Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 36 530
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 894






За контакт:

malinov-clinic.com
facebook страница

Адрес: 1620 София, бул. Гоце Делчев 46

телефон рецепция:  02/ 965 57 11

Телефони акушерки:
тел. Деси 0887 661975
тел. Мира 0882 716260
тел. Сузи 0882 715937
тел. Теди 0889 650010

Услуги и цени: http://malinov-clinic.com/%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8-% … 0%BD%D0%BE%D0%B2/

Екип:
Д-р Александър Калчев – акушер гинеколог, IVF специалист
Д-р Петра Семерджиева – акушер гинеколог, IVF специалист
Д-р Владимир Чучумишев – женска консултация, фетална медицина
Доц. Д-р Румен Г. Русев, дм - имунолог




eli_t, бебе Хрисия - родена на 31.08.2014г.
perunika, бебе Ида - родена на 20.05.2015 г.
kashmir, бебе Елица - родена на 15.06.2015 г.

ivivkata123, бебе Борис - роден на 12.10.2015г.
foxy-the infant prodigy, бебе Борис - роден на 01.03.2016г.






usmivka  stork-girl
Frango stork-girl
Monica_Geller stork-boy
г-ца Магнетична
Нашата любима гостуваща звезда ⭐ cristi stork-boy

Предишни теми:
Тема 1
Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7
Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11
Тема 12

# 1
  • Мнения: 3 047
Прекрасна тема Блинг  bouquet

Нека ни е на късмет :  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 2
  • Мнения: 3 902
Цоп в новата тема. Дано ни донесе много шоколад и много двучертичкови изненади!

# 3
  • Мнения: 6 037
Хайде цоп и от мен и прекрасното ми настроение.  newsm68
Събирам пращец от Магнетик и пожелавам много късмет на всички.  newsm51

# 4
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Минавам само да се запиша, чета ви, но тук интернета е кошмарен и изобщо не знам дали и този пост ще се публикува.
Лав, Боби съжалявам много момичета, Дано скоро всичко се нареди.
Люксен, стиснати палци за девети!
Поздрав от балкана.

# 5
  • Мнения: 3 126
Прекрасна тема Блинг!
Събирам и аз прашец от Магнетик!
Хайде момичета, да изпълним страниците на темата само с добри новиниии!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 687
И аз да се запиша в новата темичка. Благодаря ти, Блинг! Прекрасна е!

Лове, Люксен, това, което бяхте писали по повод темата за бебетата, все едно аз го бях написала. В момента ми се случва и си плача скрита, а после си казвам, че съм голяма патка и това самосъжаление хич не ми помага, но какво да се прави... Пожелавам кураж и късмет на всички ни!

Аз се разбрах с доц 5-6 дни след мц да ходя на вливка, ама не ми се иска така зад гърба на док, така че ще си запиша час да се видя и с него другата седмица и тъкмо и на мен да ми повдигне малко духа, ако успее...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 152
Докато разхождам аз шушулките из мола  Flutter нова тема си имаме. Хайде да я напълним с положителни тестове, много хубави моменти и усмивки.

Перу,  Hug за поста за загубеното бебе. Много беше истински.

Тери,  Heart Eyes Много мило е това което каза.  Напълни ми душата и ме накара така силно да се усмихна. Дръж се за мен! Аз съм кълбо от полижителност и ще залея всички. Сега ще ти дам линк на лични за това, което имам като идея, за да не спамим темата тук с Икеа. Мисля, че ще ти допадне. Ще ги ударя чертите от масата, да знаеш!  Hug И теб като Перу лично ще черпя, ако стане така. Да си знаеш.  Party

Боби, много се радвам за срещата ти с док и за това, че е успял да те вдигне. Мисля, че това е най-хубавото му качество, че след лош момент успява да ти вдъхне кураж и сила. Много добре ми звучиш, много нахъсано и най-вече спокойно. Ето така те иска. Направи едно море сега и септември с нови сили, а може да започнете и още авгуууст  Flutter

Дари
, и теб ще те очакваме със същото настроение и положителен дух след разговора с док. Сигурна съм, че ще е така.  Hug

Блингче, прекрасна тема! Много си добра, с нетърпение очаквам всяка следваща. Дано тази да е твоята и именно в нея да резвееш хубаво чхг и да пристъпим заедно в борбата до край.  Hug

# 8
  • Мнения: 5 894
Люксен, аз не съм фаталист, но пък какво може 13 да ми е на късмет. Ей така за майтапа Laughing
Соредна, добре е да минеш през док и да видиш дали се задава О, че иначе вливката ще е на сляпо Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 692
Ехее, здравейте момичета  Simple Smile!!! Вие сте изписали темата. Поздравления за новата тема – прекрасна е и много сладурска Laughing. Браво 💎Bling-a-ling💎. (За теб стискам и на краката палци, да знаеш! Hug)
Нареждам се и аз под прашеца на г-ца Магнетична... Blush
И при нас нещата се отложиха за октомври Love_and_SmileCry
boby_pl ако не се лъжа ти май ще имаш шанс за септември. Стискам палци. Praynig

Момичета, ние този месец се опитваме да забравим за проблемите (поне за малко) и сме се отдали на пълен релакс – ходихме на екскурзия (Велико Търново, Етъра, Шипка, Боженци, Дряново), бяхме малко на палатки, а утре отиваме на моренце за малко. Надявам се всичко това да ни се отрази добре и на „есен с песен“ с нови сили продължаваме напред!
Аз си ви следя и ще пиша, когато мога. Мисля ви и съм с вас. Стискам палци на нуждаещите се! Praynig Praynig Praynig

Люксен ти ще „счупиш" каръка и тази 13-та тема ще е най-плодородната, сигурна съм съм! Hug Hug Hug

  Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet за всички!!!

# 10
  • Мнения: 5 215
Момичета, знаете ли дали се правят гинекологични прегледи в събота?

# 11
  • Мнения: 5 894
Балерина, по принцип не. Дори момичетата в процедура ги пропускат, ако е възможно. Зависи от конкретния случай и лекар обаче Wink

# 12
  • Мнения: 5 215
Жалко, тайно се надявах да преглеждат.
Предполагам, че и спермограми не правят през уикенда?

# 13
  • Мнения: 5 894
Не. Уикенда се работи изключително само за двойки в процедура. Дори не всеки път.
За СГ е хубаво да се вземе час предварително. Ако става въпрос за първичен преглед просто се обади и запази  час в удобен за теб делничен ден. Първичните часове са следобед след 13ч Wink

# 14
  • Мнения: 5 215
Мерси за инфото bouquet
Да, за първичен преглед е.
Имаш ли идея колко се чака за Д-р Калчев и дали се спазват часовете?

Общи условия

Активация на акаунт