ИКЕА ви кани да играете повече с новата колекция LATTJO. Включете се в играта!

  • 11 606
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Новата колекция на ИКЕА е създадена въз основа на глобално проучване за навиците за игра в целия свят, което подчертава важността на играта между родители и деца за цялото семейство.

Мисията на LATTJO е да вдъхнови възрастните и децата да играят повече заедно. Новата колекция на ИКЕА предлага разнообразие от игри и играчки за забавление у дома и на открито, за създаване на музика, за ролеви или настолни игри за малки и големи и дори мобилно приложение, с което цялото семейство може да продължи да играе дистанционно.



„Знаем, че светът иска и се нуждае от повече игра. С помощта на собствено проучване открихме, че 50% от всички възрастни искат да открият детето в себе си и че децата и техните родители биха желали да играят по-често заедно“– заявява Мария Торн, мениджър детски асортимент в ИКЕА. В глобалното проучване IKEA Play Report вземат участие близо 30 000 души от цял свят. ИКЕА анализира огромния материал от проучването и изготвя "Доклад за игрите", който е в основата на новосъздадената колекция.

Колекцията е съпътствана от 25 кратки анимирани истории, създадени в партньорство с филмовата компания DreamWorks Animation. Всяка история има за цел да разшири въображаемия свят на LATTJO героите.

LATTJO героите са вдъхновени от насекоми, кореноплодни, животни и растения и се появяват в отделните продукти на колекцията. Серията e налична в магазин ИКЕА от 31 октомври.



Включете се в играта на ИКЕА и спечелете подарък от колекцията LATTJO!
Споделете до 17.01.2016 г. в настоящата тема намирате ли време да играете с децата си? Кои са любимите ви игри? Има ли такива, които сте измислили сами?
Един от всички коментирали ще получи като подарък прекрасната книга - наръчник за игри от новата колекция LATTJO на ИКЕА, за да бъдат игрите по-забавни за цялото семейство.

Последна редакция: чт, 07 яну 2016, 14:15 от Адри́

# 1
  • Мнения: 579
Опитвам се да намирам време за игра с детето, колкото и да не ми достига то понякога. Предвид възрастта му, за момента игрите ни се свеждат до рисуване, криеница, състезания с колички и подобни.

# 2
  • Мнения: 254
За игра с децата винаги трябва да се намира време, независимо колко си изморен, отегчен, ядосан или просто ти е "дошло до гуша". Любими игри - Не се сърди човече, Криеница, Скрит предмет, Черен Петър и много други. Във всеки момент към някоя игра може да се добави нов елемент, може да се видоизменят правилата или начина на игра и хоп! - тя става нова! Често се случва победителя да бъде награждаван - с нова измислена игра, с някоя нова привилегия и т.н.

# 3
  • Мнения: 1 329
Намирам време за игра с детето ми,но в момента съм по майчинство, надявам се и след това да имам време за игри. В момента е на 1г и 7м, обича да играем с коли, да четем книжки, да строим кули или да нареждаме рингове, да се гоним. В момента се учим как правят животните и през 10минути ги повтаряме Simple Smile Надявам се винаги да имам време за него,независимо на колко е, дали ще играем, ще четем книжка, ще се учим да смятаме или ще разрешаваме тинейджърски проблеми. Дано! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 243
След работа се занимавам с децата.Готвя в неделя ,така че да стигне до четвъртък.Редим пъзели, четем книжки, гледаме любими анимации, бутаме колите, правим крепости и гаражи с кубчетата, чистим с прахосмукачката  , редим шкафовете - аз като извадя всичко от някой шкаф да го подредя децата се държат все едно са открили острова на съкровищата.

# 5
  • София
  • Мнения: 803
Играем на домино, дама, не се сърди човече и други подобни игри, както и рисуваме заедно и всички други занимания, които се сетим.

# 6
  • Мнения: 605
За съжаление не намирам достатъчно време за игра с детето, но поне се опитвам.
Обичаме да играем на "Скрабъл" /отскоро се опитва и на английски/, на "Не се сърди, човече" и други подобни. Забавно му е да ми помага в готвенето, особено ако трябва да се меси тесто и да се оформя след това. Понякога правим къщички от разни кутии или пък си избираме нещо от Крокотак и го правим заедно. Често играем и на "Верижка", особено когато пътуваме.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Игграем на принцеси, много му отива на таткото;-), рисуваме. Може да се каже, че намирам време, но май не е достатъчно.

# 8
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Обичам да играя с децата си, макар и вече попораснали. Най-вече в събота и неделя, когато всички сме свободни. Любими игри са ни "Не се сърди човече", "Домино", "Монополи", редим пъзели и много други. Hug

# 9
  • Мнения: 610
Да,намирам време да играем заедно.Любимата ни игра е Дженга.

# 10
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
играем много с детето ми , като се има предвид , че е все още почти бебе - иска внимание постоянно .. игреам с куклички , най много със строител дупло , като аз построявам нещо , тя го руши .. с цветни хартии доста си играем ..общо взето с всичко , което успява да задържи вниманието ѝ

# 11
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Макар и не много често-да, играем заедно. Последната му любима игра е "Монополи".
Иначе най-често играем домино, морски шах, карти Уно.

# 12
  • Мнения: 252
Опитвам се да намирам време да играем с децата ми поотделно и заедно. Баткото на 6 години обича най-вече настолни игри и конструктори, но понякога играем на измислени игри- крием предмети и търсим навсякъде или играем на думи. А малкото ми дете- на 1 година и 8 месеца - най-много обича да играе на гоненица и криеница. Балоните и топките също носят голямо забавление.

# 13
  • Мнения: 5 435
Старая се всеки ден да намирам време да играя с детето си. Когато е хубаво времето играем навън федербал, на топка и други игри на открито. Когато сме вкъщи играем на карти, компютърни игри, сега учим и буквите и измислих игра Познай коя е думичката. На един бял лист пиша дума, разбира се с буквите които детето е научило досега. Например думата кака, след като я познае и рисувам момиченце, което след това да оцвети.  Blush

# 14
  • Мнения: 47 983
Моите деца са по-големи, но все още играем заедно. В момента играем доста настолни игри- детски и за възрастни, и игри на карти.

Общи условия

Активация на акаунт