Професионални серии за коса - тема 89

  • 45 362
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 155
Здравейте, коя е най-протеиновата серия на Алтерна ? Косата ми е тънка и изрусявана, а ми се иска по-вече обем и плътност на самия косъм  bouquet

# 721
  • Мнения: X
Ей тъкмо навреме се добрах до темичката  Hug
Започвам да оформям новата.

# 722
  • София
  • Мнения: 3 272
Здравейте луди глави  bouquet
Добър ден,  премина ли малко с нощната лудост?

Аз понеже си смених телефона и заради новата нанокарта, която ми активирали снощи по някое време , днес до преди малко нямах телефон. Въобще не съм погледната, че нямам сигнал, защото бях от среща в среща  Simple Smile Сега го включиха най-сетне и видях, че имам няколко повиквания от непознати номера, и се чудя Арлен дали са звъняли?
Някоя от вас, която е пуснала поръчка с допълнителния код има ли обаждане относно тази поръчка?

Гледам нашата Рапунцелка Фрея подготвя новата тема. bouquet ще пиша на модераторите да не ни заключват.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 803
Здравейте, коя е най-протеиновата серия на Алтерна ? Косата ми е тънка и изрусявана, а ми се иска по-вече обем и плътност на самия косъм  bouquet

http://www.arlen.bg/category/79/caviar-repairx-intenzivno-vazstanovyavashti.html

На мен от Арлен още сутринта ми звъннаха, утре сутринта нещата ще са при мен  Simple Smile Не съм ползвала допълнителен код.
Рибката също, техните през другата седмица казаха.
Купих само уж необходими и много желани неща, дори не съм разглеждала ненабелязани продукти.

# 724
  • София
  • Мнения: 10 858
Най-силната протеинова серия на Алтерна е тази: http://www.arlen.bg/category/79/caviar-repairx-intenzivno-vazstanovyavashti.html

Магнолийка, при мен още не са се обадили от Арлен, но имам потвърждение на мейла за поръчката.

# 725
  • Мнения: 308
Може ли някой да ми сравни Тиджитата червените със серията на Кюн Сатин ойл.Подобни ли са като ефект? Simple Smile

# 726
  • Мнения: 494
Момичета, шампоаните на Маракеш със сулфати ли са?

# 727
  • София
  • Мнения: 3 272
Вивче ще чакам. Надявам се да няма отказ на поръчката или промяна в цената на продуктите, защото няма да е коректно. Аз пуснах поръчка, както казах като гост, защото нещо не успях да си вляза в профила и не ми се чакаше. Поръчах само Алтерна за мен и за още три момичета (сестра ми и майка ми също са момичета  Mr. Green)  после си вляза в профила и поръчах три продукта на Се бастион.  Направо бях така  Shocked Shocked Shocked Като им видях цената. 70% бяха намалени и вече почти всичко свършило.

Много добро ти е предложението за страница във фейсбук. Аз ще имам свободно време след десетина дни ( излизам в предколедна почивка  Laughing) и ще гледам да я направя и ще е хубаво там да си пишем разни тайни неща  Mr. Green

Иначе от рибата се опитвам да си пусна неща на O'right но постоянно ми забива и ако до 20 минути не стане ще се откажа.

# 728
  • Мнения: 368
Magnolia, моята поръчка на Алтерна беше с допълнителна отстъпка, но аз код не съм го въвеждала. При преглед на продукта цената беше намалена, а след това в кошницата отиде с още по-ниска  Party. Получих потвърждение с тези суми, но нямам обаждане.

# 729
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 730
Направо не мога да повярвам, че от 8.30ч до сега се занимавам с тъпата поръчкаот Рибата, най-после ми даде , че е приета. Дано само после да не се окаже , че ги няма. Бях твърде икономичка и не съжалявам  Crazy  Mr. Green Mr. Green но поне Алтерните , които исках и бях супер ядосана , че ги няма в Арлен, тук ги имаше.

# 730
  • София
  • Мнения: 10 858
Magnolia, моята поръчка на Алтерна беше с допълнителна отстъпка, но аз код не съм го въвеждала. При преглед на продукта цената беше намалена, а след това в кошницата отиде с още по-ниска  Party. Получих потвърждение с тези суми, но нямам обаждане.

Точно така се получи и при мен. Не съм въвеждала код, въобще целият филм е същия до момента  Mr. Green

Аз току що пуснах втора поръчка от Рибата, само с една четка и един гребен. Сайта е идеален, като в нормален ден, няма забиване или бавене.
Брутално съм назад с парите  Mr. Green Както някой беше писал, ще ям и ще пия Алтерна, а в моя случай и Медисютикълс и Керастаз  Joy  Пени се не пени ...  Laughing
Магнолийка  Hug Ще го обсъдим като му дойде времето  Hug

# 731
  • Мнения: X
Хайде в НОВАТА ТЕМА, черноперковки  Joy  Hug

Общи условия

Активация на акаунт