Искам да кажа ... (93)

  • 56 405
  • 749
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена и моите кецове са част от коледен подарък. Почвам от рано, за да хвана най- изгодните оферти.
Mr. Green И аз тъй, а и обожавам това електронно пазаруване  Embarassed.
Скрит текст:
Пак да кажа, че съм доволна от FD. А и как иначе-пристигнаха кецовете за няма и два дни и вече са на разходка. Вчера ги гледах същите в Скандал- 280 лв, аз ги платих- 92лв.  Whistling  Laughing. И два часовника харесах...много обичам часовници  Embarassed. Обаче ще изчакам да получа код за още намаление и ги поръчвам  Sunglasses.
Планирам гостуване на моите хора в Добрич след месец и проверявам самолетните билети София-Варна,амаааааа въртя-суча,все са си 400 лв.  ThinkingСвидят ми се  Crossing Arms.Чакам с нетърпение Уиз да се завърнат от пролетта с евтините си вътрешни полети.Преди години пътувахме за по 10-20 евро....вярно,че в магазините на летището харчехме двойно  Mr. Green

Последна редакция: сб, 29 окт 2016, 14:31 от GeNa

# 361
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Гена, дай да видим часовниците. И аз много обичам. Търся си някакъв да е цвят розово злато, ма нищо не харесвам. Във ФД има ли портмонета?

Алечка, феноменален стана тоя тутманик. За 20 минути и остана в историята  Joy и веднага го записах в тефтера  chef

# 362
  • Мнения: 1 972
Къде мога да видя рецептата за тутманика?

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена, дай да видим часовниците. И аз много обичам. Търся си някакъв да е цвят розово злато, ма нищо не харесвам. Във ФД има ли портмонета?
Веднага ще ти харесам  Mr. Green
Скрит текст:
http://www.fashiondays.bg/p/%D0%A7%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BD … 1/?p=5&lt=gpl
Портфейли има,да. Пoръчвала съм Lacoste-мъжки, Coccinelle, Liu Jo-дамски  Embarassed  Peace Ако почнат да предлагат и Фурла и ще съм им вярна вовеки  bowuu

# 364
  • Мнения: 3 654
Момичета а как се разбирате с вашите майки.
На мен ми е много трудно и не защото имаме проблеми или майка ми е лоша, просто някак си все си говорим на въпреки. После сума време ми стои и тежи ако сме си казали нещо и въпреки това не успявам да се въздържа.
Пресен пример от преди малко - майка ми не може да понася косата да и е с средна дължина и постоянно ходи и я постригва. Оплаква се че иска дълга коса обаче като и порасне малко и отива при някоя фризьорка. Сега пак беше направила същото и въпросната фризьорка я беше постригала ама нямам думи, аз естествно веднага я коментирах, че не ми харесва и тя ми се обиди. Тъпото в случая е че тази фричьрка всеки път я постригва лошо и като се измие на следващия ден и се чуди какво да прави с косата си, как да я оформи и се почва. Тая как ме пострига и т.н. Кое е добре да си премълча или да и кажа че е добре въпреки че не е така. Много ми е тъпо като се случи така.

# 365
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Къде мога да видя рецептата за тутманика?

1 яйце
1 ч.ч. кисело мляко с 1 лъжичка сода
2ч.ч.пресято брашно
1ч.ч.натрошено сирене
Маааалко олио

Разбъркваш и изсипваш в тава, покрита с хартия за печене. Печеш на 180 градуса около 30 минути. Малко преди да изкаряш може да сложиш настърган кашкавал и шарена сол. Става чудо!

Гена, аз искам целия да е такъв! Може ли и линк към портмонетата  Blush

# 366
  • Мнения: 11 017
Отдавна си търся часовник ... защо ми трябваше да надничам в скрития текст на GeNa  Crazy

# 367
  • Мнения: 1 972
Благодаря Марипоса.

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ей, да не ми изкупите заплютите стоки  Naughty  Crazy
Марипоса,
Спирам с хвалбите, че го обърнахме на алъш- вериш и ще ни смъмрят  Embarassed.
За майките-споменавала съм, че с моята се посдърпваме като поседим заедно по-дълго време  Rolling Eyes.После ми е много гузно и й се извинявам,какато и тя на мен. Напоследък все по-рядко се дърпаме. Не си заслужава така да си прекарваме времето, което и без друго е недостатъчно ,предвид 500-те километра, които ни делят  Crossing Arms.

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 6 555
Този тутманик звучи добре и ще се пробва. Обичам така лесно да стават нещата- разбъркваш, изсипваш и печеш.
С електронното пазаруване и аз се разбирам добре, и за късмет нямам гафове. В нормален магазин не съм стъпвали от не знам колко време.
Ние днес поразгледахме Ловеч. Малко се подведохме обаче по инфото за зоопарка им- втори по големина у нас, ала бала, а той една скръб. Явно само на площ е фаворит.
По въпроса за майките, с моята колкото по-голяма ставам,все по-близка я чувствам. Нямам спомен като ученичка така да съм си споделяла с нея.

# 370
  • Мнения: 6 718
Привет, момичета  Grinning
Не мога да ви изчета Hug

# 371
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Ох, отдъхнах си! Таман вчера си купих едно портмоне на Guess от Scandal и викам сега ако го има във FD по- евтино, ше се сцепя откъм гърба, ама едно, че го няма, но и нищо друго не ми хареса чак толкова колкото мойто.

Тутманикът, пак да кажа, не се надига много, да знаете и не прилича баш на тутманик, ама е страшно мекичък и вкусен. Щом моят 4-годишен капризен злояд син изяде половин тава, преставти сибя  Laughing Заради кашкавала отгоре го кръстихме пица-тутманик  Grinning

# 372
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Тутманикът не се надига, понеже не е баш тутманик, ами по- скоро солен кекс  Peace

# 373
  • Мнения: 11 017
Миналата седмица дъщеря ми ходи на училищна екскурзия до Ловеч. Имаше доста снимки от зоопарка и ми се стори голям, но позападнал.

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Ама тия протмонета що са толкова пари? Да не престигат вътре с по една стотачка  newsm78
С майка ми сме далеч и сме си мили.

Общи условия

Активация на акаунт