X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 4

  • 38 634
  • 866
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:



Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова

Предаването се излъчва всеки вторник и четвъртък от 21:00 часа по Нова телевизия!




Архив:

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Май съм първата гласувала - Вики е моят фаворит.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Да се запиша и да апострофирам леко журито. Сто пъти препочитам да гледам скромната и плаха Вики пред Дарина.

# 3
  • Мнения: 5 128
Хоп и тук  Peace
Моите впечатления вече ги изразих, но ще гласувам и в анкетата  Peace

# 4
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Да се запиша и да апострофирам леко журито. Сто пъти препочитам да гледам скромната и плаха Вики пред Дарина.

Абсолютно!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 016
Вики е и моят фаворит.

# 6
  • Мнения: 9 571
И аз гласувах за Вики Simple Smile Красива,скромна и талантлива  Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 11 571
В анкетата подкрепих Виктория - фаворит, Белканто, Християна, Дарина и АВА.

При Дарина роклята осакати представянето ѝ, на нея силата ѝ е в сценичното присъствие, а с "вързани крака" трудно да изпъкне.

# 8
  • Мнения: 11 737
Много разочарована от концерта. Не знам вие какво сте очаквали, но аз очаквах много рок. Тази вечер слушах песнички за децата.
На Вики и гледах само очите  Laughing Не е лоша песента, но не знам кое и беше подходящото да бъде включена в този концерт. Изобщо...

# 9
  • Мнения: 5 481
Гласувах за Вики. До днес се колебаех кой да е любимецът ми и за кого да стискам палци да стигне до финал - Виктория е моят избор.

# 10
  • Мнения: 4 594
Да се запиша и да апострофирам леко журито. Сто пъти препочитам да гледам скромната и плаха Вики пред Дарина.

О, да, 1000 пъти даже.

Първата половина на концерта днес направо ме отчая, но после нещата значително се подобриха. Гласувах за: Живко, Малкият Крис, Вики, АВА, Белканто и Ева Мария.

# 11
  • Мнения: 3 403
Бебе, благодаря за темата  bouquet

Моята класация за тази вечер:

1. Християна и Виктория - не мога да пренебрегна нито емоцията на Вики, нито ми-то на Християна
2. Кристиян Костов
3. Белканто

Другите ми бяха пълнеж, при това не много забавен и с доста пиглушено и на места невярно пеене.

# 12
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Благодаря за темата! Hug

Гласувах за Вики, Християна и малкия Кристиян. Вики днес беше  Heart Eyes Тя ми е фаворитка.

# 13
  • Мнения: 3 495
Хареса ми Виктория. Но съм съгласна с Маги, че трябва малко да се отвори, да излезе от черупката.

# 14
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не лош концерт, но нищо особено. Харесаха ми сценографията и балета Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт