COLIN FARRELL - Кога 30-годишните лоши момчета на Холивуд стават добри

  • 43 414
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 992
По ред на номерата:

1. Трейлърът и постерът на "The Lobster" изглеждат много забавни.
2. Коя е тая до Жеймса?
3. Кампанията за сирийските бежанци почва да става като предизвикателството с кофите вода...

# 91
  • Мнения: 2 040
Сестра му.


За теб имам танцуващ Рони Крей - https://www.facebook.com/LegendFilmUK/videos/vb.1458262924413534 … ype=2&theater  Laughing






Вижте му тениската  Joy Joy Joy


# 92
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
3. Кампанията за сирийските бежанци почва да става като предизвикателството с кофите вода...
Поредният лицемер Tired Да спасява животи той, убедена съм, че в имението му има много празни стаи. Баааси, гади ми се от такива теоретични "спасители" Sick

# 93
  • Мнения: 1 992
Сестра му.


За теб имам танцуващ Рони Крей - https://www.facebook.com/LegendFilmUK/videos/vb.1458262924413534 … ype=2&theater  Laughing
Скрит текст:




Вижте му тениската  Joy Joy Joy

Скрит текст:



Ох, какво кръшно дръвце. Joy  Joy Joy

Направи си той един гардероб за носене с тоз Ревенант. hahaha


Джо, awareness му викат на това, на чист български. Rolling Eyes

# 94
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Яхване на вълната с цел трупане на дивиденти му казвам аз, но щом чистият български повече ти харесва... Rolling Eyes И това от британец, още по-възмутително, бляк!!

# 95
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Яхване на вълната с цел трупане на дивиденти му казвам аз, но щом чистият български повече ти харесва... Rolling Eyes И това от британец, още по-възмутително, бляк!!

и на мен са ми противни  Tired и Бенедикт има клипче за тая кампания ...

# 96
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Everest e unikalno hubavo napraven i izigran.Udovolstvie e da se gleda stoinosten film, az go preporuchvam.
Izvinete za lipsata na kirilica v momenta Hug

# 97
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990

# 98
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
охх, от възмущение забравих да въздъхна тук Laughing
Да му имам чупките Joy Joy Joy

И още едно клипче от шоуто


Оообичам Фалън!

# 99
  • Мнения: 2 040
Охооо, Колин с цигара!
Най-любимата ми негова снимка с цигара евър е тази. Даже по едно време преди 100 години я бях изпляскала на десктопа.



По някое време към средата на темата ще направя една подборка от различните му фотосесии.


И аз обичам Фалън. Heart Eyes
Прав е Джими, добре, че е станал актьор Джоузеф. Да му имам и името на групата и името на песните  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 25 сеп 2015, 14:47 от Злата с метлата

# 100
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не се вижда, Злате Peace
Всякакви комбинации с цигара обичам аз Blush


А Джими може да е прав, но ако Джоузеф си беше останал музикант, щях да съм на първа линия ан всичките му концерти Crazy. Все по-хубав става, еййй Heart Eyes И ми прави впечатление колко по-лежерен и отпуснат е сега, след като стана татко. Изглежда щастлив Party

# 101
  • Мнения: 2 040
Брадли има нова фотосесия за Details - http://pagesix.com/2015/09/15/bradley-cooper-still-a-good-cook-d … ource=twitterfeed

В статията се хвали, че сам си е готвил в "Burnt".
“Thank God the role was a chef, because I didn’t have much time to prep,” he said. “There’s no stunt double. Everything in there I’m cooking.”










Миналата седмица е завел цялата рода (мама, сестра си и Ирина) на US Open - https://www.laineygossip.com/Bradley-Cooper-at-the-US-Open-as-gi … -his-family/40642






Мама и Ирина големи дружки станали. Wink



# 102
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Да се отчета и аз, че гледах Еверест снощи.
Толкова отдавна не съм гледала нещо актуално с някой от титулярите, че направо си е събитие.  Grinning

Та най-общо казано, филмът ми хареса много като визия! Наистина невероятно изпипан беше технически. 3D-то беше изключително на място и въздействащо. На моменти наистина имах чувството, че аз се катеря по тези скали и снегове. Даже леко ми се зави свят на два-три пъти (щото аз си имам леко страх от височини в живота).
Понеже нищо не знаех за историята на тези експедиции, та фактологията също ми беше интересна.
Обаче някак не го почувствах толкова дълбоко, както примерно Diavolo е писал в препоръките - че филмът бил тежък и нямало да го гледа пак. Е, и аз вероятно няма да го гледам пак, но не по тази причина.
На ниво каст и актьорски изпълнения се чувствах малко като след Contagion.  ooooh!
Не ми стана ясно, примерно, защо трябва точно Робин Райт да бъде ангажирана за три сцени... Май само избора на Кийра мога да разбера - тя може и наистина да е била бременна, когато се е снимала. (Що пък да не изкара някой долар, докато е с големия корем. То не се искаше и кой знае какво - две-три сцени и малко сълзи и сополи...)
Не ме замеряйте с камъни, ама на мен май най-много Сам Уъртингтън ми хареса. Като се има предвид, че за пръв път го гледам изобщо... Мъжкар, страдащ за колега и приятел, беше героят му. И като такъв си го изигра момчето.

Основните герои не се напъваха особено според мен и повечето им емоции бяха съвсем предвидими/очаквани и може би заради това не ме развълнуваха, както би трябвало да се очаква. Пък може и аз да съм прекалено студенокръвна, знам ли.

Ако трябва да кажа в частност за Джейк - героят му беше някакъв странен за мен. Полупиян/полуотнесен тип с някакво "бохемско" отношение към планината, катеренето и опасността. Лежерен образ някакъв. И той лежерно ми стоеше в него. С тия брадища и косища + качулки и кислородни маски през половината екранно време - как да му видиш емоции изписани на лицето, като то и лице се не види...  Rolling Eyes
А най-странното беше, че накрая като показаха снимки на реалните участници в драмата, баш неговият човек беше гладко избръснат и хич не дългокос.

Хм, май не се вписах в похвалния тон на досегашните мнения, които се появиха из бг-мамма за филма. Ще прощавате.

Последна редакция: пт, 25 сеп 2015, 16:19 от мячик

# 103
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Според мен ролите в Еверест бяха така разделени, че сякаш не се открои главна Thinking Всички имаха мисия и цел, героят на Джейк - не толкова, както казваш Мяч Wink Но, за мен бяха много добре синхронизирани тези актьори, дали защото режисьора си е свършил много хубаво работата или по друга причина, но никой от тях не ми създаваше с играта си дискомфорт.
Ще го помня Еверест, определено. Много е въздействащ Peace

# 104
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, не мога да се въздържа, ще оспамя с един Хоакин smile3544

Прекрасен! ПРЕКРАСЕН!
(пък и съвсем по линията "мъже с цигара", която прокарваме днес)

Мяч, според мен си подходила аналитично и затова си се разминала с емоциите на Дявола Wink. Той гледа кино като дете в сладкарница, понякога направо му завиждам Blush

Общи условия

Активация на акаунт