Искам да кажа ... (94)

  • 50 791
  • 769
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 946
Mariat, ще я питам пак и ще ти кажа.

# 151
  • Мнения: 5 367
Лина, карфиола как го правиш?

# 152
  • Мнения: 6 710
Friend list-овете у Фейса ли си мерите Simple Smile За качествените приятелства пренесени от форума в живота ще се въздържа от коментар.

Е, то е ясно, че не всички френдове във фейса са истински приятели, но пък аз много искам да свържа лице с ник от форума  Grinning
ще пиша на лично да моля за фб профили Grinning

# 153
  • Мнения: 2 136
Ако се организирате нещо за Плевен да не ме забравите  Simple Smile
На Жаки в хотела бях миналата година. Не че знаех кой е, случайно я видях, но ме досрамя да се обадя  Simple Smile

# 154
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Umma, каква е тая диета на Ипократис?

Един от първите диетолози у нас е това. Сега стои зад платформата на Топформа.  Peace

Аз пък нямам фейсбук и не планирам да си правя. И без това времето ми е кът.  Wink

Сега с ММ доглеждаме последния епизод на "Под прикритие" и се чудим кое да е следващото. Предложения?

Последна редакция: чт, 03 ное 2016, 06:00 от Umma

# 155
  • Мнения: 7 690
Friend list-овете у Фейса ли си мерите Simple Smile За качествените приятелства пренесени от форума в живота ще се въздържа от коментар.

Е, то е ясно, че не всички френдове във фейса са истински приятели, но пък аз много искам да свържа лице с ник от форума  Grinning
ще пиша на лично да моля за фб профили Grinning

Така де, аз имах предвид, че докато едни са създали прекрасни приятелства започнали от форума и пренесени и продължени в живота, то аз имам прекрасен челен сблъсък със съвършено друга реалност (или обратната страна на монетата), но ще е излишно да обяснявам с кого, ама защо, ама как, ама наистина ли Simple Smile
 Иначе и аз обичам да добавям съфорумки във Фейсбук като любопитството ми далеч не се изчерпва с това да ги видя как изглеждат.

# 156
  • Мнения: 251
Добър вечер Simple Smile
Марипоса, лидълският робот е много беден откъм приставки.Няма сокоизтисквачка.
Жаки, и аз това го мисля- много уреди в 1 и накрая да не се окаже,че никой за нищо не става Simple Smile
Алина, относно неплатен отпуск за отглеждане на дете до 8-годишна възраст, трябва да се има предвид,че не е точно 1 година.На двамата родители има по 6 месеца.Ако се ползват само от единия-11 месеца Simple SmileАз нямах проблем с класирането за яслата,но имахме проблем с ходенето.Малкият много боледува,ходи 2-3 до обяд на ясла, после месец се лекуваме в нас.И така, докато не влязохме в болницата....Не отиде повече на ясла, наехме жена да го гледа, защото трябваше да се върна на работа.А и няма как да отсъствам от работа често, поради боледуването на дребен Simple Smile
Айяла, радвам се за добрите новини Simple Smile
Аз този месец ще ходя, ако не ми мине котка пътя, на театър за първи път от....много години.Постановката е "Жена ми се казва Борис".
Сега след като ви нагледах, смятам да почистя у нас, след което да се опна на топло в легълцете и да прочета някои неща по служба Simple Smile


# 157
  • Бургас
  • Мнения: 7 318
Лято, по тази рецепта : http://www.supichka.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0% … D0%B8%D0%BE%D0%BB

Ума,знам го кой е Ипократис. Много сладко говори Simple Smile Сега ще разгледам сайта на Топформа

# 158
  • Мнения: 6 710
Антигона, не ме изненада това, което написа.Мисля, че и при Сесили имаше нещо подобно.

# 159
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да се чекна и аз в темата, че ви отървах съвсем.

Всичко харесвам! Шумно дискотечно и тихо и
кротко по пенсионерски . Зависи на какъв акъл
съм ... факт, че вече не мога да си махна главата,
като в по-ранни години, ама тренинг имам бол  Mr. Green

За трениращите, да споделя и аз като една отявлена
обикалячка на "де що види нови спортове". Пробвах
предната седмица Body Burner в Джим Палас  е няма
такова чудо. Разпиля ни инструкторката. Ще редувам
с TRX, много ми хареса. Кангото не е за мен, веднага
ме удря в коленете, от ЕГН-то е вероятно. Варненските
кокони, ако решат  да се сбират да свирнат.

Антигоноче, зачезна като старите пари  Hug

Подхванах организация за коледното фирмено парти.
Същата драма като предни години, да угодиш на 80-100
души безценно! Ама хич вече нямам хал да им измислям
ентъртеймънта. Мрън...

Фейсбук другарки от темата нямам... Рапорт даден!

# 160
  • Мнения: 17 987
Жаки, разбирам напълно съображенията ти  Heart Eyes

Среща и аз искам  Crazy

Антигона, къде остана бе, усеща се липсата ти  Heart Eyes

И аз имам излишни кг след спирането на цигарите, 4 години, 4 кг /минимум  Embarassed Embarassed Embarassed/.
Вземали ли сте някакви добавки, чайове, Л- карнитин  newsm78 Явно ог ЕГН-то вече, но не мръдват надолу тия кила бе  Cry

# 161
  • Мнения: 7 690
А, аз не съм целяла изненада, всъщност съфорумки са споделяли далеч по-фрапиращи и откачени случаи. Дори и без тях за фон моите са си бели кахъри, просто не ми допада да ме правят на идиот, а празните приказки и абсолютната завеяност ми действат страшно стимулиращо на нервите. Та... за щастие говоря за един-два случая. Моментите, в които ми е било помагано с информация, съвет, насока или просто няколко мили реда драснати спонтанно са много повече.


И така, да си кажа:
- болна съм, гърлото ми дере ужасяващо
- студено ми е
- спи ми се
- от два месеца насам нямам ден, в който просто да седна за 3 минути и да погледам дебилно в една точка с напълно изпразнена глава

Това като частичен, максимално сбит отговор на последните два поста. Simple Smile

Вие как сте!

# 162
  • До морето
  • Мнения: 7 078
Елит, толкоова се разпених от идеята на Захир, че не съм редактирала поста. То вече няма и смисъл, всички сте ми видели грешките. Иначе за среща ме бройте - с деца и мъж тръгвам веднага.

Във фб имам само Даун и мамите от старата ми отчетна, с много от тях си подържам връзка редовно и не съжалявам и за миг, че съм си дала фб. Иначе вече няколко пъти тук се споменава, че е имало някакви  проблеми и злоупотреби, но не съм запозната.

# 163
  • Мнения: 22 440
Да, и аз имах кофти преживявания със съфорумки, но от една друга тема.
В последствие от една размяна на фейсбук профили от тази тема, също се получи гаф, много тъп и неприятен.
Не правете общи чатове, ако не сте полислили кого вкарвате вътре...а после обсъждате трети лица по супер махленски начин...
Скрити лимонки много...

# 164
  • Мнения: 7 690
Да, и аз имах кофти преживявания със съфорумки, но от една друга тема.
В последствие от една размяна на фейсбук профили от тази тема, също се получи гаф, много тъп и неприятен.
Не правете общи чатове, ако не сте полислили кого вкарвате вътре...а после обсъждате трети лица по супер махленски начин...
Скрити лимонки много...


Баш.

Общи условия

Активация на акаунт