Професионални серии за коса - тема 101

  • 81 184
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 31 182
Денси, златна си! Благодаря!  bouquet

Hug За мен е удоволствие. Hug

Попитах я за новия Еликсир Ултим спрей за обем, защото той знаете много ме изкушава, но все не го купувам. Е тя ми каза че той е само за пръскане на мокра коса, защото мокри и за моята коса няча да бъде никак подходящо да се напхръскам на сухо, зщото ще ми направи веднага фризита.
Посъветва ме като ми свърши моя Еликсир Ултим за боядисана коса с имперски чай, да си взема оригинала защото е доста по-силен и ако реша да си взема и лекия спрей за мокра коса, но като цяло мога да пропусна покупката, защото е за тънки и фини коси, каквато моята определено не е.

Попитах я да ми обясни каква серия точно е Хронолоджист и защо е толкова скъпа серията, а не е с цените на другите серии. Отговори ми, че  е направена така че да съчетае в себе си всички полезни съставки на произведените досега серии на Керастаз, нещо като "черешката на тортата" буквално. Имала в себе си много полезни неща и сама разпознавала какви проблеми имала косата, за да се нагоди и да я поправи, ако можем така да го наречем. Затова и е единствената маска на Керастаз, която се нанася обилно и в корените на косата и се намазва и по скалпа.
Продуктите от Хронолоджист миришат различно от олиото и пилинга. Каза ми да си я купя ако искам нещо да си купувам въобще от Керастаз точно нея , а не Дисциплина отново примерно, защото тя ще ми се отрази на косата по-балансирано и по-добре.
Аз не харесвах аромата на олиото от серията първоначално, но то е от така наречените пристрастяващи миризми и вече ми е много приятно. Просто свикнах и сега го търся акто миризма. Слагам почти винаги вечер от него по една помпа и цялото нощ вк. и на сутринта му усещам аромата. Ползва се само на суха коса ме предупреди жената, а не както аз понякога слагах и на влажна. Много луксозна глезотия е това олио и го препоръчвам на дамите, които харесват добре ароматизирани коси и луксозни продукти.

# 121
  • Мнения: X
Някой мисля, че питаше дали имат хидратираща серия: серията за обем и плътност и серията PHD не са ли хидратиращи?
При тази марка го няма съвсем типичното делене на продуктите на хидратиращи и протеинови. Дори серията restore, която е за суха и изтощена коса (респ. при други марки протеинова) прави косата да изглежда здрава, да се усеща плътна, но действа страхотно и на супер сухите ми крайчета като ги прави меки и гъвкави, косата е скоклива и жива. Не е както при други протеини при мен, които ми вдървяват косата. Определено има нещо специално в тяхната "здравословна химия". Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 54
Момичета при теста с косъма, какво означаваше прекаленото разтягане  newsm78

# 123
  • София
  • Мнения: 10 858
Ах, Денси, толкова ми е интересно  bouquet Прииска ми се да си взема маската Хронолоджист  Crazy Ще викам Ом и ще седна на земята  Laughing

Да ви кажа за второто нанасяне на Червените Про файбър Ш+Б+Серум. Никакво протеиново усещане този път, супер мека, леко по-плътна и много бляскава коса. ПРеди миене бях около 20 часа с кокосово масло, може да е дало отражение. Аромата на серията е божествен за мен, слава Богу е и дълготваен, и ми е истинско удоволствие да усещам уханието на косата си часове и дори на следващия ден  Heart Eyes

# 124
  • Мнения: 213
Здравейте,
Има ли някой отзиви за този ДПШ
http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/bc-bonacure-scalp-th … -kozha-na-skalpa/
Благодаря Simple Smile

# 125
  • Мнения: 221
Използвах една опаковка от него. Приятно леко охлаждащо усещане, но пресушаваше малко косата.
Много повече харесах дълбокопочистващия на Mediceuticals.

# 126
  • София
  • Мнения: 1 626
Утре ще пуснат травълите на Ливинг Прууф в арлен аз ще изчакам, че искам да си поръчам и новият крем на Денсифик, който се очаква тези дни  Hug


Ауууууууу, не, не, не!!! Викам си: - Стой! Дръж се! Не се давай!  Joy Joy Joy
Интересни са ми и на мен травълите на Ливинг.

Ако гледаме в сайта на Рибката, крема Денсифик, заедно с мъжките продукти ще са налични от 19 май!


Денси, много интересно!!! И мен ме сърби скалпа от шампоаните на Керастаз. Ама аз изливам като от бидон, хич не ги пестя и много обичам да знам че наистина добре съм си измила косата. Явно прекалявам.

# 127
  • Враца
  • Мнения: 271
Здравейте,
Има ли някой отзиви за този ДПШ
http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/bc-bonacure-scalp-th … -kozha-na-skalpa/
Благодаря Simple Smile
Аз го имах, но не съм доволна от него - ужасно заплита косата и пресушава. Сега имам Лейбъл М и е доста по- добър.

# 128
  • Мнения: 213
Damma, dentelle, много Благодаря Simple Smile))))

# 129
  • Мнения: 1 878
Някой мисля, че питаше дали имат хидратираща серия: серията за обем и плътност и серията PHD не са ли хидратиращи?
При тази марка го няма съвсем типичното делене на продуктите на хидратиращи и протеинови. Дори серията restore, която е за суха и изтощена коса (респ. при други марки протеинова) прави косата да изглежда здрава, да се усеща плътна, но действа страхотно и на супер сухите ми крайчета като ги прави меки и гъвкави, косата е скоклива и жива. Не е както при други протеини при мен, които ми вдървяват косата. Определено има нещо специално в тяхната "здравословна химия". Heart Eyes

Е, сега още повече ми се прииска да си ги купя!  Heart Eyes Кремът ми действа точно по начина, по който си го описала! Може би ще пробвам травъл сетовете за разл.серии преди да си купя пълноразмерните опаковки, защото сега искам всички серии  Mr. Green

# 130
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
На мен пък шампоаните на Керастаз ми утежняват, като изключим Денсифик . Имала съм Елексир Ултим, Нутрик, Специфик, Кристалисте ии бам . Косата се държеше прилично с Елексир Ултим и Кристалисте, ама в дадена секунда започна утежняването... Много ми харесва шампоанът за обем на Секси Хър + бустера за обем, направоо не мога да се нагледам на косата ми  Heart Eyes . Ама това новото от Денсифик не е мляко, а балсам за коса  newsm78

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 18:11 от cityofangels

# 131
  • Мнения: 483
Сити, радвам се, че си си намерила подходяща серия, защото знам, че трудно ти харесват. Косата ти на снимката изглежда супер. Дано и в бъдеще да се запази ефектът и да не те разочарова.

Цветичка, за пореден път, много ти е хубава косата. Грижите са казват думата винаги. Peace

Пролет, по повод поста ти, наистина косата ми е с тънък, залепващ се по главата косъм. Някак тежи. За сравнение, косъмът на майка ми е дебел, лек и въздушен и тя винаги има обем при абсолютно права коса. Изглежда като с прическа, без да е правила нищо. Моят е с друг ген, който обаче побелява бавно, та не се оплаквам.

И да кажа, че днес пак не измих след ползването на Ливинг Прууф за обем в събота, и наистина май молекулата за отблъскване на мърсотията върши работа. Косата стои чиста и плътна, както след измиването. Подредена и бляскава. Много съм доволна, но сега отивам да мия по навик. Пак със същото. Hug

# 132
  • Мнения: 3 248
Ох, много се чудя на серума на Гроу Горджъс. Гледам някои от вас сте поръчали стандартния, други интенс? Кое ви накара да изберете единия или другия? Аз гледах съставите и уж този на интенс трябва да е по-наситен и добър, но нещо чисто теоритично не ми се струва така?  newsm78 Не мога да реша. Накрая ще свърши кодът...  #Crazy

# 133
  • Мнения: 247
Ох, много се чудя на серума на Гроу Горджъс. Гледам някои от вас сте поръчали стандартния, други интенс? Кое ви накара да изберете единия или другия? Аз гледах съставите и уж този на интенс трябва да е по-наситен и добър, но нещо чисто теоритично не ми се струва така?  newsm78 Не мога да реша. Накрая ще свърши кодът...  #Crazy
Винаги предпочитам продукти с по-наситени съставки/количество/консистенция. Това е причината. А дали наистина е така, няма как да знам, но разчитам на думата на производителя. Дори ако е парфюм, пак предпочитам по-наситеният и интензивен аромат.  Grinning  Изхождам от моя си логика, че ще е по-добър/траен.  Peace Не знам дали е така в действителност  Blush

# 134
  • Мнения: 3 248
Ох, много се чудя на серума на Гроу Горджъс. Гледам някои от вас сте поръчали стандартния, други интенс? Кое ви накара да изберете единия или другия? Аз гледах съставите и уж този на интенс трябва да е по-наситен и добър, но нещо чисто теоритично не ми се струва така?  newsm78 Не мога да реша. Накрая ще свърши кодът...  #Crazy
Винаги предпочитам продукти с по-наситени съставки/количество/консистенция. Това е причината. А дали наистина е така, няма как да знам, но разчитам на думата на производителя. Дори ако е парфюм, пак предпочитам по-наситеният и интензивен аромат.  Grinning Винаги когато поръчвам продукт и има по-интензивен, предпочитам него. Изхождам от моя си логика, че ще е по-добър/траен.  Peace Това си е моя логика, разбира се, не знам дали е така в действителност  Blush

Ясно, но аз гледах, гледах и хич не ми се струва по-наситен вариант. А съвсем различен. Хиалуроновата е по-напред и я има още веднъж по-назад и има кофеин, но ме притесни, че парфюмът е толкова напред.
Ето на обикновения:
Скрит текст:
Water (Aqua), Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Propanediol, Arginine, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Dextran, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Daucus Carota Sativa Extract, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense Flower Extract, Gluconolactone, Pisum Sativum Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Caramel, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance (Parfum), Ppg-26-Buteth-26, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citral.

И на интенс:
Скрит текст:
Aqua (Water), Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Glycerin, Butylene Glycol, Caffeine, Propanediol, Dimethyl Isosorbide, Maltodextrin, PPG-26-Buteth-26, Parfum (Fragrance), Acetyl Tetrapeptide-3, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Trifolium Pratense Flower Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Larix Europaea Wood Extract, Pisum Sativum Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Arginine, Glycine, Lactic Acid, Dextran, Zinc Chloride, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Pentylene Glycol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Urea, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Sodium Metabisulphite, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citral.

Чудя се и аз дали и кой искам!!!!!! Аааааааа!

Общи условия

Активация на акаунт