Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 470
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 39 518
Яна, защо спомена "руска салата"?
Аз на моите често правя баница на тиган.

# 991
  • Мнения: X
За любовните изпълнения като се замисля и нас сигурно ни чуват. В панелката и да кихнеш не можеш без да бъдеш чут. Забележки не са ми правили, все още.
Също имам съсед, който се радва на бурен сексуален живот. Като заохкат гаджетата му, откарват до сутринта. Laughing

И аз съм за Федерер.

# 992
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Мариат, ами заповядай!  Grinning
И аз си мислех, че бг панелките са с тънки стени и всичко се чува. Обаче в сравнение с испанските - направо все едно имат звукоизолация. Обаче пък никой на никого не прави забележка и не обръща внимание. Смеем се, че и съседите ни чуват, когато говорим (особено по скайп), само дето не разбират какво казваме  Mr. Green
Ама пък любовни изпълнения не сме чували досега. И се чудя - да се чувствам ли дискриминирана?  Joy
Скрит текст:
И по този повод се сетих - една приятелка си имаше леки неприятности така. Държат хотел и веднъж майка й доста я изложила пред гостите. Просто излязла долу на двора, вдигнала глава към прозорците и се провикнала "Амааа, срам нямаш ли, какво си се развикала? Я, да млъкваш!".

# 993
  • София
  • Мнения: 17 326
Кате, на приливи и отливи съм с режима, през седмицата стриктна, уикенда закусвам с децата палачинки и така  Laughing

Свекърва ми идва довечера за няколко дни да гледа болничето, по тоя повод нищо от манджите не ми става като хората ... Викам на мъжа ми, следобяд правя една дегустация и ще кажа кое ще показваме на майка ти и кое не  hahaha
Ама така ще е, като половината нощ сме будували.
Сложих одеве и забърканата торта за прасета, не ми стигна малко сметаната за хубав горен слой; не съм сигурна, че ябълката ше попие в бисквитите, изобщо като за толкова лесен бъркоч, имам усещането, че поне по три показателя няма да стане. Добре, че имам добри прасенца у дома.

# 994
  • Мнения: 4 864
Карола, с кои пътува и доволна ли си?

С русенска туристическа фирма пътувахме. Доволни сме, само пътя дойде доста, защото от Русе отидохме да вземем хора от Оряхово и от там към Калотина. И после на обратно пак. За това пътя стана 10 часа на посока. Иначе караха добре, беше топло. А Пирот е малък град. Посетихме калето, което приличало на бабини видими кули ( не съм била там). Прилича ми на България преди повече от 20 години.

# 995
  • Мнения: 14 654
Ние имахме един съсед, който беше доста харесван - доста момичета влизаха и излизаха от тях. Прибираме се с малкия ми син един ден и в асансьора нова звезда - слиза с нас на нашия етаж и си отключва любовната квартира. Малкият (тогава на 3-4 годинки) ме пита:
- Кой е това?
- Една какичка.
- Ооооо, там живеят мноооого какички!

# 996
  • Мнения: 10 563
Наблюдателно е детето  hahaha

# 997
  • Мнения: 3 609
Хахаха много се смях с на Жаки историята и с момичето от хотела  Mr. Green Нас 100% ни чуват,защото аз чувам съседа дори като говори съвсем тихо. Уж тухла,ама новото строителство е боклук. Ако ми направят забележка, ще потъна в земята!
Аз развалих диетата уикенда, но от утре пак. Учех се малко със сноуборда на леееееки наклончета на село и осъзнах, че килата ми пречат, да се навеждам, да се изправям. Тц, няма да стане така. Иначе мъжчо каза, че има хляб в мен  Crazy

Тортата на Тереза още като я направи ми се видя гадна. Сухи бисквити и ябълки??? За нищо на света няма да ям.
Аз правя най-лесната и прекрасна торта на света (вече не, защото нали ще слабея): италиански бишкоти, овалват се в топло прясно мляко (може с 1-2 капки ликьор или бейлис). Крема се прави от кутия маскарпоне, една сладкарска сметана и течен шоколад, на вкус и на око. И се реди ред бишкоти, крем, бишкоти, крем. Стяга в хладилника няколко часа. Уникална става!!

Поздрав с нашето Ленче:

https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/1 … b&oe=59049535

# 998
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 219
Тая адашка много палава изглежда Simple Smile

Вчера на Осогово беше страхотно време - слънце, тохо, страхотни гледки. Вярно, имаше доста хора, но за уикенд не очаквам друго. После и малко кукери погледахме, та преизпълнихме програмата Simple Smile
Днес е ден за мързел, но и някои ученици да си доучат за утре  Crazy

# 999
  • До морето
  • Мнения: 7 122
Тъкмо щях да пиша моята рецепта за лесна торта и Захир ме изпреварила. Ама аз слагам и ред банани. Ставааааааа - ядеш и ревеш  Laughing
Жаки, как те намират такива образи  hahaha А какво стана с миналогодишната мамашка? Не разменихте ли координати, няма ли да се засечете пак?  Laughing
Ура за Роджър!!!

# 1 000
  • Мнения: X
И аз правя тая лесна торта с бишкоти и маскарпоне. Слагам, обаче, кълцани бадеми между пластовете и не сиропирам бишкотите - те си попиват от крема. Омитат я за ден мъжете ми.

# 1 001
  • Мнения: 14 342
Гледам комшията си чисти колата, която е затрупана от снегорина, за който целия квартал рева една седмица. И си хвърля снега на пътя, който същия този снегорин изчисти най-накрая. И се чудя да отворя ли прозореца и да се развикам като дива селянка, че е малоумник или да продължа да си се ядосвам...  #Cussing out До преди малко същия този съсед ме облъчваше с Цеца, така че много ми се крещи...

# 1 002
  • Мнения: 10 563
А той къде да го прати тоя сняг? На тротоара тогава... Понякога наистина няма къде. Пълна недомислица е това снегопочистване и в нашия квартал е така. Пред една автомивка я изчистиха до асфалт но всичко хвърляха на пътя, вместо да го съберат на купчина в единия край на терена им, но то им е място колкото за една кола, що да не го изхвърлят на булеварда...

# 1 003
  • Мнения: 14 342
Коте, има къде, специално пред нас. След тротоара има градинка, която никой за нищо не ползва по това време на годината, обаче сельото трябва да направи две крачки, за да хвърли снега там. А улицата е тясна и в сухо време едва се разминат две коли, сега е ужас - коловози и лед. Просто е жизнено важно да спре точно пред входа... Не знам, факт е, че в снегопочистването има недомислици ама не може и малко мисъл от хората да не се вкарва....

# 1 004
  • Мнения: 4 785
Аааа махнала съм аз елхата, друг път, днес дойдох да си мачкам котките... утре  Mr. Green
Мъжът ми отиде на по бира, аз давах хапче на едната котка, сега мисля като ми прости (той поне е толкова любвеобилно досаден, че няма да го държи много) да го смачкам и да си отворя книжката. Хич не ми е драго, че идва понеделник.

Жаки, голям смях, надявам се да е еднодневка любовникът, че не ви завиждам на съня.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт