Великобритания - тема 63 Истинско Великденска

  • 93 441
  • 752
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 185
Тази сутрин детето се събуди свежо, отпочинало и все едно нищо не е било вчера. Стомашно-чревните вируси наистина са доста изтощителни, но най- ме притесни рязкото покачване на температурата, но слава на Бога, мина и това.
Dejie, много ми е тъжно. Това, което винаги ме хвърля в тревоги е неправилно поставената диагноза. Болести винаги ще има, но е страшно, когато не се диагностицират на време. Хубавото сега е, че поне знаете къде е проблемът. Сърдечни благопожелания за успешно и бързо възстановяване и макар болни си изкарайте добре празника Simple Smile
На всички именяци пожелаем здраве, късмет и много усмивки! Весел празник!

# 481
  • UK
  • Мнения: 4 308
Благодаря ви, предполагам е вирусна, те и тримата бяха болни, а децата сега са добре. Тогава не се е чуло, а болките му бяха по цялото тяло плюс гърдите и вероятно са сметнали, че е от вируса тогава. Сега Няма снимка, само на слушалка са го диагностицирали и по симптомите има силна болка в гърдите при дишане, не може да си поеме въздух и не може да легне, спи седнал последните нощи. Изписали са му силен антибиотик максималната доза за 7 дни, на мен 7 ми се струват малко и смятам на 6 тия да отиде при джипито на преглед и да настоява да му го удължат поне до 10-тия.
Не знам заразен ли е много сега, трябва ли да го изолирам някак, има ли опасност за децата?

Вече ме е страх от тия джипита, имам позната в Северна Ирландия, тя е толкова отчаяна от джипитата там, когато се разболее детето и, чака да мине денят и да стане вечер, че да го заведе в спешното. Ще настоявам през седмицата като отидем да го прегледа сестрата.

Дмм, радвам се за вас, дано вече е добре детето, благодаря за пожеланията.

# 482
  • Мнения: 872
 dejie,бързо оздравяване на мъжът ти  Hug  7 дни наистина са малко за лечение на пневмония,особено като се има предвид ,че му е повторно боледуване. Според мен ,опасност за децата няма.По-скоро той трябва да се пази,защото е отслабнал организмът. Да са ти живи и здрави рождениците. Празникът ще си го направите по-късно,важното е да са здрави  bouquet
  Честит празник на всички,които празнуват  bouquet  Моят мъж по случай имения ми ден ( нали съм Диляна - валеряна  Laughing ), реши,че ще готви.Даже обеща цяла седмица да готви само той,а ,дано  Simple Smile

# 483
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Честит празник на всички именници  bouquet

# 484
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Честит празник на българските цветя в чужбина!

# 485
  • Мнения: 16
Здравейте момичета. Малко късно се включвам с поздравленията, но пожелавам на Всички цветя много здраве, щастие и любов Simple Smile Моето цвете за съжаление празнува далеч от мен .........
Да се похваля, махам се от Iceland  Mr. Green Днес ми беше последен ден. От утре съм в Опал трансфер, одобриха ме на интервюто и съм много щастлива  Grinning Пожелавам на всички успешна седмица 

# 486
  • Мнения: 3 222
Да се похваля, махам се от Iceland  Mr. Green Днес ми беше последен ден. От утре съм в Опал трансфер, одобриха ме на интервюто и съм много щастлива  Grinning Пожелавам на всички успешна седмица 

Успех! Да попаднеш на хубав екип и да ходиш с желание на работа всеки ден!

И от мен позакъсняла честитка за всички цветенца, храстчета, дръвчета и бубулечки! cheers

# 487
  • UK
  • Мнения: 4 308
Честито Джулия, много успехи на новото място! Дано съвсем скоро вземеш дечицата при теб.

Успешна нова седмица на всички!

# 488
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Малко позакъсняло, но все пак честит празник на парзнуващите вчера  bouquet

Дежи, понякога човек като се завърти в един омагьосан кръг и има чувството, че черната серия няма свършване. Tired Желая ви скоро да се подобри мъжа ти и малко да и си отдъхнете.  Hug
Скрит текст:
Аз съм малко страхлива и не искам да се 'самолекуваме'. В смисъл,че ме страх за детето да взимам бг антибиотик и да ѝ го давам на своя глава. От друга страна пък все съм на тръни като ходим на лекар. Иначе за нас си имам от бг един АБ и го пазя за спешни случаи.

Дмм, радвам се, че детето е по-добре.

Илейн, благодаря, че си се сетила  Hug. Ами нищо не съм направила още. Аз малко самосиндикално се разрових да потърся други опции, че така бях подпалила след последната ни сметка...Но мъжа ми много мрази промени от всякакъв вид и да се 'занимава' и като му заобяснявах, ми каза да не бързам.  Confused Ми няма да бързам, ама август, точно като се върнем от почивката в Бг и той няма да е работил сума ти време, ще ни 'честитят' с тлъстата нова. Ще го видим..
Кажи ти, как сте с бебка, излизате ли на разходки, как се справяш? Възстанови ли се вече?  Hug
Някой ще си ходи за лятото в Бг?

Джулия, хайде, плисвам ти вода да ти върви по вода  Hug bouquet

Смятам да поръчам от бг магазина разни нещица за Великден от сайта им, не ни е много далече с колата да отидем до сев. Лондон, ама мм пак не ще.  Whistling

# 489
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
някой на ТИ със счетоводството дали може да ми помогне за една селф емплойд регистрация?

# 490
  • Мнения: 803
Здравейте, момичета!
С малко закъснение, честит празник на всички цветя и всички цветни по душа  Hug

Аз с въпрос: Ще ходим до Париж за няколко дни в края на седмицата, та къде е най-добре да обменя малко паунди в евра? То ясно, че предимно ще ползваме карти, но все пак за разни дребни покупки ми се иска да имам около 100-120 евро кеш в мен.
Гледам, че курса е 1.28 евро за паунд, пък в Барклис ми предлагат 1.20 евро за паунд, което ми се струва голяма разлика.
Гледам, че в пост офисите също обменят пари, но не съм проучвала как седят нещата. Има ли комишън, няма ли, и т.н.

# 491
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Здравейте, момичета!
С малко закъснение, честит празник на всички цветя и всички цветни по душа  Hug

Аз с въпрос: Ще ходим до Париж за няколко дни в края на седмицата, та къде е най-добре да обменя малко паунди в евра? То ясно, че предимно ще ползваме карти, но все пак за разни дребни покупки ми се иска да имам около 100-120 евро кеш в мен.
Гледам, че курса е 1.28 евро за паунд, пък в Барклис ми предлагат 1.20 евро за паунд, което ми се струва голяма разлика.
Гледам, че в пост офисите също обменят пари, но не съм проучвала как седят нещата. Има ли комишън, няма ли, и т.н.

Изтегли от първия банкомат във Франция. Аз тук валута не обменям заради дървените им курсове.

# 492
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Деми мъжка му работа, добре че жените сме по инициативни Simple Smile

И аз поръчах вчера от БГ магазина, а сега ще пробвам да направя домашен козунак.
Иначе бебка е добре, днес пак имахме мерки и теглилки и вече сме 4.250 - за 2 седмици е качила 650 гр. Излизаме когато времето позволява и гледамда е след кърмене да можем да сме поне час навън или сме на двора в къщи, сега са цъфнали рододендрони те и е много приятно в градината Simple Smile

Как е твоята сладурана?

Дежи дано ти дадат допълнително антибиотик за мъжа ти и скоро да сте здрави.

# 493
  • Мнения: 8 892
ММ набързо беше избрал да купи евро от eurochange. На място в офиса са му предложили и карти, с които може да плаща на терминал и да тегли от банкомат. При зареждане на сметката от паунди в евро няма такса, просто е включена в курса, всъщност. При плащания с картата нямаше такса, при теглене от банкомат - имаше, но ще излъжа каква /1.50?/. За мен е удобство да не нося много кеш, но пък не може без. Само дето картите не са контактлес. За това говоря https://www.eurochange.co.uk/multi-currency-cash-passport , но не претендирам за най-изгодно.

Илейн, звучиш спокойна и щастлива.

# 494
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Здравейте на всички  Hug

На болните - бързо да оздравяват .  Hug

Джулия 15- късмет в новата работа.

На всички именници - да сте живи и здрави (на патерица ) И аз празнувах ( нали съм Виолетка )  Mr. Green

Днес много духа при нас , искам лятото да идва  #Cussing out

Ако има от вас почивали в Турция  в последните години дайте съвет - да купувам ли лири от тук или да изтегля от банкомат. Все ми се струва , че така ще е по-изгодно ?!?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт