"София-Ден и нощ " Реалити сериал по Нова Тв Тема №5

  • 53 064
  • 727
  •   1
Отговори
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Реалити сериал,излъчван от понеделник до четвъртък в 22:00ч. по Нова Тв.

Официална фейсбук страница
Клик
Онлайн епизодите
Нова Плей
Vbox7





Предишните теми:
Тема №1
Тема №2
Тема №3
Тема №4


# 1
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

Реалити сериал,излъчван от понеделник до четвъртък в 22:00ч. по Нова Тв.

Официална фейсбук страница
Клик
Онлайн епизодите
Нова Плей
Vbox7





Предишните теми:
Тема №1
Тема №2
Тема №3
Тема №4


# 2
  • Мнения: 509
Анкета може би.. Нещо за Софито и това, че 24/7 си налага мненията.

# 3
  • Мнения: X
Софито голяма хрътка, а някой се усамоти из апартамента и тя вече е надушила "следата"... Laughing

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Аз не държа да има анкета. Хайде да оставим сценаристите да не преписват от бг мама - не им давайте идеи.

# 5
  • Мнения: 509
Аз не държа да има анкета. Хайде да оставим сценаристите да не преписват от бг мама - не им давайте идеи.
Те отдавна са го снимали. Тръгнали са да търсят идеи..

# 6
  • Мнения: 1 325
Освен София, малката Симона супер ме дразни, все недоволна, мрънка.  Да видим сега дядо Боби дали ще се сдобри със зетя Дани Laughing

# 7
  • Мнения: 1 298
Голямо тръшкане тази Симона. Тя не иска бебето, заради бебето, а защото иска да върже Дани. София и тя още малко ще й предложи да го износи и да й го даде.

# 8
  • Мнения: 6 529
С какво право София й забранява да го махне?

# 9
  • Мнения: 1 325
С какво право София й забранява да го махне?
Е, как с какво? София знае кое е най-доброто за всеки Simple Smile Ако Симона запази бебето как ли ще се почувства Рая?

# 10
  • Мнения: 1 070
Аз пък все се чудя защо Марина почти винаги крещи на Боби за възпитанието на дъщеря им. Нали 17 години възпитанието е било в ръцете на Марина, защо все обвинява Боби, че е такава или онакава?  Това, че едно дете расте без баща в никакъв случай не значи, че ще е типа "Симона".

# 11
  • Варна
  • Мнения: 373
Абе колкото и да я хулите, аз харесвам Марина. Малко е истерична, но реагира много правилно. Вие на нейно място какво ще правите, ако и щерка ви, и нейният ми ти баща не ви вдигат телефона. Според мен е добра актриса и адекватно си играе ролята.
Мисля, че най-адекватно реагиращите хора в реалититУ са именно Марина, Митко и Галя. Може всичко, но наистина "влизат" в роля! Wink

А и на мен тоз Бранко ми е съмнителен. Първо вика "Все по хотели съм..." а сега "Бизнес имам, с много неща се занимавам". Ако му е чиста работата щеше да каже еди-какъв-съм и еди-какво-си работя. Нямаше да увърта така.

Софка пак изпорти Симона. Хем обещава да си мълчи! Аман от такива приятели  ooooh!
А и Сабина... леле, това момиче верно има много голяма уста!   dont

# 12
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Абе колкото и да я хулите, аз харесвам Марина. Малко е истерична, но реагира много правилно. Вие на нейно място какво ще правите, ако и щерка ви, и нейният ми ти баща не ви вдигат телефона. Според мен е добра актриса и адекватно си играе ролята.
Мисля, че най-адекватно реагиращите хора в реалититУ са именно Марина, Митко и Галя. Може всичко, но наистина "влизат" в роля! Wink

А и на мен тоз Бранко ми е съмнителен. Първо вика "Все по хотели съм..." а сега "Бизнес имам, с много неща се занимавам". Ако му е чиста работата щеше да каже еди-какъв-съм и еди-какво-си работя. Нямаше да увърта така.

Софка пак изпорти Симона. Хем обещава да си мълчи! Аман от такива приятели  ooooh!
А и Сабина... леле, това момиче верно има много голяма уста!   dont
И аз харесвам Марина

# 13
  • Мнения: 5 508
Идеи за анкета - много Mr. Green
"Симона ще задържи ли бебето?"
"Боби ще се справи ли със заведението?"
"Любима двойка" (но тук трябва да се изредят всички, което ще е трудно при все, че всеки е спал с всеки  Laughing)
"Най-отговорен съквартирант" (за безотговорния знаем Топ отговора Laughing)
и т.н.

Марина наистина добре си играе ролята Peace Само като й видя физиономията и се изнервям, а като си отвори устата изпитвам желание да метна нещо по телевизора. Евала ако в живота е по-спокойна, а това й поведение е само за ролята Peace
София не може да има деца, по спомен преди се говореше, че е правила аборт. За това разбирам и оправдавам поведението й пред Симона, но като цяло и мен вече ме дразни Peace

# 14
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема  bouquet
Всичко, което мисля, е написано по-горе, абсолютно подкрепям  Hug Марина крещи повече, но реагира емоционално и първосигнално, също като мен  Laughing, разбирам я  Peace

Общи условия

Активация на акаунт