в графа бъдещи идеи.

Ема ти четеш мисли, покрай домашния офис ми се прииска да освежава и спалнята, тя е доста тъмна, което не ми пречи особено, но нали трябва промяна, та единия цвят е студено синьо, казват разширява пространството. Но нещо ме спира, мястото за сън ми е като тъмна уютна бърлога, а с това арктическо синьо, все едно съм останала вън на студа.

# 11
  • Мнения: 677
Дорис, искаш ли още идеи за цвят  Simple Smile



А това е страхотно за ъглови легла. Жалко, че моите вече ги направих на спалня в стаята за гости.





От тук

# 12
# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Ема! Ще спя вън на студа май! Този цвят става ли? http://www.diy.com/departments/dulux-light-space-first-frost-mat … BQ.prd?icamp=recsЧ

Dulux светлина и пространств и без това отдавна искам да я пробвам.

# 14
  • софия
  • Мнения: 9 590
Разкошна снимка на корицата!
Благодаря за новата тема, Ема!

Общи условия

Активация на акаунт