Спечелете сугестопедичен курс по английски език от център "Браво"

  • 7 215
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Да говорим на английски, без да се притесняваме от грешки и речта ни да върви гладко, изразително и вярно – възможно ли е това?

Да, с курсовете в чуждоезиков център "Браво", където учат различни възрастови групи: деца, ученици от 5 до 12 клас и възрастни, това е напълно осъществимо и много ефективно.
При нас се учи лесно и приятно с Калан Метод и Модерна Сугестопедия!

- Децата от 3 до 12 години
Включени са тематични упражнения, игри и песни, които мотивират естествена комуникация и желание за общуване на английски език. Децата бързо и сякаш неусетно общуват на английски, разказват и постигат учудващи резултати. Заедно с нашите слънчеви преподаватели те играят, пеят и се забавляват.
Непринудената среда и чувството на всяко дете за свободен избор са важни и в основата на всеки учебен час в центъра.  
Всеки урок е празник и радост при нас!



- Учениците от 12 до 18 години
Приятната атмосфера, интересните теми и правилният подход създават благоприятна среда за учене. За тях предлагаме:
•   Курсове по общ английски
Учениците, особено в тази възраст, вече напълно усещат и в държавното училище необходимостта от една сериозна подготовка по английски, която да осъществи техните бъдещи планове. Индиректният сугестопедичен подход в център "Браво" е много важен, за да може да се провокира тяхната мотивация, интерес и любопитство при изучаването на езика. Мотото на всички преподаватели в центъра е :
„Искам да уча, защото ми е интересно, а не защото трябва!”
Повече може да прочетете ТУК.
Курсовете при децата и учениците  се провеждат от октомври до края на месец май.



•   Сугестопедичните курсове за подготовка за IELTS и Cambridge exams
Подготвят за международни сертификати, които удостоверяват способността на кандидата да владее английски език на определено ниво. Определено най-разпространения е IELTS, който се използва за кандидатстване в международни университети на advanced C1 ниво.

Сугестопедията е метод, който използва класическата музика и принципите на естетиката, за да разкрие скритите резерви на личността. При децата и младите хора тя работи изключително добре.

Нашите сертификатни курсове са не само с много добри резултати при явяване на изпит, но и създават трайни познания в езика и спомагат за бъдещото кариерно развитие не само при младите, но и при възрастните, които желаят да подобрят и усъвършенстват английския си на едно високо ниво.
Сертификатните курсове са с продължителност от 6 седмици и се провеждат събота и неделя по определен график.
Повече ТУК.

•   Подготовка за матурите по български, математика и английски.
Учениците, на които им предстои полагане на изпит за матурите в края на 12 клас, трябва да знаят, че успешно издържаните изпити са критерий за завършено средно образование, оценката от които се признава при кандидатстване в университет.

Курсовете за подготовка за матура за изпита по български, математика и английски език се състоят от 100 часа, като се провеждат само в събота, по 4 учебни часа, с начало 8 октомври 2016 г. при определен график.  
Повече ТУК.

- Възрастни
Всеки възрастен е едно пораснало дете. Много често той не само, че потиска детското чувство, но и започва да се самообвинява за нещата, които не е направил, без да си дава сметка, че това блокира съзнанието и усилва страха от грешки.
Доказано е, че език се учи бързо и трайно, когато съзнанието не е обременено!
А това постигаме чрез кратки 12-дневни сугестопедични курсове[/b]
На фона на класическа музика, следвайки принципите за любов, свобода, хармония и цялост, способността за учене се подобрява, като учебният процес умело балансира между ритми, интонации, емоционални стимули и т.н.



Учещите са способни да усвояват до 10 пъти по-бързо и качествено учебния материал, отколкото при класическите методики, защото имат чувството, че постигат всичко сами, а помощта на учителя е само една протегната приятелска ръка. Повече на http://www.bravoflcentre.bg/courses/sugestopedia/

Калан курсовете по общ английски за нива А1, А2, В1, В2 и С1 с продължителност от 1 до 4 месеца използват директната методика, основана на бързи въпроси и отговори, при което се създава и рефлекс за правилен и моментален изказ. Отново фокусът е върху говоренето, като се постигат бързи и трайни резултати.

Калан метод е доказана успешна система по цял свят! Повече прочетете ТУК.

Центърът предлага курсове и по други чужди езици.

За повече информация посетете нашия сайт или ни потърсете на посочените адреси и телефони. ПОБЪРЗАЙТЕ! ВРЕМЕТО Е БЕЗЦЕННО!


Включете се играта!
Споделете до 05.10.2016 г. в настоящата тема дали сте запознати със сугестопедичните методи на обучение и бихте ли ги избрали за себе си или за вашето дете.
Един от всички участници, изтеглен на случаен принцип, ще получи безплатен курс по английски език – за себе си или детето си.

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 15:53 от Pедактop

# 1
  • Мнения: 385
Здравейте, не съм запозната напълно със сугестопедичните методи на обучение. Бях се подготвила да се запозная с тях покрай започването на училище на детето ми, но все още не съм се подготвила по темата. Ще ми е много полезно да разбера от вашия сайт детайлите на този вид обучение.  Hug
От малкото, което знам за този метод, със сигурност бих го избрала за себе си или своето дете!

# 2
  • Мнения: 47 988
Споделете до 05.10.2016 г. в настоящата тема дали сте запознати със сугестопедичните методи на обучение и бихте ли ги избрали за себе си или за вашето дете
Не съм запозната, но съм чувала и бих искала да пробвам с децата ми този метод

# 3
  • София
  • Мнения: 974
Съвсем повърхностно съм запозната със сугестопедичните методи на обучение и да- бих ги избрала и за себе си,  и за детето си!

# 4
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Аз също не съм много сериозно запозната, но бих пробвала, както за себе си, така и за децата.

# 5
  • Мнения: 1 988
Не, не съм запозната с метода, но от прочетеното в темата,  бих го избрала за себе си.

# 6
  • Мнения: 1 721
аз съм запозната и дори смятам до края на годината да запиша такъв курс

# 7
  • София
  • Мнения: 778
Не съм запозната с този вид обучение, но съм отворена за нови методи. И бих направила опит-за себе си, детето ми вече знае английски на доста добро ниво.

Поздрави на екипа на "Bravo" и поздравления за начина им на обучение!

# 8
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
И аз не съм запозната с метода на обучение. Бих се радвала, ако детето ми или аз преминем през такъв курс.

# 9
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
преди години имаше радиокурсове по английски по сугестопедичния метод  Blush
бяха за децата, но и аз още помня няколко песни от тогава Blush


иска ми се и детето да учи езика лесно, с желание и да му е приятно, за съжаление четвърта година, няколко училища, различни учебници и методи, но не е получава  Tired

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 722
Запозната съм,, даже в училището на сина ми се прилага точно този метод. Според мен така много по-лесно се научава чужд език. Бих записала сина ми на такъв курс.

# 11
  • Мнения: 662
Не съм запозната, но съм чувала за този метод от майка ми. Преди години, тя е учила така език и беше доволна. Дъщеря ми изявява желание да учи по-задълбочено английски език, извън преподаваното в училище, но до момента се колебаех, защото има и други извънкласни занимания...притеснявам се да не се пренатовари. Четейки за курсовете, които предлагате, все по-сериозно се замислям за тази опция-приятно и бързо научаване на език, благодарение на сугестопедичните методи.

# 12
  • Мнения: 29 371
Чувала съм за този метод и съм чела за него в интернет, но не съм напълно наясно с начина, по който се изучава език. Бих се радвала за разбера и да се докосна до него и с удоволствие бих го избрала за себе си или за детето.  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз не съм запозната с метода, но с удоволствие бих се запознала!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 436
Аз съм запозната с метода и с удоволствие искам да опитам.

Общи условия

Активация на акаунт