По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 13

  • 47 606
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 634
Герда, с теб сме, стискаме палци за здраво бебче  bouquet

# 721
  • Мнения: 1 142
Герда, знаеш, че имаш силно стиснати палци от мен!  Hug

За неделното кафе аз май ще съм пас, че настинката ми е на кантар и малко се притеснявам сега баш преди пункцията да не прецакам всичко Confused Продължавам да пия и смуча разни билкови хапчета, осцилококцинум и вит. Ц и дано не навредят.

# 722
  • Мнения: 2 999
Rigina, няма с какво да навредят. Peace Прави си и инхалации с лайка и сода бикарбонат. Доста ще ти облекчат ситуацията и ще убият гадовете.  Mr. Green

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 40 926
Нека да е др.неделя тогава...или като се съберат повече момичета Peace

# 724
  • Мнения: X
За другата седмица, ако има среща в неделя ме бройте за двама, ще дойде още една мама с мен.
Ако има от Пазарджик и те са добре дошли.Данито да каже свободна ли е другата неделя.

Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 22:01 от Анонимен

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 40 926
За другата седмица, ако има среща в неделя ме бройте за двама, ще дойде още една мама с мен.
супер!хайде да го измислим Peace

# 726
  • Мнения: 1 142
Супер  Wink
Аз ще ви кажа тези дни.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 669
Честито и от мен на мама Електра Hug Дано скоро да се приберете в къщи здрави и големи!
Герда, стискаме палци всичко да бъде наред!  Peace

А какво стана с варненската среща? Има ли организация?

# 728
  • Мнения: 534
Здравей, Поли. Имахме среща във Варна миналата седмица, но не пречи да се съберем отново, ако има навити  Peace

# 729
  • Мнения: 1 849
Заповядайте в новата тема!

Честита сбъдната мечта на мама Електра  Heart Eyes  И тук да й пожелая скоро да се гушкат с малкия хубавинчо вкъщи  Heart Eyes
А на останалите - скоро да я последваме  Hug

# 730
  • Мнения: 412
Здравейте,
Следя от доста време форума и търся отговор на много въпроси.
На 28г. сме със съпруга ми и опитваме да си имаме бебче вече година и половина. Без някакви доказани проблеми сме. Според гинеколожката ми съм "идеална", имам овулация и редовен цикъл. Правихме спермограма в клиниката на д-р Александров и излезе нормална, без отклонения. С всички, които съм разговаряла казват спокойно не се напрягай, ще стане. Но... въпросът е колко според Вас е нормално още да чакаме "чудото" да стане преди да предприемем сериозните и плашещи стъпки... Колкото и да искаме всичко да стане по нормален начин, напредването на времето почва да ни стресира...да не говорим за 10тината забременели наши познати, за които искрено се радваме, но няма как да не нарушат баланса, които се опитваме да имаме.

# 731
  • Мнения: 19 715
Мисля, че вече сте чакали достатъчно Rolling Eyes

# 732
  • София
  • Мнения: 10 642
Съгласна съм с Кристи. Направо се засилвайте към някоя репродуктивна клиника.

# 733
  • Мнения: 1 142
И аз мисля, че трябва да потърсите мнение на специалист. Може да не се налага ин витро, а само някакви насоки, изследвания и помощни средства.

# 734
  • Мнения: 19 715
Проверка на тръби например  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт