O’right – лукс от природата за косата ви! Играйте и спечелете!

  • 14 990
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Включете се в играта на O'right и един от вас може да спечели комплект за мигновено подхранване, който включва: шампоан и балсам за нормална до леко изтощена коса O'right Green Tea и маска за красива и безупречна коса O'right Yogurt Hair Mask.
Научете повече за най-зелената марка в света. Включете се в темата и споделете своите впечатления от нея.

За да участвате в играта, трябва да отговорите до 16.04.2016 г. на следния въпрос: „Проверявате ли състава на козметиката, която използвате? Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?“ Печелившият ще бъде изтеглен на случаен принцип и обявен в настоящата тема на 18.04.2016 г.

Последното десетилетие може да бъде наречено "Десетилетие на зеления лайфстайл". Почти няма част от живота, която да не е засегната от етикетите "био", "еко", "натурално". От храна и козметика до дрехи и мебели – идеята да живеем природосъобразно е навсякъде.

Но кое прави един продукт зелен?
Липсата на вредни съставки? Наличието на естествени екстракти? Биоразградима формула и опаковка?

За O'right зелената идея е във всяко едно звено – от извличането на екстрактите, през производството, до транспорта и логистиката. С ангажимент към опазването на природата и любов към нея, тайванската козметична компания произвежда най-зелените продукти за коса в света.



O'right е напълно различен. Изцяло натурални, без вредни химии, продуктите O'right ефективно почистват, заздравяват косата и се грижат за всичките ѝ нужди. Органичните пенообразуващи съставки в шампоаните позволяват да се образува достатъчно пяна. Във формулите са заложени екстракти от зелен чай, масло от чаено дърво, бамбук, годжи бери, златна роза, пурпурна роза, камелия и лайка.

O'right е носител на множество награди и сертификати на световно ниво.
O'right не използва суровини, които вредят на околната среда или здравето. Посадени в почвата, бутилките се разграждат само за 12 месеца.

O'right създава първия в историята шампоан, от който пониква истинско дърво – Tree in the bottle. На дъното на всеки шампоан от 250 мл има предварително вградени семена и при засаждане в градината пониква акациево дърво. Капачките са изработени от силно устойчив и бързорастящ бамбук, а самите бутилки са направени от нишесте от преработени плодове, растения и растителни отпадъци.



Перфектна грижа, удоволствие от ползването и добавена екостойност – това е O'right.
А съвсем скоро към отбора на O'right ще се присъедини една дългоочаквана серия с неустоимия аромат на кафе.


Последна редакция: вт, 05 апр 2016, 17:08 от Редактор*

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
- Винаги чета състава на козметиката, която използвам, ако нещо не разбирам в интернет има достатъчно информация.
Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
Това, че продуктите са натурални и без вредни химии като същевременно се грижат за косата да е почистена и заздравена.

# 2
  • София
  • Мнения: 803
Доста често проверявам състава на продуктите, които купувам, но не винаги знам и разбирам всички съставки.
Впечатли ме идеята за дърво в бутилка и че използваните материали са биоразградими

# 3
  • София
  • Мнения: 778
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
- Чета състава и не винаги разбирам всичко. Разчитам много на публикуваните мнения за продуктите.
Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
- Най-много ме впечатли това, че продуктите са натурални и без вредни химикали. Надявам се да изпълняват предназначението си.
Идеята за шампоан, от който пониква дърво е много оригинална. Същото и за серията с кафе.

Последна редакция: вт, 05 апр 2016, 18:01 от svet_cvet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 436
От години полагам грижи за моята коса.Много е важно с какво е третирам и чета всичко предварително преди да закупя някой нов продукт.
Относно концепцията на O'right имам желание да пробвам шампоана с годжи бери.Използвала съм козметика с годжи,но само за лице.Харесва ми серията,защото са изцяло натурални продукти.

# 5
  • Мнения: 1 711
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
- Не чета състава винаги , защото често не разбирам всичко.

Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
- Най-много ме впечатли това, че продуктите са натурални и без вредни химикали.

# 6
  • Мнения: 2 755
Винаги проверявам състава на козметиката, която използвам. Имам чувствителен скалп и  рядко попадам на нещо, което да ми понася добре. В козметиката O'right ме впечатли натуралният състав и отсъствието на вредни елементи. За мен това е най-важното.

# 7
  • Мнения: 5 128
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
Винаги.

Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
Това, че продуктите са натурални и без вредни химикали, както и че използваните материали за бутилката са биоразградими.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Впечатли ме материала от който е изработена бутилката и нейното бъдещо предназначение.

Определено проверявам и състава на продуктите и срока на годност.

# 9
  • Мнения: 819
Винаги първо ползвам тестери преди да се доверя на някой продукт.В магазина отивам за да купя нещо конкретно-познато или доказано.В продуктите от серията харесвам ,че са с естествени съставки

# 10
  • Мнения: 12
Често проверявам състава, но част от съставките не ми говорят нищо.
Концепцията за дървото + уникалната идея абсолютно всичко да е природосъобразно и в същото време да измива и подхранва, определено те карат да посегнеш към тази козметика : )

# 11
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
Винаги.
Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
 Най-много ме впечатли това, че продуктите са натурални и без вредни химикали, както и изработката на  бутилката и нейното бъдещо предназначение.

# 12
  • Мнения: 605
Винаги проверявам състава на козметиката, която използвам.
Не съм сигурна обаче, че всички съставки са изписани на опаковката, т.е. имам усещането, че понякога производителите спестяват част от информацията.
В концепцията на О'right ме впечатли това, че съставките са натурални, а също така и това как е изработена бутилката. Поне аз не съм чувала досега някой друг да го е правил.
Определено събудихте интереса ми към марката.

# 13
  • Мнения: 1 476
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
Винаги.
Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
Това, че продуктите са натурални и без вредни съставки като същевременно се грижат косата да е чиста и здрава.

# 14
  • гр.София
  • Мнения: 430
Проверявам състава на продуктите, които използвам. За мен е важно да не съдържат бензофенол.
Много ме впечатли, че бутилките се разграждат напълно в почвата само за 1 година.

Общи условия

Активация на акаунт