Пътеки към щастието/ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon-Тема 2

  • 100 335
  • 738
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 822



Пътеки към щастието/
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon
Може да  гледате сериала онлайн тук: 

   Сериалът е  на индийската телевизия StarPlus и съдържа 398 епизода. Излъчва се всяка събота и неделя  по 2 епизода от 18 часа по Диема Фемили. През тази година, правят продължение от осем епизода. Които се излъчват по Нotstar

Резюме
Арнав Сингх Райзада е богат, красив, загадъчен, всичко около личността му е вълнуващо, но когато е бил дете го е сполетяло нещо ужасно и той е решил да няма доверие на никого и да не обича никого освен сестра си, да разчита само на себе си и на парите си. Куши Кумари Гупта, от своя страна, е девойка с идеали, романтична, мила и  силно релегиозна. Смята, че човекът, който ще стане неин съпруг някой ден, трябва на първо място да е почтен и искрен. Това е съвременна приказка за Красавицата и Звярът. Когато Куши буквално пада в обятията на Арнав, не е очаквала и не е искала това, но чувствата диктуват независимо от разума. Двамата ще преминат през множество изпитания, през омраза и любов, докато не започнат да опознават себе си и важните неща в живота. Въпросът е единствено дали това ще се случи, ще изберат ли любовта пред гордостта, щастието пред парите, морала пред безчестието? Не пропускайте развитието на един от най-обичаните индийски сериали в цял свят. 

Барун Собти и Саная Ирани  са в главните роли. Той е роден  на 21-ви Август 1984 в пенджабско семейство в град Делхи. Тя е родена 17-ти Септември 1984 в Мумбай. И на двамата звездният миг в кариерата им е този сериал. Стават много популярни и обичани, заради химията на екрана и майсторството с което пресъздават красивата приказка сътворена от сценаристите и режисьорите на сериалът и разбира се на чудесната игра на всичките им коактьори.



Семейство Гупта
Семейство Райзада

Нанд Кишор

Анджали и Шиям
Акаш и Паял


 


 




 


Правят продължение, с което да завършат отвореният край на сериала, след тригодишно прекъсване. Това е прецедент в историята на индийската телевизионна индустрия.






Старите теми

 
7
Зад кадър

Заповядайте, приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 526
Ехааа,страхотна Коледна тема!!!!!!!! bouquet bouquet

Миха newsm51

# 2
  • Мнения: 658
Миха, страхотна е къщичката , която си ни направила !  smile3525 Благодаря за времето , което отделяш за това, а и не само !  love001



# 3
  • София
  • Мнения: 299
Благодаря за новата темичка  smile3525 !
   дойде време и на любовта! Има моменти в които Анджали много ме дразни, а в началото Матхомати ме вбесяваше направо , но и двете са добри

# 4
  • Мнения: 658

image sharing

"Куши Кумари Гупта Сингх Райзада ! "

# 5
  • Мнения: 32

МИХА  smile3525  smile3525 smile3525
Златно момиче си ти love001 Каква приказка си сътворила, остави ме без думи!Жива и здрава да си, и все така да правиш всичко от сърце и душа! smile3525 smile3525 smile3525


# 6
  • Мнения: 1 875
Хоп и аз при вас  Hug Hug Hug

Миха,за новата коледна прекрасна темичка newsm51 newsm51 newsm51Нека я изпишем с много настроение и нека се радваме на прекрасните Сарун и Арши.

# 7
  • Мнения: 2 001
  И аз да благодаря за новата тема! bouquet
  А новите серии: друго си е любимата да е наблизо  txtloves txtloves txtloves, такъв адреналин те друсва, че от БИЗНЕСМЕН, ставаш СУПЕРМЕН! Joy
 Joy Joy Joy Joy Joy - много бързат, екшънът е на max, а Куши и Шиям са с колани в колата!
 Но въпреки това цялата съм на нокти и тръпна от удоволствие - Арши скоро ще са заедно!

Последна редакция: нд, 20 дек 2015, 20:46 от 512

# 8
  • Мнения: 169
ЧУК ЧУК има ли някой в новия ни прекрасен дом?ЕХАААА МИХА старата ни къщичка беше страхотна но тази е неотразима.Остави ме не без думи а направо без въздух!!!  Hug Hug Hug love001 love001 love001 bouquet bouquet bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 299

image sharing

"Куши Кумари Гупта Сингх Райзада ! "
С какво самодоволство го каза  txtloves  


# 10
  • Мнения: 2 001
"Шефе, избягаха! Ами, съжалявам, шефе! - абе кой ги пише тези диалози? newsm11

# 11
  • Мнения: 558
Миха,благодаря за новата тема!
Прекрасна е  bouquet
Аз също по-рядко се включвам,но ви чета с удоволствие момичета :*

# 12
  • Мнения: 526
"Шефе, избягаха! Ами, съжалявам, шефе! - абе кой ги пише тези диалози? newsm11

да и на мен много смешно ми стана Joy Joy

# 13
  • Мнения: 526
такъв адреналин те друсва, че от БИЗНЕСМЕН, ставаш СУПЕРМЕН! Joy
 Joy Joy Joy Joy Joy - много бързат, екшънът е на max, а Куши и Шиям са с колани в колата!
 

 Joy Joyбезопасността преди всичко! hahaha

# 14
  • Мнения: 109
Хоп и аз да се включа, благодаря за новата темичка на Миха страхотна е... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добре дошли и на всички нови фенове на пътечките  Hug Hug
Благодаря и на всички за страхотните клипчета и снимки, и информацията, която споделяте тук.

Общи условия

Активация на акаунт