Ин витро център Стефанов - тема 2

  • 67 715
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 696
Майка ми има конизация при д-р Стоянов и е доволна от него.

# 721
  • Сливен
  • Мнения: 825
Ясно момичета благодаря ви.Странното е че като му звъннах не можах да се свържа с него а с някаква дама и ми каза довечера в 20:00 да отида а гледам че работното време му е до 18:00 а аз не съм от града

# 722
  • Мнения: 1 406
Ама и катетър ли има? Shocked Мразя ги! Не може ли подлога?
Бананче и аз ги мразя катетрите... от стар опит... Направо се чудя на момичетата тук както го описват, че е безболезнено.. като щипване. Д-р Стефанов веднъж се пробва да ми сложи, за пункцията ли беше или за проходимостта, или за друга манипулация - не помня, но много ме заболя, взех да мърдам и помня, че д-р Грозева каза "дай да не я мъчим повече... " и натисна спинцовката с вълшебна течност  Mr. Green, после лека нощ деца.
Може катерър или памперс. За подлога не съм сигурна - мисля не. На мен памперсът ми е добре  Mr. Green. Веднага след трансфера ме кара да пусна малко и да спра по възможност, после стискам още около 20 мин и тогава може. Не питай тези 2 литра течност как се задържат. Така че помисли катетър или памперс. Аз стискам.

# 723
  • Мнения: 647
Oesi днес се засякох с твоята съученичка и си поприказвахме и полежахме заедно.На теб изписаха ли ти Прегнил или Овитрел след трансфера.Днес като подписвах документите за фонда мернах сред другите медикаменти и 1 брой Прегнил,но чак сега се сетих затова.Но нито ми дадоха,нито ми ги изписаха.

# 724
  • Сливен
  • Мнения: 4 070
Добавиха само аспирин протект да го редувам с фраксипарина,продължавам с витамините,естофем,но шпа и утрогестана.

# 725
  • Мнения: 288
И аз не усетих катетъра, но така зверски ми се пишкаше после, че .... неиздържах и тайно отидох до тоалетната. Не можах да издържа 1 час.
Това за памперса е страхотна идея.

# 726
  • Мнения: 4 696
Mомичета, има ли желаеща бременна да направи новата тема за късмет? Трябва само да копира информацията от първа страница, която съм сложила и да добави някое карасиво бебе за корица. Ако няма желаещ, аз ще я направя, че почти ударихме 50 стр. в сладки приказки. Wink

# 727
  • Мнения: 890
Mомичета, има ли желаеща бременна да направи новата тема за късмет? Трябва само да копира информацията от първа страница, която съм сложила и да добави някое карасиво бебе за корица. Ако няма желаещ, аз ще я направя, че почти ударихме 50 стр. в сладки приказки. Wink
Ще се радвам да я направя аз и да ви повлека с положителни тестове Simple Smile

# 728
  • Мнения: 4 696
Mомичета, има ли желаеща бременна да направи новата тема за късмет? Трябва само да копира информацията от първа страница, която съм сложила и да добави някое карасиво бебе за корица. Ако няма желаещ, аз ще я направя, че почти ударихме 50 стр. в сладки приказки. Wink
Ще се радвам да я направя аз и да ви повлека с положителни тестове Simple Smile
Действай! Mr. Green

# 729
  • Мнения: 890
Момичета заповядайте в новата тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=916977.msg32918331#msg32918331
Пожелавам ви от цялото си сърце успешни процедури, спокойни бременостти и много пухкави бебенца!

Общи условия

Активация на акаунт