X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 3

  • 32 540
  • 824
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:



Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова

Предаването се излъчва всеки вторник и четвъртък от 21:00 часа по Нова телевизия!




Архив:

# 1
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
И аз от фенките на Момчил. Много ме беше яд, че не е сред избраните.
Миналата година следях на страницата му изпълненията му успоредно с тематичните концерти и ми беше интересен с интерпретациите на песните.
И аз така!
Бебе, благодаря за темата!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 876
Пак не успях да стана № 1

# 3
  • Мнения: X
Бяха ми изтрити постове в предната тема  Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 7 876
Бяха ми изтрити постове в предната тема  Naughty

Е па пусни ги пак тук.

# 5
  • Мнения: 2 009
Някои с компромати ли?

# 6
  • Мнения: 5 128
Ааа, без триене  Naughty
Благодарности за новата тема, чакам с нетърпение вторник  Peace

# 7
  • Испания
  • Мнения: 37 503
H0uSse_Baby,  bouquet

Плюенето в интернет е често практикувано и безнаказано занимание. В тази връзка имам един много елементарен въпрос:

Loriyn, след като притежаваш толкова "вътрешна" и уличаваща участниците в различни събития информация, какво направи в реалния живот? Защото, съгласи се, тук е много лесно анонимно да се пише какво ли не.

Не искам да споря с теб, само питам.  Peace

# 8
  • Мнения: X
Бяха ми изтрити постове в предната тема  Naughty
Саня да не следи темата  Mr. Green
 
Все си мисля, че ако на мястото на Саня беше Графа, победителите и не само те щяха да издават по-добри песни и биха имали по-добра кариера като певци в БГ.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 21:40 от Анонимен

# 9
  • Мнения: 11 737
Благодаря за новата тема!

Лорин, тия които четем редовно помним какво си писала. Да си трият  Joy

# 10
  • Мнения: X
H0uSse_Baby,  bouquet

Плюенето в интернет е често практикувано и безнаказано занимание. В тази връзка имам един много елементарен въпрос:

Loriyn, след като притежаваш толкова "вътрешна" и уличаваща участниците в различни събития информация, какво направи в реалния живот? Защото, съгласи се, тук е много лесно анонимно да се пише какво ли не.

Не искам да споря с теб, само питам.  Peace

? Нещо не ти разбирам въпроса?  Thinking

# 11
  • Испания
  • Мнения: 37 503

? Нещо не ти разбирам въпроса?  Thinking

Имам предвид, че когато един човек разполага с информация, уличаваща някого в нещо, което не е редно, предприема мерки, а не пише за това в интернет. Та и затова те попитах дали в реалния живот използваш информацията, която имаш или...?

# 12
  • София
  • Мнения: 595
Tук  bowuu
Бебе, мерси за темата  bouquet

Надявам се Къщите на съдиите да са в 4 епизода-по един за всеки отбор, но очаквам да ги сбутат в 2  Close
Кристиян ще генерира мноооого СМСи, но няма да спечели, според мен. На финал виждам Християна, Дарина...
За съжаление не мисля, че моите любимци - Александрина, Виктория и Парадайс ще стигнат далеч, но ще им стискам палци fingerscrossed

# 13
  • Мнения: X

? Нещо не ти разбирам въпроса?  Thinking

Имам предвид, че когато един човек разполага с информация, уличаваща някого в нещо, което не е редно, предприема мерки, а не пише за това в интернет. Та и затова те попитах дали в реалния живот използваш информацията, която имаш или...?

 Joy
Почти цялата тази информация я има и във Фейсбук в няколко музикални групи и даже има една специално посветена на Саня. Там повече от година се вихрят дискусии. Даже и въпросният договор е качен там заедно с далеч по-пикантни подробности. Учудвам се, че повече от вас, които уж следите формата не сте ги чували тези неща.
Така, че нито ги плюя, нито ги компрометирам. Това са неща изкарани на светло и в пресата, и в музиканските среди.

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 00:10 от Анонимен

# 14
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аха. Ясно.  Wink Благодаря за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт