Звездни компромати - 301 част

  • 141 413
  • 767
  •   1
Отговори
# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Серия от снимки на Джеймс Франко от The Terry Richardson Diaries
Скрит текст:
























и може би най-известната от официалните снимки, правени му от прочутия фотограф
Скрит текст:

# 2
  • Мнения: 15 029
Благодаря за темата!
Не ги разбирам аз актьорите, които напълняват по 15-20 кг. заради роля при съвременните методи за грим, костюми и т.н.

# 3
  • Мнения: 9 571
Благодаря за темата!
Не ги разбирам аз актьорите, които напълняват по 15-20 кг. заради роля при съвременните методи за грим, костюми и т.н.
И аз не бих качила доброволно 20 кг  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 864
Благодаря за темата. Най- плашещ ми беше Макконъхи като отслабна за ролята в The Dallas Buyer’s Club”

# 5
  • София
  • Мнения: 12 114
Джони Деп продава лофт за 12 милиона долара. Доста интересно място
http://www.parismatch.com/People/Johnny-Depp-vend-son-loft-a-Los … e-dollars-1077436

Кейт Мидълтън в червено. Отдалеч изглежда приказно, в близък план ми се струва адски стара
http://www.parismatch.com/Royal-Blog/Royaume-Uni/Kate-le-rubis-d … -Couronne-1077586


И последно, къщата на Ди Каприо в Малибу също се продава
http://www.parismatch.com/People/Leonardo-DiCaprio-vend-sa-maiso … -a-Malibu-1076458

Последна редакция: ср, 28 сеп 2016, 16:38 от Бoяна

# 6
  • Мнения: 31 183
Благодаря за темата. Най- плашещ ми беше Макконъхи като отслабна за ролята в The Dallas Buyer’s Club”
И на мен.

Жената на Борис Солтарийски е наистина била гадже на Слави.

# 7
  • Мнения: 19 687
Благодаря за темата!
Не ги разбирам аз актьорите, които напълняват по 15-20 кг. заради роля при съвременните методи за грим, костюми и т.н.
И аз не бих качила доброволно 20 кг  Laughing
Аз също, но пък от друга страна им се възхищавам - явно наистина приемат служебните си ангажименти сериозно Simple Smile

# 8
  • Мнения: 511
Да попитам Матю Маконъхи спечели ли нещо с тази роля?Забравила съм .И да , изглеждаше доста плашещо .

# 9
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Ето още снимки на понапълнялата Чарлийз Тирон:

Скрит текст:




Тук е с режисьора на филма, който снима:

Крисчън Бейл беше същата работа. Драстично отслабване - драстично напълняване.

# 10
  • Мнения: 18 455

Жената на Борис Солтарийски е наистина била гадже на Слави.

А Мартина първо беше гадже на Борис. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 4 328
Да попитам Матю Маконъхи спечели ли нещо с тази роля?Забравила съм .И да , изглеждаше доста плашещо .
Оскар.

добре, де, как се качват 20-30 кг.? и за колко време?

# 12
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за темата. Най- плашещ ми беше Макконъхи като отслабна за ролята в The Dallas Buyer’s Club”
И на мен.

Жената на Борис Солтарийски е наистина била гадже на Слави.

Замислих се, че не съм чела "женски коментари за него". В общия случай е прекрасно - бивши да не коментират какво-що, но тук по-скоро си мисля, че е на друга основа, не толкова въпрос на морал и извисен дух ...

# 13
# 14
  • Мнения: 8 523
Отговарям на Тифани от предната тема-не и гледам профила,това няма да си го причиня.Имаше статия с точно такова заглавие.Аз там го прочетох това глупаво послание

Общи условия

Активация на акаунт