Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №12

  • 62 521
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Hug Заповядайте в новата тема  Hug
Дано донесе на всички чакащи прекрасните новини за радост и щастие, а на постигналите това - лека и успешна бременност до термин   preggo Heart Eyes


Старите теми :

Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 20:37 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 1 366
Браво, Жана! Дано темичката е късметлийска!  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 040
Мерси, Жана, да ни е на късмет Simple Smile Не си сложила линкчета към предишните теми Simple Smile

# 3
  • Мнения: 55
Вече ще очакваме една по една да се похвали с хубава новина.Лека вечер ви пожелавам!

# 4
  • Мнения: X
Мерси, Жана, да ни е на късмет Simple Smile Не си сложила линкчета към предишните теми Simple Smile
Ами и на предишната тема нямаше такива линкове на 1 стр. и реших, че не е практика да ги поставяме  Blush
Сега ще ги добавя  Hug

# 5
  • Мнения: 1 040
Мерси, Жана, да ни е на късмет Simple Smile Не си сложила линкчета към предишните теми Simple Smile
Ами и на предишната тема нямаше такива линкове на 1 стр. и реших, че не е практика да ги поставяме  Blush
Сега ще ги добавя  Hug
Ами иначе ще ги загубим. Пък е добре да са налични Simple Smile Колко пъти съм ги челаааа  ooooh! Оттам си избрах моя док  bowuu

# 6
  • Мнения: X
Ами иначе ще ги загубим. Пък е добре да са налични Simple Smile Колко пъти съм ги челаааа  ooooh! Оттам си избрах моя док  bowuu
Готово  Hug

# 7
  • Мнения: 485
Хайде запис - за победа /в духа на Европейското / Хах ! Скоро всички с тлъсти ЧХГ Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 355
Успех на всички момичета! До мен има още 1700 номера и само ви чета и стискам палци на всички  bouquet

# 9
  • Мнения: 105
Жане, Heart Eyes хайде дано новата тема да е на късмет и има много добри новини. Heart Eyes Чакаме и тебе, да ни зарадваш и ти Hug

# 10
  • Мнения: X
Марси,  Hug Heart Eyes
Шефът Антонио, дано по-бързо да мине чакането и да вдигнат месечната бройка на раздваните заповеди, че напоследък много тегаво го дават Confused Hug

Хайде запис - за победа /в духа на Европейското / Хах ! Скоро всички с тлъсти ЧХГ Simple Smile
Абсолютно  Hug

# 11
  • Мнения: 17
Късмет и от мен момичета Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 12
  • Мнения: 93
Запис и от мен   Hug Жана благодарим за темата дано я  напълним само с хубави новини.Аз редовно ви чета но рядко пиша.Късмет на всички

# 13
  • Мнения: 1 040
Днес бях в клиниката, инвитрото ще почиват от 1 до 20 август. Кой каквото планира, да се знае  Hug

# 14
  • Мнения: 2 615
Жане, мерси за хубавата темичка! Нека е на късмет и да се напълни само с хубави новини!
Мисти, а Минев и той ли ще почива август, че миналата година той почиваше десетина дни юли, а после си преглеждаше август.

Общи условия

Активация на акаунт