Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 17

  • 31 681
  • 725
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 902
Оооооооо колко хубава тема. Насълзиха ми се очите. Блингче фантастична работа.  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 5 894
Специално за нашата новородена принцеса 4470 При подобен темп на списване ще се опитам да поддърам "по-тематични" теми за по-специални поводи.

# 3
  • Мнения: 882
Ах, че красива момичешка тема!  Hug Блинг, страхотна е! Точно днес с ММ обсъждахме имената на момичетата близначки, които ще имаме догодина  Crazy

Сън, успех с инсето!  Praynig Дано да си от късметлийките и това да е твоята процедура!

Споделям мнението на Кристи за късмета - като оставим на страна някакви големи проблеми, за които трябва да се вземат мерки, всичко друго ми се струва точно като лотария. Надявам се само да имаме сили да пробваме докато ни се усмихне щастието, защото годинките и броя опити натежават.  Rolling Eyes

Има ли някой, който да започва процедура следващата седмица или ще съм самичка?

# 4
  • Мнения: 5 894
Лив, точно така визуализирай близначките Heart Eyes Аз наизвадих де що има бебета и ги наредих къде ли не Laughing
За започване не знам, ама няма да си сама другата седмица спокойно Wink

# 5
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Оооо прекрасна е новата темааа  bouquet bouquet bouquet

Ами хайде да Ви е на късмет:

# 6
  • Мнения: 5 894
 newsm79
Днес яко се опраших и в синьо и в розово Heart Eyes Особено на Кристи "девствения" прашец  Sunglasses И сега, ако не подейства не знам.

# 7
  • Мнения: 6 037
Включвам се и аз. Темата е прекрасна. Успех на всички! bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 283
Записвам се и аз!Успех на всички и само хубави новини в тази тема! Hug

# 9
  • Мнения: 19 687
Ох, уби ме с девствения прашец Joy Много хубава тема Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 5 894
Така ми дойде. Не можах да измисля нещо по-цветущо Mr. Green По това време на денонощието нямам дар слово.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2016, 12:02 от 💎Bling-a-ling💎

# 11
  • София
  • Мнения: 1 055
Много положителни тесчета в тази тема.
Блинг много добре си се постарала,да ти е на късмет.
Поли и на мен ми изписаха това бигванеле още не съм си го взела,за какво ти е изписан на теб.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 687
О, каква принцеса тема, много ми харесва, Блингче, супер си! Hug
Успех, момичета!

# 13
  • Мнения: 5 894
Благодаря,момичета Flutter Само мама още не я е видяла.
Предполагам са ви изписали това чудо заради БВ. Силно препоръчвам да ползвате лактобацили по някой ден след и преди цикъл, за да поддържате средата Wink

# 14
  • Мнения: 3 126
Цоп и аз в новата тема! Блинг, прекрасна е! Нека ни донесе много късмет и положителни тестове!
Лив, няма да си самичка  Heart Eyes
Креми, изписаха ми го заради повишени левкоцити. Ти как си? Спря ли зацапването?
Успех на всички днес!!!

Общи условия

Активация на акаунт