Лунна диета – винаги здрави и красиви

  • 76 343
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 558
Аз се чудя защо никой не пише, а то имало нова тема ooooh!. Иначе не съм пропускала луна, понякога издържам само на вода, друг път го карам на плодове.

Хайде, до понеделник!

# 46
  • Мнения: X
Привет, момичета!  Hug
Не успях миналият понеделник. За утре тъй като е супер кървава луна мисля да пробвам на фрешове, но ще видим. Браво за резултатите!   bouquet

Хубава неделя и до утре  Heart Eyes

# 47
  • София/Испания
  • Мнения: 1 506
Аз също се стягам за утре,мисля да изкарам на чай и плодови сокове/собственоръчно направени/
Успех! Hug

# 48
  • Мнения: 15 772
Питам, за да не объркам нещата - лунуването започва от тази нощ в 5.00 ч нали така?

# 49
  • Мнения: 911
Питам, за да не объркам нещата - лунуването започва от тази нощ в 5.00 ч нали така?
Да - 05:51 часа.

# 50
  • Мнения: X
Тъкмо пиша и СГГ е отговорила Laughing
Аз утре мисля да карам на ябълки, грозде, краставица..ще видим какво ще стане.

Хубава вечер на всички  Hug

# 51
  • Мнения: 15 772
Мерси. Аз съм в ПМС, та не съм сигурна дали ще устискам де, но ще се опитам да изкарам на фрешове утре.

Успех момичета  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 3 525
И аз тук- за проба  Laughing
Желая ви успех! И дано устискаме в това гадно време!

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 783
Здравейте   bouquet
Сега открих темичкката и се записвам .С компания е по- лесно  Wink
Преди правих редовно лунна диета, но след като забременях спрях .... след това кърмене и вече три години не съм правила.От днес започвам  Flutter.
Аз правя 24 часа на течности, но само през пълнолуние и новолуние- не знам правилно ли е ,но ми действаше много добре.Не целя сваляне на килограми, само пречистване на организма.
Дано издържа днес  Praynig, досега съм на сок от един лимон и 500 мл. вода.Мисля днес  да изкарам на сок  от морков ,цвекло и ябълка  Simple Smile
Успех на всички  Hug  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 3 525
Аз съм мнооого доволна от себе си!  bowuu
Вчера изпих една кофа чай и ми беше супер в този студ.
Поне до обяд ще продължа да се наливам само с течности.

# 55
  • София/Испания
  • Мнения: 1 506
Здравейте момичета,вчера бях на чай и плодов сок,разреден с вода.Днес съм -1кг,много съм доволна,днес ще ям само плодове.  bouquet

# 56
  • Мнения: X
Добро утро, момичета!   food010
Аз изкарах вчера до обяд на вода, но само толкова. Много часове ми идват не дневните луни  Laughing Май само такива, чиито фази започват през деня ще правя.
Браво мами и janetaes   bouquet

Хубав ден на всички!!  Hug

# 57
  • Мнения: 1 558
Вчера успях да издържа само до 19 часа, умирам от яд, че се предадох, ама умирах от студ. Нищо, здраве да е, следващият път!

Хубав ден!

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 783
И аз се предадох  Blush, изкарах до 16 часа на сокчета (най- критичния период ми  е от 14 до 18 часа ).Гонеше ме страшен глад може би заради ПМС , следващия път се надявам да издържа до край .
  bouquet

# 59
  • София/Испания
  • Мнения: 1 506
Вчера и аз бях много гладна,но издържах.Продължавам с плодове и чай,искам да сваля десетина килограма. Hug

Общи условия

Активация на акаунт