Великолепният век Кьосем (Muhteşem Yüzyıl Kösem) №3

  • 115 548
  • 749
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 287


Кьосем Султан е наложница на османския султан Ахмед I, майка и Валиде Султан на Мурад IV и Ибрахим I. Тя е най-влиятелната жена в Османската империя, която управлява самостоятелно два пъти – от 1623 до 1632 г. и от 1648 до 1651 г. Тя остава в историята, като единствената жена, управлявала официално и самостоятелно Османската империя.

Кьосем Султан - име, което е единствен покровител на династията, име което печели любовта и симпатиите на народа и се смята за символ на власт и великолепие. Докато е позната като най-влиятелната жена, която изтокът някога е виждал, оставяйки отпечатък върху историята, нейната ослепителна власт ще й отнеме всичко. Тя ще жертва мъжът, когото обича, семейството, приятелите и синовете си... Но най-вече, невинността си...


Участват:

Берен Саат, Хюлия Авшар, Екин Коч,
Мете Хорозоолу, Аслъхан Гюрбюз, Кадир Дооулу, Мехмет Куртулуш, Берк Джанкат, Еркан Колчак Кьостендил, Тюлин Йозен, Гюлджан Арслан, Мухаммет Узунер, Надир Саръбаджак, Есра Дерманджъоолу, Джихан Юнал и др.


STAR TV на живо

       


"Султанатът на жените"










# 1
  • Мнения: 14 418
 Hug Благодаря,zarani

# 2
# 3
  • Мнения: 28 073
Зари, благодаря за новата тема! newsm51
Който желае да я следи, може да кликне горе я ляво на ХАРЕСВА МИ и по този начин ще получава известия за нови публикации.





# 4
  • София
  • Мнения: 5 334
Туууук съъъъъм! Flutter
Зарииииии! Hug Hug Hug

И пристигам с любимката си: Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 6 529
Поздравления за темата  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 208
И аз благодаря за новата тема  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 009
Здравейте,великолепни!
До сега гледах епизодите на руски език,но еп.14 не го намирам,може ли някой да помогне,къде го има със субтитри?

# 8
  • Мнения: 290
Благодаря и аз за новата тема!  Peace Hug bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: X
Здравейте, и благодаря за новата тема  Hug

# 11
  • Мнения: 1 408
Здравейте,великолепни!
До сега гледах епизодите на руски език,но еп.14 не го намирам,може ли някой да помогне,къде го има със субтитри?
Имаше го във ВБокс. Аз вчера започнах да гледам, но не довърших. Днес се оказа, че потребителката си го е направила личен и не може да се гледа.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 287
Администраторите на сайта са направили много клипове лични, не е от потребителката.  Peace
Никой обаче не казва каква е причината. Доколкото знам са блокирали предимно турски сериали и някои анимации.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 411
Обещаващо изглеждат снимките на 15 епизод. Ако го блокитав във вбокса обаче, не знам къде ще го гледам...

# 14
  • Мнения: 399
По принцип някой клипове излизат като лични,когато по тях се работи в момента и се добавят субтитри,не знам в случая дали това е причината обаче.

Общи условия

Активация на акаунт