Дневникът тема 76 - Да отслабнем всички заедно!

  • 47 188
  • 746
  •   2
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 414
Диди и аз нямам спирачка на сладкото,за това не правя, не купвам,бягам от него.От 4 мес.тренирам,тук е истината,но докато не го направих ,не се убедих от хорските приказки.Депресивните зимни състояния също се повлияват много добре от кардиото в група.

# 736
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Зетче, Сиска и другите които споделяте менютата си - благодаря за идеите Simple Smile
Номерче и аз съм съгласна че груповата енергия при упражненията е незаменима Simple Smile

# 737
  • София
  • Мнения: 3 414
 pvacheva ходиш ли на нещо?
Вчера го изкарах на овесени ядки и малко руска нискомаслена извара около 50гр че това имах за вечеря,знес пак овесени,но ще ходя да овършея берьозката че кефира и елдата свършиха.Ще си купя пуешко да си правя пица в неделя  Outta Joint

# 738
  • Мнения: 10 011
Привет!

Отпаднаха ми часовете тази сутрин, и си направих страхотна Аштанга йога практика 90мин. След малко ще поразчистя и заминавам на идивидуална тренировка бокс.  box

Мерките ми се променят пред очите ми! Шон Т ще го благославям доживот! Явно е моят човек! Променя ми се предното бедро от ден на ден, не мога да се позная! Нямах време да вкарам тичането, имах много ангажименти, но си представям какво ще стане, разчисти ли ми се графика Април месец.

Йогата ми влиза на първо място сега, имам нови цели, заедно с Шон и бокса предполагам ще имам страхотни резултати. Мотивация не ми липсва изобщо. (Онзи "нацепен батка" ехм, т.е. млад мъж с великолепна физика Heart Eyes Blush ми е все пред очите, и много хубаво ме гледа) Май се задават хубави неща на хоризонта. Дръжте ми палци, момичета, ще обръщам нова страница.  dancing

Госпожица Дух, страхотен ти е аватара! Hug

Зкуско-обяд 2 банана (сега им се каня)
После ще видя и ще се се отчета.

# 739
  • Мнения: 2 907
А пък аз докато съм на режим нищо не ме изкушава и нищо не е в състояние да ме накара да наруша принципите на режима, който спазвам. Но пък винаги започвам режим, когато психически съм настроена и готова за него. Всяко друго инцидентно започване без вътрешното убеждение, че е време за сериозно отношение към отслабването се проваля и съответно лесно се поддавам на някоя хапка шоколад, бонбон и после не мога да спра в следващите дни да се тъпча с такива боклуци.  Crazy А пък най ме дразни, когато някой знае, че спазвам определени правила в храненето и да ми пробутва нещо с думите - хайде вземи си, от едно какво ще ти стане.  ooooh!
Giftу може би трябва да наблегнеш на тренировка за оформяне мускулатурата на горната част на тялото. Сестра ми, която е много слаба от кръста на горе беше същата. Стърчаха всички кокали. Зае се сериозно със силови тренировки и сега всички кокаляци са облечени в мускул и изглежда просто чудесно. И при мен го имаше това оголване на кокали и аз със силови ги скрих леко, но аз им се радвах на стърчащите си кокали, защото доста години не ги бях виждала.  Joy
Днес потичах около 500м заедно с кучето, а след това повървях 5 км из ниви и хълмчета. Направих и клекове и други упражнения за краката и дупето между тичането и ходенето. Довечера ще имам още поне 5 км ходене по същия маршрут. Закуската ми беше след това - печена палачинка от овесени трици с извара и пуешко филе, а за останалите хранения си пека пиленце във фурната.

# 740
  • Мнения: 5 508
Момичета, желаещ да пусне нова тема, защото нямам възможност в момента?

# 741
  • Мнения: 3 067
 Deziderata стискаме, стискаме.
Ти по колко часа на ден тренираш  Rolling Eyes браво Simple Smile)

Диди - вкуса се възпитава, особено вкуса към сладкото. Аз също винаги съм предпочитала въглехидрати - постни чушки с ориз винаги са ми любими пред каквито и да е белтъчини. Но поне при мен с времето, с четене, с осъзнаване,с желание да съм здрава (не слаба, не красива, здрава!) ми се промениха всички разбирания за "вкусно" и сладко - случвало ми се е настървена да вляза в магазина... и след 30 мин. четене на етикети на сладкиши да си изляза... Може би е добре да помислиш в тази насока - на мен ми помага, като знам какво ще влезе като химия в тялото ми... не му го давам. А и вече наистина не ми са вкусни всичките тия пакетирани боклуци. Предпочитам сама да си го сготвя или да ида до някоя по джиджена сладкарница и да си купя нещо качествено и вкусно.

Зизу - ако няма желаещи, аз мога да я пусна - май мога де  newsm78

# 742
  • Мнения: 2 695
Sivi ти какъв режим спазваш в момента?
 А кучешки разходки сутрин и вечер и аз си правя, точно по пресечен терен сме  hahaha

Да си отчета и аз хапването

з. ябълки
о. бекон + няколко фъстъка
в. пълнени чушки с ориз

# 743
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Deziderata  ей супер си мотивирана с теб бих тренирала супер Simple Smile
Номерче ходех преди 2-3 години редовно на аеробика и много е вдъховяваща колективната енергия - страхотно, но се контузих (разтегнах сухожилие) и тренирам по програми у дома имам по-голям ефект от домашни тренировъчни програми и не ми губят времето защото до залата има път а и там се преобличам и губя време и не ми остава да сготвя правилната вечеря а мъжа ми готви лесни - направо купува каквото има наготвено от магазина пък то много солено и така Simple Smile

# 744
  • Мнения: X
Добро утро момичета. През телефона съм и ще съм кратка и питаща:
в ПМС съм и ще си направя подарък сладко. От онзи ден вечерта съм само на протеини + вчера следобед мъничко домашен мой хляб от лимец и грахам. Пак фаствам днес до 12.30 , ще съм на ръба и миди днес и ще правя силова. Моля дайте съвет кога да ям сладко? Преди или след силовата или утре с бавните въглехидрати?
Благодаря
Пак без никакви претенции, че съм права, защото съм лаик по темата...чела съм, че яденето/пиенето на сладко/фреш След тренировка обезсмисля изцяло тренировката.Обяснението:тялото се "втурва" да изгори въглехидратите и мазнините пак си остават.
Дали е така, идея нямам.

# 745
  • Мнения: 1 541
Амур, аз също съм лаик, но следвам съветите на мой приятел, който постигна чудеса с тялото си - половин час преди тренировка да се приема протеинова храна, веднага след тренировка бърз въглехидрат, а до час след тренировката пак протеинова храна. Разбира се, за бърз въглехидрат той ми препоръчва 2 квадратчета черен шоколад, не оливане, но в случая на Духчето, предполагам, че еднократно ядене на торта няма да е фатално. Имаше и обяснение някакво, че бързия въглехидрат спомага приетия протеин да изгради мускул, но няма да се впускам в материя, която не познавам из основи.
С неговите съвети и аз постигнах доста добри резултати, затова посмявам да давам препоръки. Развира се не смятам, че мнението ми е меродавно Simple Smile

# 746
  • Мнения: 3 067

НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=969217.msg34674155#msg34674155  Hug Hug
Много ми допадна картинката, но ако друг има предложения - сменям веднага  Peace

Амур, Марена и аз като вас съм пълен лаик, но попитах инструктурката, с която бях по време на 2 месеца "предизвикателства" - каза след силова

Общи условия

Активация на акаунт