Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 83

  • 101 767
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
БР е съкращение на Body Revilution - тримесечна програма на Джилиян.
Много благодаря! Сега ще я прегледам, дано не се уморя още на гледането, че често ми се случва  Joy Joy Joy

Не успях да видя къде са тренировките в посочения линк на първа страница. Еми продължавам си по план с Руми.

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 10:04 от Mira 1919

# 766
  • Мнения: 1 346
Здравейте сладурки,
Джери и аз бях сигурна, че ще покажеш хипер форма, и ще смениш треньора, когато се умори  Grinning Grinning Grinning  Hug Hug Hug

За днес отчитам корем с Кристи, а след тренировката ми се зареди ето това видео, изглежда приятно, бих го опитала следващия път отново е за коремни мускули https://www.youtube.com/watch?v=hyvloHR9HE8

С яденето съм добре, дойде ми и протеина с вкус на какао, и така вече работата заспа  Grinning

Приятен ден момичета!

# 767
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Джери, голяма си фога.

Аз отчитам алфа кардио. Следобеда ще метна нещо солово, но още не знам какво.

Свети дори няма да я коментирам. Каквото и да кажа, малко ще е. Прекрасница си ни е тя.

Дана, Агент, стегнахте ли багажите? Свети я тя потегля...
Хубаво да си починете момичета.

# 768
  • Мнения: 1 176
Мира, моите прасци бяха същите. Даже 39см, ако не се лъжа ( няма я тетрадката, за да проверя). Вече са 35см, но съм минус 10кг. Все още не ми харесват, защото са еднакви с коленете...иска ми се да го оформя малко, но бавно,бавно се случват нещата.

Отчет БР6 от тази сутрин. По план трябва да бягам, но не знам дали ще успея довечера.
Храната ми е пълен провал тези дни...ММ самоме изкушава. Днес си направих кафе за плажа. Седнах да го пия и идва милият той с две бири  Mr. Green #2gunfire Изпих я, но с уговорката да не ми взима повече тази седмица.

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мира, моите прасци бяха същите. Даже 39см, ако не се лъжа ( няма я тетрадката, за да проверя). Вече са 35см, но съм минус 10кг. Все още не ми харесват, защото са еднакви с коленете...иска ми се да го оформя малко, но бавно,бавно се случват нещата.

Отчет БР6 от тази сутрин. По план трябва да бягам, но не знам дали ще успея довечера.
Храната ми е пълен провал тези дни...ММ самоме изкушава. Днес си направих кафе за плажа. Седнах да го пия и идва милият той с две бири  Mr. Green #2gunfire Изпих я, но с уговорката да не ми взима повече тази седмица.
Моите май от 40 ги започнах, сега са 38 и съм - 13кг. надявам се с отслабването което съм планирала да изтънеят още  Simple Smile

# 770
  • Мнения: 1 161
За днес кръгова тренировка за горна част, 4 кръга, 35 минути.  Heart Eyes

Джери, с тази брадва уби всичко детско в мен.  Mr. Green

Непо,  Hug

Ню, продължавай в същия дух с тренировките. Скоро няма да можеш да се спреш.  Hug

Щастлива,
Скрит текст:
Родителите ми живеят във високите блокове до стадиона, но ММ е от Разград и цялата почивка я изкарваме в движение.  Mr. Green Май се получава така, че си живеем от куфарите в багажника на колата.  Mr. Green

# 771
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Не успях да видя къде са тренировките в посочения линк на първа страница...
https://drive.google.com/file/d/0B3rftDL5cy4HNDlTd0xucmFhV0k/view?usp=sharing

# 772
  • София
  • Мнения: 10 858
Честит имен ден на нашата Дана! Да ни е жива и здрава!  Hug
Честит и на всички други, празнуващи днес  bouquet

Отчитам Дупемания 11
, тоя път си направих и Бонус тренировката, че миналия път бях пред умирачка (от жегата) и я пропуснах. Но вече тренирам пред вентилатор и така се живее  Mr. Green

# 773
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
НОВА ТЕМА, че ще ни заключат Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=929769.new#new

Общи условия

Активация на акаунт