Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 81 145
  • 738
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 346
K A R A  S E V D A


В  Р О Л И Т Е:

   
Неслихан Атагюл Бурак Йозчивит Каан Уранджъоолу


Мелиса Аслъ Памук Хазал Филиз Кючуккюсе Зеррин Текиндор 


 
Кюршат Алнъачък Неше Бейкент Бурак Серген   


Рюзгяр Аксой Зейно Ераджар Орхан Гюнер


  Баръш Алапайкут Али Бурак Джейлян Гюкай Мюфтюоолу


С Ю Ж Е Т

Два отделни свята от двете страни на Босфора - толкова далечни и толкова близки едновременно.Какво ще стане, ако двама души от тези светове се влюбят?
Кемал е едно от трите деца на семейство от средната класа. Учи последна година за минен инженер.
За него мечтите са забранени и той не вярва в чудеса... особено в чудеса като любовта.Животът му се преобръща и той губи контрол, когато среща Нихан.Нихан е част от бляскавото общество, но е много далеч от ценностите на средата си.Любовта им изглежда невъзможна, но те успяват да преодолеят дистанцията и да я запазят...До деня, в който Кемал трябва да напусне Истанбул, за да работи в мина. Това е кръстопътят за тях, моментът на тежки решения.Кемал приема, че те принадлежат на различни светове, погребва мъката си и се мести в Зонгулдак.
Той обаче не знае, че Нихан също има тайна, която трябва да скрие. Те се разделят и любовта им изглежда невъзможна.Скоро Нихан се омъжва за Емир, който е влюбен в нея от детството и макар бракът им да изглежда идеален, за нея няма по-голяма любов от Кемал.Инцидент в мината повежда живота на Кемал по нова пътека и той се връща в Истанбул, изправяйки се пред Нихан, Емир и всичко, което е загърбил. Вече му е невъзможно да избяга от миналото.Историята ни показва как всичко, което приемаме за даденост, може да се промени, как разликата в статуса може да бъде с две лица.
Как любовта може да бъде наистина вечна...


STAR НА ЖИВО

          


Продуцент: Ay Yapım
Режисьор: Хилял Сарал
Сценарии: Анъл Еке и Йозлем Йълмаз
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Романтична драма





ДОБРЕ ДОШЛИ

# 1
  • Мнения: 7 903
БУ, благодаря за новата тема! bouquet
Пъпи, някъде из темите видях новите ти придобивки Simple Smile Много са готини.
Май всички дебнем намаленията на палтенцата. Аз като по-скромна, обикалям едно в НюЙоркър. Simple Smile
Пиша от телефона и не мога да скрия спама. Съжалявам  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 6 287
Бу, благодаря за темата!  bouquet

# 3
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
Бу, мерси за темата bouquet
О, Розе, така, така Wink Пазарувам аз, този сезон ме депресира и ходя на шопинг терапия Mr. Green

# 4
  • Дубай
  • Мнения: 3 754
Благодаря и от мен.Голямо мъкане падна докато влезна.Приятни минути от мен на всички.

# 5
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
Здравейте Hug

Вече е качена 15 серия и в ю туб.

С благодарност към Еванджелин и екипът й, че ни радват с тези бързи преводи bouquet Heart Eyes Peace

https://www.youtube.com/watch?v=8DFkYdJE-GY

# 6
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
Гледам си кротко серията и се чудя и мая как можаха в едно семейство да се очуват толкова големи идиоти Laughing Айде, едната е малка уж, наивна била, дрън,дрънн....Ми, другото детИ, то, па уж е голям мъж, а е инфантилно до мозъка на костите си Mr. Green
Добре, че е един Кемал за радост на майка и татко си, че живи да ги ожалиш ooooh!

# 7
  • Дубай
  • Мнения: 3 754
И сега чакаме сватбата на годината Зейнеп и Озан newsm78 newsm78 newsm78

# 8
  • Дубай
  • Мнения: 3 754

Фрагмана! Какво ли ще направи Емир ,ами Кемал?

# 9
  • София
  • Мнения: 9 346

Фрагмана! Какво ли ще направи Емир ,ами Кемал?

ЗеЗе ми харесва, оказа се по умна от всички останали Joy

# 10
  • Дубай
  • Мнения: 3 754

Фрагмана! Какво ли ще направи Емир ,ами Кемал?

ЗеЗе ми харесва, оказа се по умна от всички останали Joy
Хитра тука сме на принципа Отмъщението оправдава действията ми па като гледам на нея не и е много жал за Озан.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 346
Не ми е жал нито за Озан нито за ЗеЗе и двамата са малоумници, един дол дренки, друг не би ги издържал. И двамата са способни на подлости, за да имат това което искат.

# 12
  • Мнения: 7 903
Не ми е жал нито за Озан нито за ЗеЗе и двамата са малоумници, един дол дренки, друг не би ги издържал. И двамата са способни на подлости, за да имат това което искат.
+1

# 13
  • Дубай
  • Мнения: 3 754
Не ми е жал нито за Озан нито за ЗеЗе и двамата са малоумници, един дол дренки, друг не би ги издържал. И двамата са способни на подлости, за да имат това което искат.
Така си е ,ама малко ми стана жал за Ози ,струва ми се че той си я обича че са използвачи такива са и двамата. Търкулнала се тенджарата и си намерила похлупака

# 14
  • София
  • Мнения: 9 346
Жал ми е единствено за НихКем на които ЗеОз ще влошат още повече положението.

Общи условия

Активация на акаунт