KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 74

  • 50 427
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391
KARADAYI

              
Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай  
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма




УЧАСТВАТ


Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.

РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.


                    





СТАРИТЕ ТЕМИ


С пожелание за приятни минути в темата!


Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 13 301
Хемен да се запиша да ми излиза в отговорите.  Wink Джиджи,

Батю!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Умната, хулиганките! Батю ни гледа строго.  bowuu

# 2
  • Мнения: 11 116
Галенце, благодаря за новата темичка! Hug Hug Hug
Да си я изпишем със здраве! Heart Eyes

Хайде! Слагам кака до батю и по-надолу не поглеждам! Joy Joy Joy


# 3
  • Мнения: 23 386


Благодаря за хубавата темичка!  bouquet

Да продължа разговора от предната

Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

Зависи!
Ако полицайката е напориста като Фера, може и в 11 да млясне Къваню, а в 16 да му каже: Нищо друго не искам, само теб!Теб и никой друг! Joy Joy Joy
А той да и даде нощница на буля си, да си ляга... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

  И в края на 28-ми  ще се окаже, че той не е и под прикритие даже  rotfImao

Най-вероятно само той няма да знае, че не е под прикритие. Всички други вече ще са разбрали.  Joy

# 4
  • Мнения: 15 391
Галенце, благодаря за новата темичка! Hug Hug Hug
Да си я изпишем със здраве! Heart Eyes

Хайде! Слагам кака до батю и по-надолу не поглеждам! Joy Joy Joy




 Joy Joy Joy Joy Joy А така, Майдрийм!  Heart Eyes Hug Да пУкажем на тия хора атмосферата на горните етажи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 11 116
Ай Япъм още не са раздали всичките карти, сигурно имат скрити козове  Grinning Grinning Grinning








Баръшко засега е зает, или го занулиха в Парчетата, ако не, може да направят трети сезон...Щом си имат хората хубав рейтинг.

И.Йозш. обикновено дели главната роля с някого....Пък и той напоследък май повече се е отдал на театъра. Не го следя - може и филми да прави.

Джансуто, освен да я сложат с Къванч. Между другото я виждам в такава роля на полицайка.
От изброените - първата не я познавам.

Кенан, щом йенгето е казала, че няма да е далеч от екрана, той също ще се приближи в скоро време.
Пък и за нея работа ще има. Няма да се учудя, ако я видя в дизито на Къванч.

# 6
  • Мнения: 12 152
Благодаря за новата прекрасна тема, Галка!  love001  Дано да я изпълним с хубави новини, снимки и емоции  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



https://twitter.com/Nancy_Mansilla/status/703762056885960704

# 7
  • Мнения: 12 152
Баръшко засега е зает, или го занулиха в Парчетата, ако не, може да направят трети сезон...Щом си имат хората хубав рейтинг.

И.Йозш. обикновено дели главната роля с някого....Пък и той напоследък май повече се е отдал на театъра. Не го следя - може и филми да прави.

Джансуто, освен да я сложат с Къванч. Между другото я виждам в такава роля на полицайка.
От изброените - първата не я познавам.

Кенан, щом йенгето е казала, че няма да е далеч от екрана, той също ще се приближи в скоро време.
Пък и за нея работа ще има. Няма да се учудя, ако я видя в дизито на Къванч.

А, Езелковците ги сложих само за цвят  Grinning  Heart Eyes Heart Eyes
За йенгето и аз няма да се учудя ако се появи в новия сезон. Кенан сигурно още го е яд за неуспеха на Майките. Възможно е да я подкрепи и амбицира, въпреки, че е време за бебета  Thinking

# 8
  • Мнения: 13 301
 newsm65 Здраво се оплетох в сценария на двете ни познайнички за младоженеца Киво.  ooooh! #Crazy Кой кум, кой сват, кой на булката брат?  newsm78 Да му мислят няколкото му теми, че и една хейтърска за разкош.  tooth

Хайде! Слагам кака до батю и по-надолу не поглеждам! Joy Joy Joy




От такава жена как да погледнеш надолу?

# 9
  • Мнения: 23 386
И на мен ми мина през ум, че изобщо не е изключено Синем да цъфне до Къванч, така както всички смятат, че е невъзможно.

Имам предвид връзкарството, което цари в Ай Япъм. Не го казвам с лошо чувство. В тези среди е така.

Но Кенан трябва не само да я подкрепя и амбицира, ами и да й помага с трезва преценка.

Аз до Къванч не я виждам. Още повече, че предишният му проект беше неуспешен и сега нещата ще са на живот и смърт. Говоря за начина, по който ще го представят медиите. Знаете какви статии се появиха за Берен, сега Мерием е под ножа, при нов неуспех ще обявят и края на "епохата на Къванч".   Joy

Така че там никакви импровизации не може да има. Партньорката му трябва да е желязна, защото върху нея също ще падне доста голям товар. Ако щете става дума и за психологическа издръжливост.

# 10
  • Мнения: 23 386
Добро утро и успешна седмица на всички!  Hug Hug

Отдавна не бях се ровила в архива.

Бях стигнала до декември 2014

Пост 1000 в Инстаграм от Берг


Моят Али...Моето слънчице. Всяко нещо, докоснато от него, заблестява.

Никога няма да се примиря с оттеглянето на Берг от ИГ.  Sad Sad Sad



.......................

Да припомня, че на 12 юни е детският мюзикъл "Вещицата и маестрото" с участието на Берг.

Билетите са вече в продажба.

Последна редакция: пн, 07 мар 2016, 10:07 от varna_2

# 11
  • Мнения: 4 642





    Точно тези дни се сетих за Берг и нейната фигура. Че ако напълнее ще изглежда възедричка. Защото е висока. А за височината на Халит спрямо тази на Берги би могло да се пожелае още мъничко.  Не съм я виждала на живо, но вътрешният ми усет подсказва, че е много добре и в действителност. Те са си създали много здравословен начин на живот - храна, спорт, развлечения. Така поддържат и тялото и душата си.



   Варна:


   
Цитат
Аз до Къванч не я виждам. Още повече, че предишният му проект беше неуспешен и сега нещата ще са на живот и смърт. Говоря за начина, по който ще го представят медиите. Знаете какви статии се появиха за Берен, сега Мерием е под ножа, при нов неуспех ще обявят и края на "епохата на Къванч".   35




    Подобно чувство и аз споделих в темата за Къванч и сериала "Север - Юг".  Той беше много на високо. Не знам какъв сценарий трябва да има, най-вече, за да закове вниманието и рейтинга. Като темите им се изтъркаха. Отделно играта, режисурата. Но тези двете, последни, да кажем са във възможностите им. Но първото - не знам.


# 12
  • Мнения: 23 386


    Точно тези дни се сетих за Берг и нейната фигура. Че ако напълнее ще изглежда възедричка. Защото е висока. А за височината на Халит спрямо тази на Берги би могло да се пожелае още мъничко.  Не съм я виждала на живо, но вътрешният ми усет подсказва, че е много добре и в действителност. Те са си създали много здравословен начин на живот - храна, спорт, развлечения. Така поддържат и тялото и душата си.
 


Орси, повярвай, снимките оставят измамно впечатление. На живо Берг изобщо не изглежда едра. Висока, стройна, но не е едра. Снимките не улавят това, че изглежда много крехка, фина, порцеланова. Точно поради тази причина, въпреки че са горе-долу на една височина с Халит, когато ги видиш на живо, той доминира над нея. Не като височина, а като общо излъчване. И стоят много хармонично един до друг. Разбира се, аз двамата ги видях в кафенето и тя не беше с високи обувки тогава. Но определено има разлика между снимките и впечатлението, което оставят, когато ги видиш на живо.

# 13
  • Мнения: 4 642


    Варна, аз не писах, че изглежда, а ЩЕ изглежда възедричка, ако напълнее. Не съм я виждала на живо, но сега си е таман, казвам си аз. Едва ли изглежда слаба.

# 14
  • Мнения: 12 152
Привет! Хубава седмица на всички!  Hug  Grinning Heart Eyes







Знаете ли, тъй като се замислих за Синем  Thinking Кено не би я набутал точно в дизи с Киво  Naughty ...нали се сещате каква е една от любимите теми на журналята Кенан vs Къванч. Винаги искат да ги противопоставят, въпреки, че те са приятели... пък и са различни по външност, възраст и т.н....Когато рейтингите на сериала КСШ вървяха надолу, репортерите веднага искаха коментар от Кенан ще кажеш той е отговорен защо неговият върви, а другият не...Та и сега, недай си боже да има някакъв провал, веднага ще обвинят Кенан , че е вкарал троянски кон Синем ,за да саботира успеха на Къванч  Crossing Arms
Така, че мисля, че Батю ще затисне нощничката на Синемче в леглото за по-дълго време  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт