ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 16 [232]

  • 45 000
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 350



Инфо, интервюта, снимки...








Всички новини за сериала


         


Продукция: Ay Yapım

Продуцент: Керем Чатай

Жанр: Криминална драма

Сценаристи: Ертан Курталан и Топрак Караолу

Режисьор: Улуч Байрактар („Езел“, „Карадайъ“)

Музика: Тойгар Ъшъклъ



 

Всеки понеделник по SHOW TV в 20:00 часа










трейлъри, резюмета, снимки от излъчените епизоди

                                                                               
                                                           


По-добрите и точни превод и субтитри:
KUDKUDYAK TEAM

Превод: Алексия, Ани, Ася, Вени, Вивчо, Дани, Ети, Ками, Лу, Рени, Тара
Редактор на превода: Лили
Субтитри: Галя и Джадъ

Епизодите с бг субс за сваляне

Епизодите онлайн (youtube.com)
Епизодите онлайн (videoclip.bg)

1-7 епизод с бг субс - онлайн (yandex.com)
8-14 епизод с бг субс - онлайн (yandex.com)
15-22 епизод с бг субс - онлайн (yandex.com)


























































Ново интервю












Архиви








Тема 1[217]   Тема 2[218]   Тема 3[219]   Тема 4[220]
Тема 5[221]   Тема 6[222]   Тема 7[223]   Тема 8[224]   Тема 9[225]
Тема 10[226]   Тема 11[227]   Тема 12[228]   Тема 13[229]
Тема 14[230]   Тема 15[231]



















# 1
  • Мнения: 1 208
Здравейте на всички!Весело посрещане на НОВАТА ГОДИНА! Благодаря на всички от групата.Специални поздрави и пожелания на трудолюбивите момичета и момчета за преводите и навременото инфо около темата!
Дано новата година ни донесе здраве, щастие и много любов.Мина годината на на маймуната, на коня , а новата 2017 ,е годината на петела, предвестник на ново начало и ако има доза истина в тия хороскопи, то  дано да положим основите на новото и да сме повечко щастливи, да се обичаме.ОТНОВО ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2017 и нека Вашите мечти , бъдат мои пожелания!

# 2
  • Мнения: 198
Момичета за много години. През новата година много здраве,щастие,късмет,любов на вас и семействата ви  Heart Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 5 267


Нека ни е честита новата година............... Hug  нека да сме живи и здрави и каквото сме си планували и мечтали да ни се сбъдне................ Party   Hug Hug Hug Hug

Ани............ Heart Eyes Hug  благодарско за новата тема................ love001



# 4
  • Мнения: 25 350

Hug Hug Hug ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!  Hug Hug Hug  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!  Hug Hug Hug  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!  Hug Hug Hug  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!  Hug Hug Hug  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!  Hug Hug Hug  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!  Hug Hug Hug



Скрит текст:
За съжаление НГ не започна добре. Понякога имам чувството, че онзи идиот Ердоган го прави това и то нарочно. ЗА съжаление 39 човека са изгубили живота си, докато посрещат НГ. Защото не трябва да го правят. Против религията било. Преди няколко дни четох, че забранили на децата от някакво немско училище в Истанбул, което се издържа от германското правителство, да празнува както всяка година Коледа. А сега четох един пост на Варна, за цитираните от нея неща, направо не знам какво да кажа.  ooooh! Докато онзи идиот ги управлява, няма да има спокойствие нито за комшиите, нито за страните около тях.


Из Т са писали, че тези снимки (2-те, които е сложила Бойче  Heart Eyes и двете, които са горе) били от самата НГ. Не знам дали са точно от снощи. Пусна ги един братовчед, но този път от бащината му рода. Явно този до Чачи е чичо му, за който в едно интервю казва, че се  е метнал на него по ръст.  Peace

# 5
  • Мнения: 27 735


Tired Tired Joy  Честита Нова 2017!!  Party Party Party



Да сте живи и здрави, щастливи и обичани!
На Чачи още повече успехи, щастие... коса  Party Party Joy  и европейка!!  Heart Eyes Heart Eyes Joy





 Heart Eyes Heart Eyes


Из Т са писали, че тези снимки (2-те, които е сложила Бойче  Heart Eyes и двете, които са горе) били от самата НГ. Не знам дали са точно от снощи. Пусна ги един братовчед, но този път от бащината му рода. Явно този до Чачи е чичо му, за който в едно интервю казва, че се  е метнал на него по ръст.  Peace

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes не знам да им се радвам или  Rolling Eyes Rolling Eyes Joy

ама поне не е бил в Рейна   Sick Sick  #2gunfire #2gunfire 
в Инст има страшни видеа  Sick



# 6
  • Мнения: 15 391
Честита нова година, сладури!  Hug Hug Hug Hug Hug

Пожелавам ви от сърце тя да ви е да ви е здрава и мирна и благополучна!
Да бъдете все такива жизнерадостни сладури  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И макар и трудно в некой дни, дано надеждата ни за по-добро и мечтите и вярата в любовта, винаги бъдат с Нас!  Hug Hug Hug Hug

На Аничка, за новата тема - благодаря
хемен съм се залепила за нея и чакам нещо крехко да гушна след снощния кОпон  Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
      ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

  Мили момичета  Heart Eyes Hug
Да сте живи и здрави,
щастието и късмета да са ваш постоянен спътник! love001 love001 love001

# 8
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816

Нека ей така широко отворени очи да се срещаме само с хубави и позитивни емоции и хора! Нека 2017-та е по-различна, по-щастлива и по-успешна!

Честита Нова Година, ятооооо! Hug  Party Tada Tada Tada

Ани Heart Eyes,

Скрит текст:
отворих очи днес в 8, за да прочета, че светът не е спрял, за да празнува, а е продължил да се самоунищожава. От онези дни в съзнанието ми все изниква гневният пост на Мурат Йълдъръм. Човекът направи сватба, на която само сънародниците му не успяха да се зарадват. Хубав пост е написал, но... НО... да вземе да се огледа Муратик около себе си, да вземе да си зададе правилните въпроси и тогава пак да се изкаже, да видим ще има ли смелостта да е толкова искрен. Сега за мен няма право да си отваря даже устата, защото неговият идол довежда страната му и неговите сънародници до това да са невежи, завистливи и ограничени... Мир на праха на загиналите Praynig

# 9
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

Нека ей така широко отворени очи да се срещаме само с хубави и позитивни емоции и хора! Нека 2017-та е по-различна, по-щастлива и по-успешна!

Честита Нова Година, ятооооо! Hug  Party Tada Tada Tada

Ани Heart Eyes,

Скрит текст:
отворих очи днес в 8, за да прочета, че светът не е спрял, за да празнува, а е продължил да се самоунищожава. От онези дни в съзнанието ми все изниква гневният пост на Мурат Йълдъръм. Човекът направи сватба, на която само сънародниците му не успяха да се зарадват. Хубав пост е написал, но... НО... да вземе да се огледа Муратик около себе си, да вземе да си зададе правилните въпроси и тогава пак да се изкаже, да видим ще има ли смелостта да е толкова искрен. Сега за мен няма право да си отваря даже устата, защото неговият идол довежда страната му и неговите сънародници до това да са невежи, завистливи и ограничени... Мир на праха на загиналите Praynig

  Ренка ЧНГ   HugHug да си здрава щастлива и късметът да е винаги с теб Grinning Peace

   По повод написаното в спойлера,искам да ти кажа че и аз мисля като теб  yes Peace

# 10
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Искре Hug Hug

https://www.youtube.com/watch?v=MkzAxVJOq1E

# 11
  • Мнения: 7 006
Честита Нова 2017 година, момичета! Hug





Ани, благодаря ти за темата! bouquet

# 12
  • Мнения: 12 152
Привет и Честита Нова Година!  
Нека я изживеем в здраве,мир и любов и да я изпратим с много успехи!  Hug Hug Hug



Благодаря за преведения епизод на работливите птички от Кудкудяк тийм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на Ани за новата тема  bouquet



# 13
# 14
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Ани Heart Eyes, забравих да ти благдоаря за новата тема Embarassed Страхотна е както винаги love001 love001 love001

Общи условия

Активация на акаунт