X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 5

  • 36 563
  • 828
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:



Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова

Предаването се излъчва всеки вторник и четвъртък от 21:00 часа по Нова телевизия!




Архив:

Последна редакция: вт, 10 ное 2015, 23:06 от H0uSse_Baby

# 1
  • Мнения: X
Най-зле за мен тази вечер бяха Салют, Велинградското трио и Дарина. Фаворити - Християна и Белканто

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Упс.
Благодаря за темата  bouquet

Християна, Белканто, Вики и Стивън - това ми е четворката от днес.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
За да не е само запис си копирам тук коментара:


Цитат
Цитат на: KaRoLa в вт, 10 ное 2015, 22:53
Това аз НЕ го одобрявам!
По тази логика българи не трябва да пеят на английски. Хайде стига изкривен патриотизъм. Постарал се е да разбере какво пее и вкара много емоция. Дарина беше гротескна с Катеринно моме.

По същата логика прави неприятно впечатление как българките като видят някой чужденец (колкото по-екзотичен по-добре) забравят здравия си разум и всякаква логика и само ах ох те са страхотни  ooooh! ooooh! ooooh!

# 4
  • Мнения: 972
В предишни сезони не оставяха ли линиите отворени до четвъртък? newsm78
Моята подкрепа получиха Крис и Вики.

# 5
  • Мнения: 4 821
Гласувах за Християна, Стивън и Белканто. Прекрасни бяха както винаги Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 298
Гласувах за Виктория, Белканто и Стивън.  Peace

Но и аз не разбрах защо така бързо затвориха линиите. Колко време имат да гласуват за последните участници в сравнение с тези, които са минали първи.

# 7
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Бебе, благодаря за труда  bouquet bouquet
Подкрепих Белканто  Heart Eyes Heart Eyes, Вики и Християна.

# 8
  • Мнения: 4 864
И аз се изненадах защо затвориха линиите сега... Да не е част от новите промени, които спомена Маги?

# 9
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Благодаря за темата! bouquet

Гласувах за Християна, Кристиян и Вики, като на Вики ѝ давам глас на доверие, щото я изпуснах Mr. Green
Ама тя си ми е любимка. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 403
Бебе - за темата  bouquet

Тази вечер за мен най-добри бяха Християна, Белканто, Вики и Кристиян.

Много прилично се справиха Стивън (поздравления за усилията и емоцията, която вложи) и АВА.

Другите бяха посредствени - Александрина, Ева-Мария

и трагични - Дарина, Салют, Парадайс

# 11
  • Мнения: 9 571
Подкрепих Вики,Белканто и Хриси  Peace Дано някоя група си тръгне или Дарина в четвъртък.

# 12
  • Мнения: 3 495
Въобще не ме интересува на какъв език пя Стивън тази вечер. По-важно ми е, че усетих емоцията му и тя подейства и на мен.
А "Белканто" направиха най-доброто изпълнение на тази песен, повече ми хареса от оригинала. Simple Smile

# 13
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
За да не е само запис си копирам тук коментара:


Цитат
Цитат на: KaRoLa в вт, 10 ное 2015, 22:53
Това аз НЕ го одобрявам!
По тази логика българи не трябва да пеят на английски. Хайде стига изкривен патриотизъм. Постарал се е да разбере какво пее и вкара много емоция. Дарина беше гротескна с Катеринно моме.

По същата логика прави неприятно впечатление как българките като видят някой чужденец (колкото по-екзотичен по-добре) забравят здравия си разум и всякаква логика и само ах ох те са страхотни  ooooh! ooooh! ooooh!


Тогава и аз: Нищо общо няма с цвета на кожата на Стиви, но ако за теб има, си има и термин- расизъм!

# 14
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
По същата логика прави неприятно впечатление как българките като видят някой чужденец (колкото по-екзотичен по-добре) забравят здравия си разум и всякаква логика и само ах ох те са страхотни

Това изобщо не отговаря на истината Peace Стиви дори не изглежда толкова добре. Просто човека пее с емоция. Дори ММ го хареса много  Peace

Но "Облачето" в r&b вариант бе страхотно попадение.

Общи условия

Активация на акаунт