Какво ли ще е ЯНУАРСКОТО мъниче - момче или момиче? - Тема 4

  • 44 748
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • гр Шумен
  • Мнения: 47
Аз също будувам напоследък, или не мога да спа и седя до малките часове на нощта или се събуждам посред нощ и почва едно въртене минимум час. Вече не ми е удобно почти никак, подпирам си корема с една възглавница като лежа на една страна.
Никак не е лоша идея вторите употреби , но зависи и от магазина. Аз работя в такъв , но дрехите са с много добро качество 99% от дрехите ни са от там. Добре че е магазина иначе никога нямаше да мога да си позволя да купя на малкия толкова хубави, маркови и качествени дрехи Simple Smile
Днес бях на консултация. Качила съм цели 5 кг за един месец, ужасих се. Коремчето ми е големичко вече, дупето и то почна да расте , тежи ми и не мога да вървя дълго  Sad

# 736
  • Мнения: 1 269
Ох, вие ме успокоихте! От три дни не спя и вече се притесних. Днес даже си направих дълга разходка , дано се изморя достатъчно и да поспя, че като родим няма спане!

# 737
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета. Онзи ден бях на скан и сама с очите си се убедих, без дори доктора да ми казва,че чакаме момче. Толкова беше очевидно, че нямам грам съмнение, че ще е малко юначе. От скоро и ясно го усещам, няма по-хубаво чувство от това. 

Последната седмица беше много неприятна и тежка, изкарах я в страшни болки и два дни в болница. Но-шпа изобщо не ми помогна, дадоха ми кокодамил, че това накрая оправи положението. Оказа се, че болките идват от миомата, буквално нямаше поза, в която да не плача от болка Sad  Сега съм много по-добре и се радвам на нашия бебчо.

# 738
  • Мнения: 958
Добре дошла, Тедита Flutter
Аз мисля до края на октомври да изкарам макс, просто съм сигурна, че няма да издържа повече на бюро и седнала.
А и да ви кажа, не знам за вас, но мен пък ме гони обратното - умора и непрекъснато ми се спи Tired Събота и неделя си спя и следобед с малкия, и през нощта, и пак ми е малко. В работата около 14 ч. започвам да клюмам на бюрото Blush Ако можех, щях да спя по 20 часа, ама заради ранобудника малък, който става не по-късно от 7 ч., няма събота-неделя, не става Sad Той даже напоследък спи толкова дълго, преди ставаше в 6-6:30. Явно съм недоспала.

А пробвали ли сте да пиете някакви успокоителни чайове вечер? Знам, че на някои бременни помагат

didka_123 , радвам се, че си по-добре Hug

Аз пък да помрънкам, че дребният хванал някакъв 3-дневен вирус повръщане и разстройство, който се лепна и на мен, ама без разстройство, и както и без това ми беше лошо често, сега е непрекъснато повръщане, направо в чудо се виждам.. Sick

# 739

Общи условия

Активация на акаунт