Светлината на моя живот - Тема 15

  • 56 350
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 766
"Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum)



   "Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum) е индийски сериал на телевизия Star TV, който започва през август 2011 г. и продължава и до днес, като до момента са излъчени над 1300 епизода. Сериалът проследява пътищата на Сандия и Сурадж. Той е затрогваща сага за любовта, насърчаването и разбирането.
      На пръв поглед двамата нямат нищо общо - тя е образована, той - обикновен и неграмотен сладкар. Тя мечтае да стане офицер, като се опитва да счупи оковите на семейните ценности. Той е сладкодумен и успява сам в живота. Но съдбата неколкократно ги сблъсква и най-накрая двамата се венчават при странни обстоятелства.
      Сандия е чужда в новия си дом, не разбира нито порядките, нито ценностите на семейството. Възпитана да уважава възрастните, тя не се опълчва на своята свекърва, но трябва да реши - дали да се превърне в типичната домакиня или да продължи да преследва мечтата си - да се изучи и да стане полицай. Подкрепа получава от своя съпруг, който трябва да балансира между властната си майка и амбициозната си жена.
      Сериалът се излъчва всеки делничен ден от 15.30 по БТВ, с повторение на началните епизоди по БТВ Лейди всеки делник от 23.00 часа







Created by:       Shashi Sumeet Productions
Written by:       Shashi Mittal, Seema Mantri, Raghuvir Shekhawat
Directed by:      Sumeet H Mittal, Rohit Raj Goyal, Maqbool Khan, Aakashdeep Chhetri



В главните роли:

  • Anas Rashid - Suraj Rathi


Анас е мюсюлманин по религия. Роден е в щата Пенджаб. Завършва университет със специалност Психология. Най големият от пет деца в семейството. Владее урду, арабски и персийски. Кариерата му започва след като се явява на конкурс за красота през 2004г. Тогава печели титлата мистър Пенджаб. Заснел е множество музикални клипове. В началото преди да пробие е работил всичко, включително и като шофьор. Това му помага да научи бързо къде се намират най-добрите студия в Мумбай. Има няколко хобита - по негови думи готви добре. Имал е заведение в родния си град, познава добре и китайската кухня. Калиграфията му се отдава, за сега пее непрофесионално, но една от мечтите му е да запише албум с песни. Кариерата му започва в Стар плюс, където е и до момента. Играл е в няколко сериала, но най-голямата роля в живота му е тази на Сурадж Рати в индийския хит "Светлината на моя живот"

  • Deepika Singh - Sandhya Suraj Rathi


Дипика е родена в Пенджаб. Преди да стане актриса е била студентка по бизнес администрация, а след това прави и специализация по маркетинг в техническия университет в Пенджаб. Родена е в семейство на раджпути. Баща й е собственик на магазин за дрехи, но семейството й често има финансови проблеми. Затова тя помага на баща си в семейният бизнес. След като бизнеса потръгва тя решава, че иска да се занимава сериозно с актьорско майсторство. Заминава за Мумбай, но там е принудена на търпи много лишения. Казва, че дори е имало дни, в които не е разполагала с пари за храна. Въпреки трудностите обаче тя не спира да вярва, че късметът й ще се усмихне. През 2011 година надеждите й са оправдани, защото е избрана за главната роля в хитовия сериал "Светлината на моя живот"  


Реклами с Анас и Депика





Репетиции на Анас и Дипика за Star Parivaar Awards 2015




Анас, Дипика и актьорите - Star Parivaar Awards 2015
 




Анас, Дипика и Дев - Star Parivaar Awards 2016
 



Анас и Дипика - супер клипове и репортажи зад кадър 2015 и 2016




Анас, Дипика и актьорите - пътуване до Пушкар/ Раджастан! Среща с фенове и откриване на истинска улица Хануман Гали - 05 декември 2015










Анас и Дипика в Пушкар/ Раджастан - супер готини и забавни лични клипове и Репортажи!!!


.

Нашият албум със снимки от "Светлината"





Превод на биографиите: Миха, Колажи и гифове - Тара, Радост, Софи, Ени и Росинце. Специални благодарности на моята добра приятелка Диди, за специално направените за мен и темата гифчета със Сурадж и Сандия



 


Старите теми:






# 1
  • Мнения: 11 766
Здравейте, момичета!  Hug Аз доста поизостанах с темата, та сега по нощите си наваксвам пропуснатото.  typeuu Пуснали сте страхотни неща.  bouquet Особено ми хареса спойлъра, че Сандия и Сурадж ще си имат още едно бебенце. ylinfant



Отдавна си мечтая за такъв трак и много се надявам спойлъра да се окаже верен и занапред да се насладим на романтични, щастливи и забавни моменти между двамата влюбени.  loveuuu 1dating loveuuu Само че ми се иска този път да няма скоци във времето, нека погледаме как семейството се грижи за малкото бебче. 1crib Миналият път имаше съвсем малко сцени с малкия Вед, а бяха толкова сладурски. newsm76 Дано сега сценаристите ни се реваншират.


 

Роси, страхотно е че си решила да продължиш да пишеш прекрасните си разкази.  Hug Страшно съм ти благодарна, че отделяш от времето си, за да ни зарадваш така! Наистина го оценявам.  newsm51 Доколкото разбрах и въпросната страница вече няма да си позволява да си присвоява труда ти. Naughty Хубаво е, че този проблем се разреши бързо. Надявам се всичко да е наред занапред. thumbsup Изчетох с голямо удоволствие всичко ново, което си пуснала! book Както винаги, изключително увлекателно и изключително полезно, особено както тези дни не успях да гледам нищо.  bouquet Благодаря ти и че отново си отделила време да коментираш специално нещата, които споделих.  Hug Много се радвам, че колажа и стоп кадрите са ти харесали. Щастлива съм, че ти е харесал и колажа на Ом и Емили, разбрах че нещата около тях доста са се оплели в момента. Надявам се в крайна сметка двамата да намерят начин да останат заедно. Praynig Определено ме спечелиха като техен фен, много готина двойка са.  Two Hearts Снимката на Абинав и Пуджа е страхотна, благодаря ти, че я сподели с нас! bouquet Пуснала си уникални снимки на Анас, на всяка една от тях той е изключително чаровен и сексапилен! Heart Eyes Абе, този мъж си е просто неповторим, няма снимка на която да не изглежда добре.  bowuu Явно дори камерата е влюбена в него.  newsm76

Ени, отново ти благодаря за готините разкази на новите епизоди! Винаги вървят с доза от уникалното ти чувство за хумор и просто няма как да не му е кеф на човек да те чете!  book Споделила си и уникални снимки!  smile3525 Депика е много сладка, толкова е лъчезарна, че само да й погледнеш снимката и настроението ти веднага се подобрява. Голяма хубавица е!  reverance Анас и Кунал и те са супер усмихнати и позитивни, личи се, че много се забавляват заедно.  newsm76 Много са готини момчетата, а пък жълтата преса пасти да яде! Whistling Клипчето с шеф Анас също е уникално! chef На нашето момче определено не му липсват таланти, не само че е изключителен актьор, но е и майстор готвач, а да не забравяме и магистърската степен по психология... Наистина е един на милион. bowuu


Радост, благодаря ти от сърце за поредните невероятни колажи с нашите любимци Сурадж и Сандия, както и за прекрасните думи!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 Oha! Реших да ти отговоря тук, защото в другата тема бяхме почти в края на 50-та страница, пък и новата тема вече е готова ...  smile3503 Много се радвам, че разказите ми, снимките и останалите неща, които аз и момичетата пускаме ти харесват!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Аз също изключително много се радвам на постовете ти и на чудесните ти колажи!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Напълно съм съгласна с мнението ти ...  newsm10 И аз се надявам спойлера, че Сурадж и Сандия ще си имат още едно бебе да е верен и този път сценаристите да ни покажат как Сурадж и Сандия се грижат за бебето си и го гледат как расте ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves smile3504 Мечтая си за това и се надявам да няма повече скокове във времето!!!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts  family Все пак видяхме как Менакши и Емили отглеждаха своите бебета години наред и те пораснаха пред очите ни ...  newsm51 Време е да видим и Сурадж и Сандия как гледат малкото си бебче и заедно с тях и ние да му се наслаждаваме как расте!!!  Praynig Praynig Praynig preggo passifier Flushed grinning039 Въд също може да се грижи за бебето заедно с родителите си - това би било интересно ...  luvbed Kissing Heart Two Hearts ylinfant Praynig Praynig Praynig Сурадж, Сандия и Вед са уникално семейство - много ги обичам ...  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes Flushed 1swing newsm41 А колажите на Сурадж и Сандия с Вед като малко бебе са Великолепни!!!  smile3534 Kissing Heart Two Hearts txtloves newsm81 lovekiss Two Hearts

Надявам се и нещата около Емили и Ом да се оправят и те да останат заедно, защото са много хубава двойка ...  Praynig Praynig Praynig  lovekiss lovekiss lovekiss  luvbed Ако това стане - в бъдеще и те може да помислят за общ наследник ...  Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves preggo

За Анас и Дипика няма 2 мнения по въпроса - двамата са очарователни и супер сладки!!! Колкото повече ги гледам, толкова повече ги обичам!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Имат всевъзможни таланти и са чудесни хора ...  newsm44 newsm44 newsm44 Възхищавам им се все повече и повече и винаги ги гледам с голямо удоволствие ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Flushed Flushed newsm18 Надявам се Анас и Дипика да ни радват до края в сериала, колкото и да продължи той ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts hug mrstraetz Искам да се насладим на още много уникални моменти с тях и в сериала и зад кадър от живота - те са номер 1!!!
  Praynig Praynig Praynig Flushed family Heart Eyes car003

# 2
  • Мнения: 2 909
Честита да ни е новата тема.
Нова снимка на Дипика, прекрасна е
Hug Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 205
Честита нова тема на всички!  Hug
Както винаги е станала прексрасна! Two Hearts Благодаря ти, Роси!  smile3525

Роси, радвам се, че нещата които пуснах са ти харесали! Hug Благодаря ти за поредния страхотен коментар, много ме зарадва!  lovekiss
Yess, снимката на Депика е невероятна. newsm76 Тя е прелестна, както винаги. Много ти благодаря, че я сподели с нас! bouquet

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 446
честита нова тема на всички!

Отново е станала много хубава и прекрасна
Росипоздравления за новата тема smile3525 smile3525.

# 5
  • Мнения: 2 909
Nothing can be more refreshing than catching up with your old buddies over a chit-chat! While it's not very common when actors, who essay some great equations on-screen share the same bonding off the screen, these bunch of actors recently met up and reminisced their good old shooting days.
The cast of Shashi Sumeet Mittal's show Diya Aur Baati Hum, which includes popular actors like Neil Bhatt, Maninee De Mishra, Charu Asopa and Alan Kapoor are still in touch with each other and are best buddies even after their track on the show ended long back. They were all seen together during the IPS Training track on the show.
Recently the four of them met over some cool chit chat session and refreshed their old memories of their shooting days with Diya Aur Baati Hum.
When we contacted Neil, he told TellyBuzz, "It was amazing meeting them after such a long time. We have a mad group of 6 people, with 4 of us and Deepika (Deepika Singh) and Rohit (Rohit Raj Goyal). Rohit and Deepika couldn't make it that day when we all decided to catch up. It was a last moment plan since the meeting was getting postponed from such a long time. We had lots of fun together. We were discussing all our funny moments and sequences, we shot during the cold weather in Karnal."
"We will continue planning to meet each other in future as well," concluded Neil.
May their bond grow stronger with time!

# 6
  • Мнения: 628
Честита да ни е новата тема, дано я изпишем с удоволствие и я напълним с много положителни емоции!
Роси Hug, страхотно си се справила, мила! love001 Такива красиви теми не се правят лесно, много ти благодаря за труда! hug


Радост Hug, изчетох те с удоволствие! bouquet Колажите- красоти, благодаря ти! love001

Yess, супер е снимката, благодаря, че я постна! smile3521

Роси, Софи, Ени, разказите ви са страхотни, знаете, много ви благодаря! bouquet bouquet bouquet И на мен, като на Радост Hug, са ми изключително полезни в момента! love001

Момичета Hug, аз ви нося едно видео, което много ме зарадва! Party


# 7
# 8
  • Мнения: 2 909
Дипика постна нова снимка на която ако искаме  да вотнем за нея на сайта http://goldawards.in.
Първо трябва за най-добър мъж (няма го Анас) и след това за жена първа в класацията е Дипика  txtloves Heart Eyes Също в други категории са и Нелу,Ашок,Каника и Гаутам  newsm80 newsm80
Аз го направих
 Hug  Heart Two Hearts

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 17:42 от yess

# 9
  • Мнения: 628
Благодаря ти, Yess, че сподели!

И аз гласувах, но ме учуди, че Анас го няма в категорията за Най-добър актьор, нито Сурадж и Сандия ги има в категорията за Най-популярна двойка, нито нашия сериал е в класацията за Най-добро предаване Crossing Arms newsm78 На практика почти нищо не остана...Crossing Arms
Но виж, сериала, който обра наградите на Star Plus тази година го има навсякъде, където е възможно Laughing Хората явно наистина много го харесват, но ние си знаем, че нашите са най-добрите! smile3521

# 10
  • Мнения: 8 414
Здравейте светлинки Hug Hug Hug
Роси Hugмерси  за новата ни темичка  smile3525 newsm51 smile3525както винаги си я направила много ,много красива  smile3525 newsm51 smile3525



# 11
  • Мнения: 1 115
Роси, отново си  избрала кадри от прекрасни моменти на Сурадж и Сандия! Kissing Heart

Скрит текст:


Радост,Софи,Ени,Робин,Надя,Yess,

Робин, кой беше този сериал, който обра наградите на Star Plus ? newsm78
Дали пък не е време да се появят в нови качествени проекти, защото не ги виждам вече и във фенските класации в Youtube Thinking

# 12
  • Мнения: 2 909
Роси, отново си  избрала кадри от прекрасни моменти на Сурадж и Сандия! Kissing Heart

Скрит текст:


Радост,Софи,Ени,Робин,
Надя,Yess,

Робин, кой беше този сериал, който обра наградите на Star Plus ? newsm78
Дали пък не е време да се появят в нови качествени проекти, защото не ги виждам вече и във фенските класации в Youtube Thinking

Мисля,че беше Yeh Hai Mohabbatein

# 13
  • Мнения: 8 414
Yess Hug мерси за новичките снимки на Дипика и за инфото  Hug
Дипика е страаашно красива на новите снимки  smile3521И мнооого добро предно обзавеждане си има  smile3521Беше ми интересно да прочета и ,че актъорите които играеха  в трака с обучението на Сандия за полицай си потдържали връзка и се събирали понякога да се видят  smile3521Виждали сме снимки на Дипика и със Закир и с другото момче което играеше ухажора на Рома и е много хубаво ,че си продължават да се виждат и да поддържат  връзка един с друг  smile3521
И аз гласувах  smile3521
Радост HugТара Hug с чудесни колажи сте украсили темичката ни  smile3525
Робин Hug мерси за клипчето  smile3525Не знам дали Сандийка е в очакване обаче като млади кончета препускат из стаята със Сурадж   smile3521
Ето и от мен нещо новичко  smile3521








# 14
  • Мнения: 628
Тара Hug, благодаря ти за новите прекрасни колажи!

А сериала, който беше най-печеливш на наградите е Yeh Hai Mohabbatein Peace Сега даже ми стана любопитно и ще го погледана информативно Laughing Само картинките, де hahaha hahaha hahaha

Ени Hug и аз много се зарадвах, че "кадетите" поддържат връзка smile3521 Рахул ми беше суупер забавен, много го харесвах Grinning А Закир Heart Eyes няма нужда да го коментирам, знаете си за него Laughing

Общи условия

Активация на акаунт