"София Ден и нощ " 7 Реалити сериал по Нова Тв

  • 66 371
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
Реалити сериал,излъчван от понеделник до петък по Нова ТВ от 22:00 ч.

Правилата на къщата  Mr. Green
Не че някой ги спазва!!! Joy


Официална фейсбук страница
София-Ден и Нощ

Онлайн епизодите
Нова Плей
Vbox7

Предишни теми:
Тема №1
Тема №2
Тема №3
Тема №4
Тема №5
Тема №6

# 1
  • Мнения: 10 503
Благодаря за темата 🌷
Не е за вярване, ще съм първа Simple Smile премествам си поста от предишната тема:
Преди няколко дни видяхме Марио. Не изглежда толкова едър сякаш, хем с яке беше - нормално момче. Вървеше и се озърташе Simple Smile
Току-що на рекламите пуснаха промо на филма. Симона признава на Асен, че не е бременна. Асенчо ми е най-адекватния образ, чак нереално на фона на по-големите.

# 2
  • Мнения: 130
Запис.
Благодаря за новата тема. bouquet

# 3
  • Мнения: 501
Марио по-добре да си избръсне мустака, а Асен е много добро момче.

# 4
  • Мнения: X
Предложение за анкета - имайки предвид последните дискусии в темата, предлагам следната анкета "Koй герой е най-реалистичен?" или обратното "Кой е най-измисленият герой в сериала?"

# 5
  • Мнения: 460
Асенчо ми е най-адекватния образ, чак нереално на фона на по-големите.

+1
Определено и за мен Асен е най-адекватен. Влюбил се, прави всичко за нея, предлага някакви нормални решения, а и говори най-нормално. Без истерии и преиграване. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 525
Запис.
Познавам такова момче като Асен,добър и готов на всичко за жената която обича

# 7
  • Мнения: 146
Аз предлагам анкета „Кой е най-голямото животно в сериала?” и със сигурност ПорФавор ще е на последно място  Laughing

Шегувам се, как ви се струва „Кой е най-привлекателният образ в сериала?”

# 8
  • Мнения: 14
Не знам вие как мислите, но от началото до сега героите ми се измениха и взех да губя интерес към това предаване. В началото всичко беше забавно, в кратки случки, а сега един месец акцент е бременността на Симона.Коки ми прави впечатление че сега го играе супер нагъл, а София само се вживява в чужди проблеми като за двама. Оригиналната групичка хора си беше много добре, но то разбира се не трябва да е монотонно, ама постоянно нови и нови...Та да се върна на изменението на ролите на актьорите, тези крясъци и скандали взеха повече да ме товарят, а не да ме разтоварва предаването... Cry Confused Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 14
Най- измислена ми е върлуващата драма Сабина, а най- реалистичен ми е Асен.

# 10
  • Мнения: 10 503
Аз пък харесвам филма. Да, на моменти са нелогични случките, но го предпочитам пред турските сериали, които не са по-малко натоварващи. Ако трябва да съм честна го гледам именно защото е български.

# 11
  • Мнения: 17 546
За мен буреносен облак е на Боби бившата жена. Марина ли се казваше? Тя е все намусена и недоволна.

# 12
  • Мнения: 2 558
Ей пак не хванах промото   Close

# 13
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Аз съм за въпроса за анкетата - Кой е най-реалистичен?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт