Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) По-късметлийска Тема 19

  • 38 964
  • 722
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 19 687
Много бременни усещам в тази тема!

# 2
  • Мнения: 3 126
Първааа в новата тема!
Благодаря ти Блинг, прекрасна е!  bouquet
Момечета, нека всяка следваща тема да е по-късметлийска от предишните и само положителни новини да споделяме!  Heart Eyes
Успех на всички в сезон есен/зима 2016/2017!  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 223
Супер 😊 Късметлйиска да е за всички!

# 4
  • Мнения: 31
Здравейте !  Аз също започвам процедура в клиниката при д-р Семердиева. Пожелавам успех , както на себе си, така и на всички вас 😊

# 5
  • София
  • Мнения: 1 152
За малко да изпусна темата пак.  Страхотна е. Браво, Блингче!

Магнетична,  Hug
Блинг, ей сега и ти ще ни разказваш такава история и ще се чудиш дали сънуваш. Сигурна съм!  Heart Eyes
Лив,  Hug
Поли,  Hug
Рени, много силни палчета имаш от мен.  Илейн и за теб също.

Боби, аз много се вълнувам за разговора ви с док. Все едно аз ще ходя. Търпение нямам да споделиш какво ти е казал, как се чувстваш.

Така, доколкото схващам в понеделник ще има прегледи. Значи мога да се появя към 8, за да се видя с док за 5 минути и да му разкажа, че вече мина месец. Хайде, ще се пробвам. Може да се засечем с някои от вас.

Тази тема ще е много бременна! Витае във въздуха.

Последна редакция: сб, 29 окт 2016, 12:06 от Люксен

# 6
  • Мнения: 5 894
По-скоро се появи към 11 за по-сигурно, защото, ако има пункции директно ще запраши натам Wink

# 7
  • Мнения: 6 037
Хайде, и аз тук.  Hug Късмет на всички.

Дано тази тема да се напълни с още повече нови коремчета, а за Блингчето и Solace да донесе спокойствие и тупкащи сърчица. Няма как иначе - тя си е наречена още по-късметлийска.  Flowers Four Leaf Clover

Аз започвам да си пиша пищова с въпроси към док, че в главата ми бушуват разни питанки. И понеже вътре пак ще забравя поне половината въпроси, по-добре да съм подготвена.  smile3523

mavkk, добре дошла. Включвай се по-често, че пациентките на д-р Семерджиева нещо се срамуват да пишат в темата.  Hug

# 8
  • Мнения: 882
Блингче, страхотна есенна тема!  Hug
Дано да е още по-късметлийска за всички!  Praynig
Боби, и аз съм приготвила пищова за док, даже си дописвам някои неща като се присетя. Ще чакаме да се отчетеш утре!  Peace

# 9
  • Мнения: 3 902
Блингче, много красива тема. Нека на теб и Solace ви донесе прекрасни новини на прегледите и от следващата тема да сте в първия пост!

Люксен, аз в 8 съм на хормони, но ще се завъртя да се огледам за теб, за да се отъркам за късмет, такива сладки истории разказваш, че ми действат опияняващо Wink

Успех на всички и много бременни новини!

# 10
  • София
  • Мнения: 283
Хайде успех в новата тема, ще ви следя и искам само хубави новини Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 7 645
Ехааа Simple Smile
Страхотна тема Wink
Късмет на всички с прегледи другата седмица Simple Smile
На мен стискайте палци в четвъртък или петък на кръвния Simple Smile

# 12
  • Мнения: 936
Записче и от мен! Блинг,страхотна тиквено-оранжева темичка! Heart Eyes Дано донесе много много късмет на всички ни! Grinning

# 13
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета. Нова съм в темата, както и в клиника "Малинов". След дълго лутане в "Щерев" и много загубено време, попаднахме на д-р Калчев. Първите ми впечатления от него са прекрасни. Аз съм с една извънматочна и отстранена тръба и ранен спонтанен аборт. До момента всички д-ри ме уверяваха, че не е нужна спермограма на съпруга ми, щом съм забременяла толкова бързо и то два пъти. Д-р Калчев веднага настоя и резултатът ни удари като с мокър парцал. 0,5 морфология. Неподвижните са около 80%. Ще се консултираме с д-ра другата седмица, дотогава сме в неведение. В нашия случай IMSI би ли било приложимо?

# 14
  • Мнения: 6 037
Добре дошла, Стефани. Според мен ИМСИ е най-добрия вариант за вас. При него се прави най-голямо увеличение и се прави най-прецизен подбор. Ние сме с 3% и д-р Калчев ни каза,че ще използват ИМСИ. Даже правиха едно оплождане при първата ми пункция, ама яйцеклетката се оказа с лошо качество. Предполагам, че подбора на сперматозоида е бил по този метод, но така и не попитах, защото нямаше смисъл при този резултат.

От няколко поста вече разбирам, че в Щерев подценяват основни неща, които са задължителни - СГ, цветна снимка. Май неслучайно и аз не им се доверих дори за лапароскопията ми.

Последна редакция: сб, 29 окт 2016, 16:24 от Boby_pl

Общи условия

Активация на акаунт