Искам да кажа ... (89)

  • 66 084
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 12 473
А аз досега правих на синковеца менюто.
Чак се притесних - направо ще умре от глад с този режим..
И джобни ми отказа - да не се изкушавал. Rolling Eyes

# 136
  • Някъде там
  • Мнения: 16 157
Добър вечер.Рулото с печен пълнеж от кулинарната тема е фантастично.Бързо и лесно. Опаковах няколко парченца и пак ще се правя на крадец,но вместо да отмъквам ще вмъквам  Grinning в раниците. Уж не можело пък банана и барчето яли,даже и други две момичета черпили.
Моите ходят с клинове,редовно и не се преобличат за фвс.


# 137
  • До морето
  • Мнения: 7 122
Къде го това руло? Кой пост е? По -подробно, като за блондинки, моля  Laughing

# 138
  • Някъде там
  • Мнения: 16 157
Къде го това руло? Кой пост е? По -подробно, като за блондинки, моля  Laughing
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cDovL2ZlZG9yY2thLmJsb2dzcG … jbXNnMzM3MzA2NTk=
И аз съм в отбора Simple Smile
Направо ти давам линк към блога.Иначе ето го и в темата.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=929280.msg33728867#msg33728867

# 139
  • Мнения: 5 374
Днес беше много емоционален и ревлив ден. Изпратих съпруга ми, за пръв път се разделяме за толкова дълго и ми е много неприятно в момента. Преди това купихме нова количка за ситното, но още не мога да свикна с нея и ми е странна, а повече от година се облизвам за нея.
Каката засега добре приема отсъствието на баща си, тя е много призързана към него очаквам драми. Сега се упокоява, че като идем там ще е зима и ще види Елза ,(от Замръзналото кралство), но не осъзнава, че дотогава има 3 месеца. А на мен ми предстои и организиране на нейния РД и като знам после как свекърът ще се изказва компетентно колко не му харесало всичко, ми се вдига кръвното от сега. Обмислям да ги закарам на басейн да се налодуват, без баби, без претенции и криви физиономии. Да видим.

# 140
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 219
Зашо трябва да каниш баби и дядовци на детски рожден ден?

# 141
  • Мнения: 5 374
Злото според свекър ми те са идеалната за детски рд и детето ще се радва повече на тях, отколкото на деца, с които да лудува.

# 142
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Нямаш ли възможност да го направиш на два пъти - събери бабите и дядовците, а с другите дечица си направи празника на детето.  На нашите деца практикувахме така - през деня с децата, вечер - дойдат баби и дядовци, лели и готово.

# 143
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 219
Аз бих предложила същото като Яна. Подозирам, обаче, че ще ти е трудно  Confused
Явно при нас това,че сме далеч от всички роднини, ме е спасило от подобни проблеми.

# 144
  • Мнения: 5 374
Винаги така е било и ВИНАГИ свекър ми не е доволен. Единият път бяхме в ресторанта на Тон Бонбон, свекърът не спря да мрънка, че пържолата му била жилава, гарнитурата - студена, пък сервитьорката - мудна, което не беше така. Доматите и краставиците - безвкусни и зрели насила (края на ноември). И такива претенции, които тотално ме отказват да организирам каквото и да било, а ималкият много трудно пътува, нито мога да го оставя, за да обикалям ресторанти.

# 145
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Ами явно той си е такъв, така че не се затормозявай. И в супер луксозен ресторант да го направиш, пак ще мрънка. Просто пропускай покрай ушите мърморенето му, щади си нервите.
Свекър ми е същия - все намира кусури, почти за всичко.  Все нещо не е сготвено както трябва  - по-рано на свекърва ми дуднеше, после - на сина ни, на сестра си. Ама аз не се връзвам. Сега, когато си бяхме в отпуска, бях правила баница. Скъса се да ръси суперлативи по мой адрес. Голям смях падна, щото като почна, децата се спогледаха и в един глас казаха "Лелееее, дядо хареса ядене". Всички, в това число и той, избухнахме в смях Joy

# 146
  • Мнения: 39 518
Лято, не се връзвай на свекъра. Имаш няколко варианта.
Направи ги по отделно за деца и за възрастни. Естествено за баби и дядовци- у дома. Да им покажеш, че си над тези неща за ресторанти и претенции.  Може да кажеш, че без ТМ не ти е до ресторанти. Да видим дали на теб ще ти замърмори за пържолата, която ти сама си наготвила. Аз не бих, признавам си. Отдавна баба и дядо получават  само парче торта. Отиваме и ги черпим с парчета от тортата на рожденика(нарочно се поръчва много голяма и после раздаваме от нея на баби). Аз такова мрънкане не бих си причинила и не бих избирала ресторант единствено за него. Детето си е за детски център, а не за ресторант и 5-степенно меню.
Ако ги поканиш на детски кът/ център тази година за следващата няма да имаш грижи- сами ще бият отбой. Все пак главното лице е детето и неговия празник, а не дядото и неговото мрънкане.
Иначе ти съчувствам за раздялата. И при нас първите дни е кошмар, после вече ежедневието надвива и само вечерите са мъка.
Яна, твоя свекър ми е странен. Това е поведение на по- младите такива, па даже на свекървите. По- старата генерация се хвалеха от манджите на жените и снахите. Аз съм призната от моите свекъри за кулинарка, но имам силна конкуренция в лицето на зет с професия готвач Mr. Green
Добро утро!

Последна редакция: вт, 20 сеп 2016, 08:04 от mariat

# 147
  • Някъде там
  • Мнения: 16 157
Добро утро.Лято не си сама Hug.Моят свекър пък се разсърди на 9тия рожден ден на моите, че не съм го поканила специално и даже не се обади на децата да им честити(а ние не сме празнували с големи,само с деца и то уикенда,защото рд им беше през седмицата).Това ни приключи отношенията най-накрая.Защото той никога не ги е считал за внучки..само за пред хората беше златен.И сега естествено аз съм виновна.Правя магии на сина му и децата. Grinning

 

# 148
  • Мнения: 13 012
Добро утро, имаме годишнина от сватбата и мъжът ми ме изненада много приятно Heart Eyes
Изненадата е свързана с едноседмично пътуване и имам само три дни да се организирам, гледачи за децата, програми, в работата ще е много натоварено, заради почивните дни и т.н. Хем се радвам много, че ще бъдем са малко само двамата и наистина ще починем, хем ми е тревожно заради краткия срок за тръгване и цирковете, които ще прави Жаки, като ме няма. За час да я оставя се спуква от рев, пък сега... Започнах да я подготвям уж, но само като чу ще майка ще идва и стопли веднага за какво иде реч и започна с - мамо, нали няма да ме оставяш, не искам никакви подаръци:) От къде такава вмайчена се пръкна не знам, от зодията може би, Раче е:)

# 149
  • Мнения: 6 304
Честита годишнина Жаки, да сте щастливи още много години!
През уикенда катерихме Рилските езера, беше ми доста трудно, но си струваше
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт