Искам да кажа ... (98)_28.11-04.12.

  • 46 319
  • 657
  •   1
Отговори
# 105
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Трета група са. И аз се надявам да е било само днес или такава ситуация случайна. И дано другите две деца, които смята, че са ѝ приятелки, като дойдат да не вземат и те така да правят!
Ние ѝ обяснявахме още от началото, когато още не се познаваха добре, че няма как всички да я харесват и с течение на времето ще си намери истински приятели. Вече им научи имената на всички и си казваше Мими и Лили, и Фифи са ми приятелки, а Пепи, Цеци и Нети не. Питам я защо, защото с едните си играе, а с другите не, те си били приятелки помежду си и си играели само те и такива неща и аз се успокоих, че потръгнаха нещата. Това момиченце днес защо така е постъпило, не знам, но най ги мразя такива изпълнения. Как им хрумва още от такива малки, винаги съм се чудела.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Може ли да ви помоля да не купувате котки от частни обяви! Така подкрепяте домашното развъждане, а това не е редно.
Ако искате породиста котка, свържете се с развъдник, посетето го, за да се уверите за условията в него и тогава купете.  Praynig

Акаша, чувствително ти е момиченцето. Помагай!  Hug

# 107
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да се отчета с едно болно чаве. Гадост и мизерия!
Мразя да са ми болни децата. Днес 10 деца от класа
са ходили при училищната сестра с оплаквания. Явно
се довлече грипо-вируса насам.

Акаша, много неприятно... такива са, малки женички
от детската градина още. Винаги има 2-3 такива фръцли,
сформиращи групички и подразделения, за съжаление...

# 108
  • Мнения: 6 718
Акаша, децата понякога са много жестоки.Дано е било само днес това игнориране.А защо не говориш с госпожите?Те по цял ден са с тях и може да виждат ситуацията по-различно.Аз бих говорила с тях Peace

# 109
  • Мнения: 18 009
Акаша, такива са дезата, уви. И при нас все има дразги, според ситуацията, както им изнася. И на мен ми е много криво като я видя оклюмала, така очебийно се лъжат  Crazy Ще мине и този период  Sad Хич не вярвам аз в невинните детски душички  Naughty Това е типично за момичетата, при момчетата колкото повече, толкова повече  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 2 264
Акаша, и при синът ми го имаше това, нищо че са от яслата заедно, нищо че са момчета, и въпреки че госпожите им са страхотни. Според мен всички минават през такъв етап.
 

# 111
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз знам, че ще има такива работи и те тепърва започват, но... свива ми се сърцето. Sad

# 112
  • Някъде там
  • Мнения: 16 154
Акаша Hug разбирам те, с моите беше същото.От градината в село ги преместихме в града в трета група.Много трудно им беше до последно.Имаше само две три деца които ги приемаха и колкото и да се стремяхме и ние и учителките не се получаваше.При моите хубавото беше че са две и си играеха но пак сме имали много проблеми.
Тортата беше с дяволски блатове и крем с дулсе и маскарпоне, Ekatеrina.




# 113
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светалчо, я кажи щом сте фенове на портокаловите неща, дали имаш нещо по-интересно за десерт с портокалово сладко Simple Smile Имам домашно, искам да го използвам за нещо, различно от това да го слагам в торта и чийзкейк.
Съни, ето ти една много добра рецепта за сладкиш с портокалово сладко:
Скрит текст:
250 г масло, 5 яйца, 3/4 ч.чаша захар, 1 бакпулвер, 1 чаша едро нарязани орехи, 2 ч.ч. брашно, средно бурканче сладко от портокали, нарязани смокини или нарязани праскови.
Маслото + брашното с бакпулвера + 5-те жълтъка се измесват до меко тесто.
Петте белтъка + захарта се избиват до твърд сняг.
От тестото се отделя една шепа, а останалото се разстила в средна тавичка и се пече на слаба фурна (150-160 С) . Полуопечено се изважда, намазва се с конфитюра, отгоре се разстилат белтъците и се наръсват с трохи от отделената шепа тесто и с орехите.  Пече се до порозовяване на тестото.

Акашче, тепърва почват драмите с приятелствата. Изживяла съм ги с всяко от децата. По различен начин при момчетата и при момичетата, но ги има. Трябва наистина много да й помагаш - говорене, обясняване, утешаване, окуражаване - всичко обсъждайте и да знае, че сте плътно до нея.
Поговори и с учителките.

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 19:33 от svetal4o27

# 114
  • Мнения: 251
Добър вечер и от мен Simple Smile
Сняг не обичам!При нас той винаги изненадва почистващите фирми, все едно ще каже човек , че сме юли и няма как да завали  сняг Crossing Arms
Акашка, и аз като Екатерина бих говорила с госпожите Hug
Болничките да оздравяват  Hug
Честит рд със закъснение  на Зузанка и майка й  Hug
От няколко дни да ви кажа ми е напрегнато.Все едно нещо неприятно ще ми се случи Sad Днес денят ми тръгна криво.Сдърпахме се с колегите. Общо взето само несполуки през целия работен ден Sad
После другата глупост беше със сменената транспортна мрежа в града.Така си измъдрили новите маршрути,че автобус , който отива от А към Б, и автобус със същия номер, отиващ от Б към А, спират на едно и също място и не знаеш кой накъде ще хване  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Обърках автобуса, добре,че вътре видях познат, който живее в противоположната посока и се усетих  ooooh! ooooh!
Изнервих се тотално!!! Прибирам се вкъщи и от вратата ММ ме дразни  Thinking Реших да си легна с малко служебна литература  Grinning

# 115
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Честит първи сняг Simple Smile
Лили, мерси за темата!
Обичам зимата само през декември, след това ми става досадна и гадна Simple Smile
Изпуснах цялата минала тема, побъркала съм се от работа, нямам търпение да дойде 31 декември.
Иначе през изминалата седмица поскъпнах с още една година Wink
С коледните подаръци съм до никъде.
Детето е с хрема, мрън.
За тази Коледа ще има ли размяна на картички, ако има ме бройте.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Лиле, сега влизам от лап топ и видях снимката на темата. За първи път не ми допадна.
Че и ми излиза на пиксели.
Чакаме големия обещан студ.
Днес девойката ме изненада с разпрана качулка точно на най-топлото ѝ яке. Дадох го на шивач.



# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Не мога да дишам. Така се наядох със салата.

# 118
  • Мнения: 22 473
Стейси грей, аз няколко развъдника познавам и хората си ги гледат точно в дома животните.

Просто са годни за развъждане, а не от животните предназначени за домашни любимце.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
 M_i_G да не си от Бургас? Whistling

Общи условия

Активация на акаунт