Искам да кажа_(115)_27.03-02.04

  • 61 065
  • 992
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 874
Аз търся изпитана рецепта за козунак в хлебопекарна. Crazy
Заповядай! Hug

# 466
  • Germany
  • Мнения: 7 980
Благодаря за идеите! Ще пробвам утре хляба и един кекс с банани и какао намерих в нета и се надявам да се харесат.

# 467
  • Мнения: 18 014
Обожавам банани, но не ги обичам готвени  Thinking Тестваме козунаци предпразнично, всеки ден различен Mr. Green Ми..хубави са си, май няма да си дам зор и тази година. Заразихте ме с мързел  Wink

# 468
  • Мнения: 6 729
Аз търся изпитана рецепта за козунак в хлебопекарна. Crazy
Заповядай! Hug

Лаленце, благодаря, забравих в книгата да проверя bouquet

# 469
  • Мнения: 11 704
Нарязвам банан на кръгчета, на едро, слагам супена лъжица мед, прясно мляко, колкото да покрие банана и пасирам. Тази доза е за една голяма чаша. Колкото е по-узрял банана, толкова е по вкусно  Peace
Аз днес си извадих от форума една рецепта за козунак в хлебопекарна, но не съм я пробвала още и не смея да препоръчам. Но ми звучи добре, пък и по-лесна, като за мен  Mr. Green

# 470
  • Мнения: 6 729
От миналата година си спомням, че най сполучливата рецепта, която пробвах беше на Супичка.Като вкус говоря.Но тя не е за хлебопекарна.Нищо де, ще бутна съставките в машината, да видим.И на Еликсир намерих козунак в хлебопекарна, какви конци имашеее Heart Eyes

# 471
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Презрели банани намачквам с вилица, добавям меко киви, също намачкано с вилица. На 1 банан две кивита. Разбърквам добре на кремче, насипвам в бурканчета от детски храни и това ни е закуската два-три дни. Ядеш на гладно и половин час след това нищо - дори и вода не. Пречиства черния дроб, освен дето е много приятно за ядене. Това ми го каза лекарка, когато на мм бяха завишени чернодробни показатели. Но оттогава си го правим за кеф, когато имаме изостанали банани.  Единственият недостатък е, че отгоре почернява бананът в бурканчето, аз изхвърлям тази част, а мм си я изяжда.
Лекарката беше казала да се направят наведнъж 10 бурканчета, т.е. може доста да престои в хладилник.

# 472
  • Варна
  • Мнения: 6 341
Не мога да им хвана спатиите на моите родители със селската къща. Бяха я обещали на някой, който пък се отказа и пренебрегнаха други двама купувачи.
Моят мъж мърмори, че без пари я дават, двуетажна, с 2 декара двор. Ама на село вървят така.
Другият месец съм планирала да си измия няколкото прозореца. Simple Smile
А утре съм на зъболекар. Тревожно ми е.

# 473
  • Мнения: 4 303
Не мога да им хвана спатиите на моите родители със селската къща. Бяха я обещали на някой, който пък се отказа и пренебрегнаха други двама купувачи.
Моят мъж мърмори, че без пари я дават, двуетажна, с 2 декара двор. Ама на село вървят така.
Другият месец съм планирала да си измия няколкото прозореца. Simple Smile
А утре съм на зъболекар. Тревожно ми е.
Те в някои села къщите наистина вървят за без пари, но не може ли да изчакат други купувачи?
Толкова хора търсят селски имоти. На вас далече ли ви е или на тях?

# 474
  • Мнения: 14 352

На комшиите им се случи "чудо" и до преди малко бях у тях, че не знаеха какво да правят.Котката им уж беше кастрирана а роди 3 котенца.Явно само са им взели парите.Какво са правили само те си знаят но не и да е кастрирана.

 Shocked Shocked Shocked Аз бих ги взривила, честно! Остави, че са ми взели парите, ами са ми и рязали котката за нищо, защото не знам как се имитира кастрация, освен с разрез  #Cussing out

Оказа се, че утре вечер съм на снобско събитие, за което тотално бях забравила, ей сега си видях поканата... Освен, че ще има драма какво да облека, трябва спешно да ида на фризьор, че косата ми е във фаза растеж от къса към нормална прическа и го докарвам ала ритната зелка със собствени усилия. Което, пък, е проблем, защото моят фризьор е доста зает и едва ли ще ме вмести... Голяма съм патица, уж съм много организирана, а този ангажимент ми е излетял от главата. Вероятно, защото не ми се ходи, а трябва.

Довечера ще ходим на "Красавицата и звяра" с момичетата, най-накрая успяхме да си синхронизираме програмите, че ще спрат да го дават докато се наканим  hahaha

# 475
  • Мнения: 39 546
Добро утро!
Алечка, когато ми предстои такова събитие (парти, а не киното с кифлите  Mr. Green), първото нещо, което правя е да попълня гардероба. Пък дори и да е с месеци предизвестие. Така поне имам време за проби- грешки!  Mr. Green Как може да си го забравила?
За днес се очертава хубаво време.

# 476
  • Мнения: 22 475
Добро утро и от мен!

От вчера съм много притеснена, но никак не ми се коментира. Привидно изглеждам ок, но ми е едно свито.

Днес и утре съм командировка в София, те пък баш за утре го дават да вали. Не че има значение, така или иначе по улиците няма да ходя. Но пък не обичам дъжд.

Това за кастрираната котка и котенцата е ужасно. Не че е родила, а че са излъгали хората, а и са изтормозили животното преди това с мнима кастрация.

daviz и моя мъж е същия за дрехи от ВУ, но аз хич и не му казвам. Simple Smile Така или иначе и от редовен магазин да купя дрехи, първо ги пера и така му ги давам.
Много любимо ми е пазаруването от там, а преди години за нищо на света не можеше да ме накара човек да вляза.

 Ekatеrina, не знам дали беше на теб, но поне 2пъти давах изпитана рецепта за козунак в хлебопекарната. С това уточнение, че не го пека там.
Не знам ти какво точно търсиш.
Рецептата я има и в готварската книга на темата, както и на доста места в нета.

# 477
  • Мнения: 15 068
Sesylle, ти кога пътуваш до Брюксел? Не беше ли тези дни? Дано притесненията ти са неоснователни.

# 478
  • Варна
  • Мнения: 36 753
Вчера пак търчах по разни кметства и общини да вадя разни документи и дубликати. Напоследък съм приятно изненадана от услугите, които ми предоставя държавната администрация. Оставям настрана безумните такси и разкарването на сто места, това отдавна съм го приела. Радва ме, че виждам положителна разлика на много места, любезно ме обслужват и  бързо. Има разлика от преди.

По Зи Рок чух някаква готина песничка на Within Temptation, изтеглих си я и с новата музика и колонки в колата умирам от кеф. Направих си цяла плейлиста с любими песни, качих ги на флаша и сега поне ми е кеф карането в час пик и не се ядосвам като вися в задръствания. Даже ме е яд като стигна, че не съм си дослушала някоя песен  Joy

# 479
  • София
  • Мнения: 23 111
Добро утро!

Тонич, изби рибата  hahaha Mr. Green с твоя мъж. Къде изпратихте майка ти?
Джени, майка ми получи предложение срещу отлично заплащане да се грижи за една наконтена баба, която е прекарала инсулт (напълно с ума си е) и реши да се пробва. На 5 мин. от вкъщи живее в доста луксозна обстановка и по цял ден жулят уиски с бабата.  Mr. Green Работата й не е тежка изобщо, но проблемът е, че е вързана 24 часа с нея. Мен това ме притеснява, но в крайна сметка, ако тя реши, че й е некомфортно, хваща си шапката и се прибира вкъщи. Аз поне съм доволна, че ни готви, в противен случай депресията не ми мърда.  Crazy

Преди 2 дни се навих да направя един чийзкейк с бисквити Орео и се получи нещо отвратително. Ама така е като рецептата е с подсладена сметана. Стана всичко друго, но не и чийзкейк - все едно ядеш гадна сметанова торта. Предпочитам класическия вариант, но няма да го правя скоро, защото продуктите ми излизат 30 лв, а като се сложи и труда ми - не мерси. Предпочитам купешки.

Общи условия

Активация на акаунт