Искам да кажа ... (92)

  • 59 022
  • 802
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 15 061
Съни, това предложение е защото казах,че голямата по-лесна от малката ли?  Sunglasses
Не, защото ми се гледа момиченце. А на теб две на 4 ще ти дойдат в повече Simple Smile 

# 601
  • Мнения: 10 874
Лаленце, благодаря за пожеланието, обаче бавно върви оздравяването. Днес е 5-ти ден и промяната е само леко подборение, но не и на главоболието. Вече имам чувството, че главата ми и крива, така силно ме боли от едната страна.
Уф, мен често ме наболява глава, та си е доста неприятно, а дори не искам да си представям какво е в комбинация с болест. Sad Щом са минали пет дни, направо си е време за оздравяване, дано от утре си по-добре. Hug
И аз се нареждам на опашка за рецептата за плюшките. Heart Eyes

# 602
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Зехир, не ща да те плаша, но може и да не ти е от очилата и многото работа - точно тъй се чувствам и аз от грипа. И при мен има напрежение в челото, слепоочията и врата, и отпадналост също.

Почудих се как ли мирише "млечна пяна"...
И да ви кажа, не че имам голям опит с мъжете, но по моите наблюдения не са много по намеците и по-скоро предпочитат директно да им се каже. Даже някои ще предпочетат и да им спестиш ходенето по магазини, направо да си го купиш от тяхно име.
Е, разбира се, сигурно има и мъже романтици, които от неволно изпуснати полудумички сглобяват пъзела и се догаждат за желанията на любимата, тутакси обикалят магазините, намират бленуваното нещо и го подаряват в най-подходящия момент в най-романтичната опаковка и с най-изисканите реплики. Но аз не съм ги виждала.
Затова направо кажи: Влюбих се в този парфюм! Щом усетих аромата му,  една тръпка на абсолютно задоволство премина през цялото  ми тяло и настръхнах от кеф..вътрешно! Защото  това търся  в парфюма. И в хората... и в живота, като цяло!
Кажи му го! И после чакай. Ако не се получи, значи съм голяма фантазьорка.

Между другото, много ме изкефи жизненото ти кредо. Точно това са най-хубавите неща в живота - истинските.

# 603
  • Мнения: 3 609
 Hug

Аз направо му дадох линк и му наврях ръката си в носа, бях пръснала от аромата. После му казах, че го искам за подарък. Директен маркетинг. Няма 6-5..  Mr. Green

# 604
  • Мнения: 9 487
Съни, това предложение е защото казах,че голямата по-лесна от малката ли?  Sunglasses
Не, защото ми се гледа момиченце. А на теб две на 4 ще ти дойдат в повече Simple Smile 
И аз искам момиченцеееее!  Cry

# 605
  • Мнения: 22 036
Съни, това предложение е защото казах,че голямата по-лесна от малката ли?  Sunglasses
Не, защото ми се гледа момиченце. А на теб две на 4 ще ти дойдат в повече Simple Smile 
И аз искам момиченцеееее!  Cry


Че кво ти пречи  Mr. Green. И аз искам, ама поне при мен има обективни пречки.

# 606
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Сесил, Черно коте, благодаря за пожеланията за успех! Hug


Едно въпросче: В спирт ли трябваше да натопя нови златни обечки, преди да ги сложа на ушенцата?

# 607
  • Мнения: 4 785
А и аз си ги пиша подарък, само го уведомих какво ми подари Mr. Green Аз така веднъж му подарих колело  Laughing - с уведомление.
В случая ги поръчах от ензо, иначе тука в центъра на ул. Париж, има дистрибуционен офис и си ги купувам мостри, на по-ниска цена. Но сега имахме още неща от сайта и направо оттам ги чекнах. Ланвин ми свърши една разфасовка на прмоция под носа (де Фльор) и аз от инат не поръчах другата, а и се колебаех вече с един Cacharel Noa и с един Lanvin Eclat D'Arpege. За следващият път ги оставих, малко да сменя Бушерон, че ми дойде в повече, втора година го влача  Mr. Green
Оф, довечера трябва да подредя дрешника, е от това по-досадна работа, да редя дрехи н-я-м-а.

# 608
  • Мнения: 9 487
Аааа, Даун! След минимум 5-6 години!  Stop  Laughing

# 609
  • Мнения: 22 036
Ще трябва да си лягам. Ще ми се да питам нещо, но знам, че е супер тъп въпрос.

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Сесил, Черно коте, благодаря за пожеланията за успех! Hug


Едно въпросче: В спирт ли трябваше да натопя нови златни обечки, преди да ги сложа на ушенцата?


Не съм го правила. От медицинските директно сложих златните.

# 611
  • Мнения: 9 487
Ще трябва да си лягам. Ще ми се да питам нещо, но знам, че е супер тъп въпрос.
Давай смело! Hug

# 612
  • Мнения: 3 609
Down, питай бе жена.

Мър, и аз от там поръчвам ама миналия път нещо менте ми се стори, взех на Clinique- Happy heart ама хич няма трайност. Ако имаш път можеш ли да ми кажеш на каква цена е този, който харесах, Salvatore ferragamo- Signorina misteriosa.
И да..има по-досадно от подреждане на гардероби. И това е сглобяване на гардероб, моя човек от сега страда 😂 Много не му се занимава на горкия. Ще му се подмажа с бира и глазирани ребърца на фурна..

# 613
# 614
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Руски плюшки

Смесват се сухите продукти: 4 ч. чаши пресято брашно,
                                                6 ч.л. суха мая,
                                                6 с.л. захар,
                                                1 ч.л. сол
Смесват се и мокрите: 2 яйца,
                                      половин литър прясно мляко,
                                      4 с.л. разтопено масло.
(разтопете си повечко масло, примерно 1 малко пакетче и го оставете настрана, ще ви трябва после.) Пригответе си и захар на кристали, най-малко една чаена чаша.

В сухата смес изсипвате мократа и замесвате тесто, което се оставя да втаса. Примесва се още веднъж и се оставя още 30 мин. да втаса.

На масата се наръсва брашно. Тестото се разделя на топчета, колкото малко яйце или голям орех. Топчетата се разплескват на питчици. Всякапитчица се намазва с разтопеното масло щедро, с лъжичка (не с четка) и се поръсва също щедро със захар на кристали. След това се завива внимателно на руло (като палачинка) и се резва напречно на 3-4 места с остър нож - само горния слой, като резките на франзелка). След това двата края се събират и притискат, да се получи  геврече. Пекат се в умерена фурна (175-180 С), на средно ниво, в намазана тавичка. Следизваждане от фурната, се намазват с масло, да омекнат. ( моите ги предпочитаха ненамазани, щото обичат хрупкави неща.)
Тестото може да престои в хладилник един ден.
Изкушавала съм се да променям рецептата с аромати - ванилия, лимон, портокал. Но нищо не може да замени аромата на масло и печена захар. Като срежете горния слой, захарта се показва по малко и се зачервява при печенето, а от бухването приличат на детелинки гевречетата.

Не съм ги правила много отдавна, защото вече всички внимават за теглото си, а и те са най-хубави още топли.

Общи условия

Активация на акаунт