ЕВРОВИЗИЯ 19 - Come Together

  • 34 867
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Поли в Туитър: https://twitter.com/poligenova?lang=es

В испанския канал е пълно с позитивни коментари. Наричат я българска богиня.

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 01:52 от smileys

# 766
  • Мнения: 9 197
Поли ще пее под номер 8 на финала.

Ето и как ще излезнат на сцената в събота
Скрит текст:
Belgium
Czech Republic
The Netherlands
Azerbaijan
Hungary
Italy
Israel
Bulgaria
Sweden
Germany
France
Poland
Australia
Cyprus
Serbia
Lithuania
Croatia
Russia
Spain
Latvia
Ukraine
Malta
Georgia
Austria
United Kingdom
Armenia

# 767
  • Мнения: 11 737
Белгийката първа.
Смятам я за най-голяма конкуренция. Песента звучи ретро, ама девойчето е младо и красиво, та сигурно ще гласуват за него.

# 768
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Относно хореографията на Поли..много постна ми се струва.newsm78 Можеше повече движения да вкара ,да е по-активна.

Някак скована ми се видя.И тези движения с краката Confused

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 09:31 от Velina_p

# 769
  • Мнения: 1 142
Радвайте се на успеха на Поли,
Аман от критикари!

# 770
  • Мнения: 6 993
Аз се радвам, даже много, ама това не прави танцът с колената по-малко странен  Crazy

# 771
  • Мнения: 201
и на мен не ми хареса сценографията на нашата песен, костюма и лилавото червило, всичко на сцената беше в лилаво и черно, добре че Поли е руса, че ако беше брюнетка съвсем щеше да се изгуби  Wink. Както винаги на нас сценографията ни куца, просто явно ги нямаме тези фантазия и новаторство, които другите имат. Примерно гледам гимнастика, след някои състезания има гала концерт, където гимнастичката може да покаже танц без съобразяване с правилници, съдии и точкуване, еми никакво новаторство и въображение, нищо интересно не правим. И когато организираме спортни събития, на откриването/закриването обикновено гледаме да си покажем фолклора - то не са гайди, то не са тъпани...
Иначе добре се справи с пеенето Поли, бек вокалите като че ли не се чуваха много добре, сега ще изслушам пак песента. Всъщност връщам си думите назад, добре си беше вокално. Надявам се на топ 8, кога ако не сега? КОга друг път ще имаме песен, която да се харесва толкова в чужбина?

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 09:36 от Classie

# 772

Общи условия

Активация на акаунт