Включете се в играта на neoNato – иновацията в италианския дизайн

  • 15 151
  • 205
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
След две години старателна подготовка, neoNato вече са готови с поредната иновация в италианския дизайн. От началото на 2016 г. марката промени концепцията си и вече ще предлага само един модел детска количка – PURO. Много майки ще се запитат защо, вместо да разшири портфолиото си, екипът на марката е решил да го сведе до един модел? Отговорът става ясен, след като посетите конфигуратора на PURO в сайта на neoNato. Веднага ще разберете колко различна може да е тази количка. Може да избирате между два цвята на рамата, два цвята на долната част на коша и 7 текстилни комбинации за горната част на коша. Така всяка дама ще може да отрази своя стил и върху количката на бебето си, като подбере сама всички цветове по нея.




От 2013 г. Чиполино ЕООД е официален представител за България на марка neoNatо. Основана през 1990 г. в северна Италия, neoNatо е бранд, който поставя началото на революция в детския сектор. Изключително авангардният и неконвенционален стил пренася висшата мода на Италия в ежедневието на майките по света. Клиенти на марката по цял свят са родители с подчертан афинитет към ексклузивните и луксозни линии продукти.
Произведен в Италия под ръководството на редица изявени дизайнери, всеки продукт на марката гарантира петзвездно качество, стил и елегантност.


Включете се в играта до 24.05.2016 г. и споделете в настоящата тема какви за вас са качествата, които трябва да притежава перфектната количка.
Един от всички участници ще спечели страхотна лятна количка neoNato Piuma


Последна редакция: чт, 12 май 2016, 17:55 от Редактор*

# 1
  • Варна
  • Мнения: 301
Здравейте,

Имам опит с колички от първото ми дете Wink За мен най-важния и първи критерии,по който избирах е именно лека рама и кошове.Понеже не живея в града,постоянно ми се налагаше да я сгъвам и разгъвам и съответно прибирам в багажника.Следващото,което държа да притежава детската количка е да позволява монтиране на седналия кош в две посоки и да се маха изцяло при сгъване на рамата.И не на последно място - пълното легнало положение на гръбчето за седналия кош.Забелязвам,че има доста скъпи и модерни колички,които се поставят в легнало положение,но де факто детето е в "полегнало седнало" с вирнати крака нагоре,което според мен е недопустимо.   Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 098
След опита с моята, най-важно за мен е да е достатъчно здрава, за да издържа на разбитите тротоари. Да е широка - за да е достатъчно мястото за детенце. Да е маневрена и лека, за да я управлявам лесно.  Simple Smile

# 3
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
За мен перфектната количка тябва да е маневрена, с помпащи се гуми, широки и удобни кошове за бебето гледащи и в двете посоки, задължително да има пълно легнало положение и не на последно място с телескопична дръжка.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 469
Качествата,които искам да притежава количката е на първо място - лека рамa и да бъде маневрена.На следващо място е да се сгъва лесно и да не заема много място,когато я прибирам в багажника на колата(налага ми се да пътувам често с кола).И на трето място е стилния дизайн.Всяко майка иска да има красива и стилна количка:)

# 5
  • София
  • Мнения: 803
За мен няколко са качествата, които трябва да притежава количката:
- да е лека
- да е маневрена
- да е здрава и да издържи на разбитите ни улици
- да е лесно сгъваема и преносима
- да се предлага в актуални цветове
- да е максимално мултифункционална и да е подходяща, както за по малко, така и за вече пораснало бебче

# 6
  • Мнения: 5 112
Удобен здрав кош и седалка за бебето;
Маневрена рама с големи гуми, за да покорявя пресечения градски терен;
Удобен багажник и чанта;
Монтаж на коша и седалката в две посоки;
Висока количка и дръжка, за да не се навеждам много  Peace

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Да е здрава, с достатъчно широк кош за бебето. Задължително да има пълно легнало положение. Да е с големи гуми, за да може да минава през неравностите. Седалката да може да се монтира и в двете посоки. Да е маневрена и лесно да се сгъва и разгъва. Да може да се ползва до към двегодишна възраст на детето. Да има удобен багажник и подходяща чанта.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
За мен най- важно е:
- да е лека
- да се сгъва така че да се побира в багажника на колата
- да има пълно легнало положение
- да не се разглоби на третата разходка по разбитите тротоаро.

# 9
  • Мнения: 3 546
Аз все още не съм открила перфектната/подходящата за мен и бебо количка. Най-вероятно докато я намеря и бебчо ще порасне Simple Smile.
На първо място трябва да се управлява лесно дори само с една ръка, много често ми се налага да нося детето с едната ръка, а с другата да бутам количката.
Добре обезопасена с подходящи колани за детето.
Трябва да е лека, защото не във всеки подлез има рампа и ми се налага да вдигам количката заедно с детето за да слезем или да се качим по стълбите.
Да е достатъчно широка за детето, а не да се чувства завързано, като в спален чувал.
Лесно да се сгъва и разпъва (пак почти само с една ръка).
Да не заема много място в малкия багажник. Simple Smile
В никакъв случай да не е с малки колела- не са подходящи за нашите улици.
И накрая сенника да е в светли тонове за да не се напича много през лятото.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Много държа количката да е лека, маневрена, с голям багажник отдолу, цяла дръжка и смяна на посоката на движение.

# 11
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Идеята веки да направи количка по собствен вкус е страхотна.
Имам дете на 3 години. С него смених доста колички и смея да твърдя, че не намерих перфектната. Критериите по които ще се ориентирам за количка на второто си дете са следните:
-първо ще гледам да е удобна за детето и за сън и за разходка
-коша за новородено да е достатъчно широк и дъгъг
-задължително с амортисьори
-помпащи се гуми е доста голям + ,но не е чак задължителен.
-голям сенник за лятото
-да бъде лека и маневрена
-голям кош за багаж също е много важен

Може би изпускам нещо, но в общи линии това са критериите, които аз ще гледам при избора си.

# 12
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
За мен най - важното за една количка е да е лека и лесна за управление, да се сгъва лесно и да се побира в колата. Естествено, трябва и да е здрава, за да издържа всекидневното натоварване, а лятото е време за разходки Simple Smile

# 13
  • Мнения: 259
Перфектната количка трябва да е маневрена, да е с олекотена конструкция, позволяваща лесно пренасяне, да е комфортна за детето, удобна, да има достатъчно място за багаж, защото често това се подминава за сметка на иновативния естетически дизайн. От опит с вече второто ми дете мога да кажа, че най-важно за една количка е не толкова дизайна, а дали осигурява достатъчно удобство както за детето, така и за майката. Важна не е красотата, а дали е достатъчно надеждна в трудните градски условия.

# 14
  • Мнения: 87
Много са нещата за да се чувстват бебо и мама удобно за разходка:
  - лека и маневрена
  - степени за регулиране
  - лесно сгъване и разгъване
  - голям сенник
  - здрава и лесно почистваща материя
  - красив дизайнерски вид и изящни цветове

Общи условия

Активация на акаунт