На море в България 2017 г. - 1

  • 128 362
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 534
Не съм писала на какво се спряхме.Запазих за Парадайз бийч Св влас.Дано останем доволни.

# 691
  • Мнения: 6 301
Настоявай за стая с гледка море, има едни стаи на първите етажи, които гледат към паркинга и са под нивото на пътеката, по което се минава, сградата е в скала. Иначе има прекрасна тераса към ресторанта, храната беше хубава преди 5-6 години, проблем беше гадното кафе, а истинско не може да си купиш преди 10 часа. Сега може да са променени нещата.

# 692
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Не съм писала на какво се спряхме.Запазих за Парадайз бийч Св влас.Дано останем доволни.

Едно от любимите ми преживявания на бг море. На 3 етаж бяхме, фамилна стая с гледка море.
Асансьора към плажа е едно от нещата, които впечатляваха навремето, наемането на плажни хавлии директно на плажа е супер замислено-срещу един депозит за целия престой си вземаш директно от плажа и на прибиране я връщаш, те перат, почистват и на другия ден пак получаваш чиста. Спестява много от багажа на едно семейство към плажа.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 641
Може ли линк към сайта на хотела?
А за Sol Luna Bay Resort & Aquapark имате ли впечатления?
Търся хотел на плажа, защото сме с дете на година и половина.

# 694
  • Мнения: 6 301
https://paradisebeach.bg/bg/
Преди чадърите бяха вкл. в цената, а вече не е така.

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 13:24 от Ая

# 695
  • Мнения: 534
Нямаше опция за избор на изглед.Може да пробвам да звънна в хотела.На мен водещо ми беше достъпа до плажа.Хареса ми и късния час на закуска.Ние сме поспаливи и децата не могат да ядат веднага като станат.Парите са много ама го преглътнах.

# 696
  • Мнения: 28
Здравейте някой има ли наблюдения за Созополи Стайл моля споделете основно ме интересува храната благодаря

# 697
  • Плевен
  • Мнения: 73
Моля,някой да ми препоръча къща за гости или семеен хотел в Приморско.Нека някой,който познава курорта да даде препоръки Simple Smile

# 698
  • Мнения: 6 299
Моля,някой да ми препоръча къща за гости или семеен хотел в Приморско.Нека някой,който познава курорта да даде препоръки Simple Smile
Може би е по-добре да попитате в темата за Приморско. Там форумките са с повече лични впечатления от семейни хотели и къщи за гости в Приморско.  В тази тема се обсъждат повече големи хотели.

# 699
  • Мнения: 765
Бихте ли ми препоръчали  хубав хотел All Inclusive?  За първи път ще ни е с децата  Blush

# 700
  • Мнения: 6 299
Бихте ли ми препоръчали  хубав хотел All Inclusive?  За първи път ще ни е с децата  Blush
На първа страница са хотелите с добри отзиви от форумки. Бих добавила Мирамар, Сол луна бей, Риу Хелиос бей, Сънрайз Ол Суитс Резорт - всичките на Обзор; Бела виста на Синеморец и Бийч клуб Серенити бей до Царево, Блу ориндж до Созопол, Евридика на Слънчев бряг. Хотели на първа линия в Албена/тези обаче, които са реновирани/.Това са повечето хотели, които тук са обсъждани и са предпочитани от форумки. Много зависи какъв бюджет сте определили. От това ще зависи към кой от тези хотели ще се насочите. В много от тях вече може и да няма свободни места. Ако се спрете на някой питайте за повече информация.

# 701
  • Мнения: 765
Благодаря Simple Smile Сега ще ги разгледам.

# 702
  • Мнения: 3 386
"Евридика на Слънчев бряг" вероятно е Еврика.  Wink

# 703
  • Мнения: 6 299
"Евридика на Слънчев бряг" вероятно е Еврика.  Wink
Да, разбира се! Така е който пише и зяпа нещо по ТВ-то. Mr. Green

# 704
  • Мнения: 2 044
Добавям и хотел Нептун в Слънчев бряг. Ходили сме два пъти и сме изключително доволни.

Общи условия

Активация на акаунт