Цистит - лечение без антибиотици - 2

  • 132 323
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 11 737
Plamichka, щом е помогнало на други жени, дано помогне и на теб и да се излекуваш.  Hug
Аз съм против този начин на хранене, но когато на човек му опре до г.за, пробва всичко. Важното е да се излекува и да живее нормално.
И само да попитам, този начин на хранене включва ли някакви добавки, които да приемаш?

# 751
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Пламичка, така се надявам да се оправиш и повече да нямаш тези гадни проблеми  Praynig
А какво стана с онова лекарство, дето го няма в БГ и е скъпо?

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 10:17 от Д и д и

# 752
  • Мнения: 4 344
Пламичка,повече от 10год.се опитвах да си помогна с вегетарианство като поне 100 дена ми бяха веган/суровоядство.Не ми помогна,срутих желязото,Б12,белтъка,разбутах кр.захар,падна ми калция.Сега най-добро облекчение получих с много колаген,хиалур.к-на.Преди оперативно ги пих на добавки,но д-ра беше категоричен, че от мехур тип цигар.хартийка,за да се оплътни,заздрави лигавицата това трябва да ми е във всекидневното меню.
Дано при теб да проработи!
Защо не се консултираш на и-мейл с Джинович?В момента е водещия световен уролог.Консулта му е безплатен.Има тема за него-хипоспадията и в детската урологична тема напоследък пишат за него.Пиши и на турски клиники-също е безплатно.

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 11:34 от sun sea

# 753
  • Мнения: 51
Някой ще направи ли нова тема Simple Smile

# 754
  • Мнения: 226
Значи аз диетата ще я пробвам така или иначе поне 6-8 месеца дано да издържа и дано да ми помогне, а за уролога аз съм си кореспондирала с много жени от Америка, които са ходили специално при известни специалисти обучавани за това заболяване и няма много как да им се направи освен диета да спазват и някакви вливания за облекчаване на симптомите и т.н. , което мен не ме интерсува. Лекарството действа само на 30% от болните - трябва да се взима цял живот, ако ти действа и е около 1000лв на месец и има ужасни странични ефекти. Много странно, че не ти е помогнала тази диета sunsea. Ако знаеш колко информация съм изчела за нея и книги, мисля,че трябва повече от 3 месеца да си на нея за да има ефект, но само предполагам. Чрез нея се изкарват токсините от тялото и то има способността да се излекува само да се регенерира както се казва. Чела съм за хора излекувани от рак и т.н. Може би всеки е доста различен не знам. Ако имаш много токсини в себе си може би трябва доста по-дълго време.. Но определено изчетох доста информация на Английски, много е важно да ти филтрират бъбреците по време на тази диета за да можеш да изкарваш токсини през урината. А разбираш дали филтрират като сутринта уринираш първата си урина в стъклен буркан и след 24 часа, ако има утайка на дъното или не прозрачна това значи, че изкарваш токсините при детоксификация.

# 755
  • Мнения: 4 344
Повече от10 години малко ли ти се струват?Имам и пълни гладувания по Пол Брег на дестилирана вода по 10 дни и всяка седмица по 24/36ч.
Тези теории и аз съм ги чела,но раковите клетки и бактериите се хранят с въглехидрати,и с подобни режими се хранят още повече.А като няма протеин,който е градивен елемент от къде ще се обновяват клетки и тъкани,отделно е лишена от калций,колаген , хиалуронова киселина,калций....
Дано ти помогне,но си следи железата(феритин,желязо,хемоглобин),белтъка,Б12,фолиева киселина,за да не се обзаведеш и с нови проблеми.
И аз ще съм 6 месеца на АИП и ще сравня с ефекта от гладуване и разновидностите на вегетарианството с изследвания,замервания на мехур,бъбреци и субективното усещане.
И не само урината е показател за детоксикация(в моя случай заради бактериите е труден показател за детоксикация).Езика също не лъже,лигавиците,кожата.
А защо не се консултираш сама с въпросните уролози?Аз съм писала на такива в Америка,Германия,почти цяла Европа,ОАЕ...Комерсиални за и-мейл консулт са били само в Германия,независимо,че нямаха идея с какво могат да ми бъдат полезни.

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 16:10 от sun sea

# 756
  • Мнения: 11 737
Детоксикация - любимата ми дума  Laughing

Трета тема, девойки, заповядайте  Laughing
Май сме за алтернативния раздел, ама не са ни изгонили още.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=929820.new#new

Общи условия

Активация на акаунт