MasterChef България - сезон II (11.04. - 17.04.2016г.)

  • 40 356
  • 511
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

M@sterChef е кулинарно телевизионно реалити шоу като избраните участници са любители кулинари, а не професионалисти. Всички ще трябва да докажат своя талант, характер, техника и въображение. Те ще преминат през тежки и инфарктни изпитания като стрес тест, битка за имунитет, тест за креативност, отборни битки, елиминации и мастъркласове...Един от новите елементи в регламента на шоуто е  „внезапна смърт” – освен при елиминациите, журито ще има право да освобождава участници във всеки етап ако те изменят на професионалното поведение в кухнята.
Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя  точка по света.


Наградата за победителя в 'MasterChef' 2016 България е 100 000 лева.


   
     шеф Андре Токев                         шеф Виктор Ангелов                         шеф Петър Михалчев
ANDRe                                             Chef’s                                                MIYABI


                                               Участници:



Весела                        Георги                        Димитрия                          Евгени


Елизабет                        Йоана                             Калоян                      Лъчезар


Любо                             Махсун                              Мая                             Милена


Моника                              Севда                                Събин                          Цветелина





MasterChef

Facebook

Темите от 1 сезон


Сезон 2:
~ 01.03.2016 ~   (7.03. - 13.03.2016г.)  (14.03. - 20.03.2016г.)  (21.03. - 27.03.2016г.)
(28.03. - 03.04.2016г.)  (04.04. - 10.04.2016г.)




  Анкета:   (04.03. - 10.04.2016г.)
Кой бихте искали да отпадне на следващата елиминация?

Димитрия         83 (34%)
Севда               65 (27%)
Цветелина        31 (13%)
Елизабет          19 (7%)
Йоана               13 (5%)
Калоян             10 (4%)
Евгени              8 (3%)
Мая                  4 (1%)
Георги              3 (1%)
Весела              2 (0%)
Любо                1 (0%)
Лъчезар            0 (0%)


Последна редакция: пн, 11 апр 2016, 10:36 от К А Т И

# 1
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

На 14. 04. при Слави гост ще е Андрé



Гост в предаването ще бъде Chef Андре Токев, който е част от журито на MasterChef България!

Андре Токев е единственият носител на Global Masterchef Degree за Източна Европа. Той е основател на Българската асоциация на професионалните готвачи (БАПГ) и официално жури на най-престижния конкурс за професионални готвачи в Европа Bocuse d’Or.

Андре Токев е на 46 години, роден е в Лайпциг в семейство на българин и германка. Кариерата му минава през големи хотелски вериги в цял свят, две от които са носители на звезди Michelin. От 2000 г. е главен готвач в Hilton във Франция, Австрия и България. Готвил е за известни личности Бил Клинтън, Ангела Меркел, Вал Килмър, Джон Кери, Faithless, Дъстин Хофман, Шарън Стоун, Жан Клод Ван Дам и много други.

# 2
  • Мнения: 13 422
Вчера в 120 минути гледах шеф Михалчев, показа как се прави кафе по японски

# 3
  • Мнения: 3 145
Мерси за темата!  Hug

Вчера при гостуването на Елизабет в Тази сутрин , Мариана Векилска обяви ,че Елизабет е на 24 години и има 10 годишна дъщеря.  Shocked
После стана ясно, че има 10 месечно момиченце...

# 4
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
 bouquet за темата

Изгледах сериите вчера. Този сезон участниците са ми много симпатични - само  Събин като отпадна си казах "Най-накрая"

# 5
  • Мнения: 11 712
От миналата седмица ми стана неприятна Йоанна, не знам защо, не е нещо конкретно  Blush
Та тази седмица ще гласувам за нея в анкетата.

Пробвах се да правя мус, купих грешната сметана ... и нататък ви е ясно  Laughing

# 6
  • Мнения: 31 344
Тази седмица искам да отпадне Йоана.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 704
 И на мен Йоана ми е неприятна   Tired

Георги е споделил рецепта за суфле, аз не съм правила никога и ми се иска да пробвам
https://www.chefsteps.com/activities/molten-chocolate-souffle

# 8
  • Мнения: 8 301
И на мен Йоана нещо не ми харесваот миналата седмица. Тя да отпадне или Севда, затях ще гласувам, ако има анкета.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 365
Аз пък искам Севда да ми сготви. Може да не прави хубави презентации, но явно всичко и се получава вкусно. Wink
Вече не знам кой искам да отпадне, но има нещо в Мая , което не ми допада  Thinking

# 10
  • Мнения: 13 422
Ще изчакам днес утре да реша, кой ми се иска да отпадне, с напредването на предаването този въпрос ще е все по-труден

# 11
  • Мнения: 20 214
Мерси за темата.
Гласувах за Йоана и Цветелина, макар, че Цветелина едва ли ще е отпадне толкова скоро.

# 12
  • Испания
  • Мнения: 37 503
К А Т И,  bouquet

Гласувах за Севда и Йоана. Не виждам и двете какво правят в това предаване.

Последна редакция: пн, 11 апр 2016, 11:14 от smileys

# 13
  • Мнения: 5 508
Няколко човека ме дразнят, но фаворит ми е Севда. Няма толкова дразнещ и непоносим човек ooooh! Нека си ходи, че и без това до момента не е блеснала с нищо в чинията си.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт