Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-16

  • 117 325
  • 753
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 493
Блгодаря за новата тема  bouquet
Вместо запис: не спирам да ви чета, все още съм в търсене на имот за покупка. Имам няколко обяви в интеренет пространството, обаждат ми се предимно агенции, които ми предлагат обратно на това, което търся.

# 2
  • Мнения: 1 597
Томева, благодаря за новата тема bouquet
Винаги при покупка на имот е по-добре по-голямата част да е самофинансиране, и кредита да не е ипотечен, за да няма напрежение и стрес.

# 3
  • Мнения: 14 419
Успешни сделки! Peace

# 4
  • Мнения: 296
Блгодаря за новата тема  bouquet
Вместо запис: не спирам да ви чета, все още съм в търсене на имот за покупка. Имам няколко обяви в интеренет пространството, обаждат ми се предимно агенции, които ми предлагат обратно на това, което търся.
Очаквате ли цените да се вдигнат на нивата от 2007?  Какво очаквате да се обсъжда тук, пускайки тази тема?

# 5
  • Мнения: 14 419
Блгодаря за новата тема  bouquet
Вместо запис: не спирам да ви чета, все още съм в търсене на имот за покупка. Имам няколко обяви в интеренет пространството, обаждат ми се предимно агенции, които ми предлагат обратно на това, което търся.
Очаквате ли цените да се вдигнат на нивата от 2007?  Какво очаквате да се обсъжда тук, пускайки тази тема?

По първия въпрос-според мен много е възможно.
По втория въпрос-обсъжда се състоянието на пазара за недвижими имоти ,както и в предишните теми Grinning
.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 493
Блгодаря за новата тема  bouquet
Вместо запис: не спирам да ви чета, все още съм в търсене на имот за покупка. Имам няколко обяви в интеренет пространството, обаждат ми се предимно агенции, които ми предлагат обратно на това, което търся.
Очаквате ли цените да се вдигнат на нивата от 2007?  Какво очаквате да се обсъжда тук, пускайки тази тема?

Въпросите ви към мен ли са? Защото темата не я пускам аз, а сте цитирали коментара ми...

# 7
  • Мнения: 46

Запис!

Успех в намирането на мечтаното жилище  Hug

# 8
  • Мнения: 2 681
Очаквате ли цените да се вдигнат на нивата от 2007?  Какво очаквате да се обсъжда тук, пускайки тази тема?
Като всички цени - или първо ще се вдигнат, после ще спаднат, или обратно.
Същото е като цени на валута, акции, суровини.
Но пък трябва да се живее някъде и през това време.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 641
Има разлика в лихвите между потребителски и ипотечен кредит, но при ипотечните кредити има и разходи по учредяване на ипотека, след това навсеки десет години по възобновяването й и на края за заличаване, ако предсрочно погасите кредита и ипотеката не е изтекла по давност.
Също така има и допълнителни разходи, като застраховки имот/живот, които могат да се отразят на месечните вноски.

# 10
  • Мнения: 2 313

[/quote]
Очаквате ли цените да се вдигнат на нивата от 2007?  Какво очаквате да се обсъжда тук, пускайки тази тема?
[/quote]

Може и да се вдигнат, а може и да паднат. Самото заглавие казва какво се обсъжда тук.  Grinning

# 11
  • Мнения: 6 964
Благодаря за новата тема!  bouquet

Никой не може да предвиди дали цените ще се вдигнат до тези от 2007. Рано или късно ще се уравновесят.

# 12
  • Мнения: 349
Успешни сделки на всички !!!  bouquet

# 13
  • Мнения: 44
Благодаря ви - да,  препоръчайте кредитен консултант,  но става въпрос за малко градче...искат да погасят кредита за до 7 години.

# 14
  • Мнения: 24
Случаят с две брокерски къщи ми е познат. Тъй като от известно време следя обявите за малки апартаменти, ми прави впечатление, че един и същ апартамент се предлага на две различни цени, при различни брокери. Хубаво е да пишем за подобни случаи. Има нещо нередно тук. Една дама беше написала, че прекалено емоционално реагирам, но мисля, че зад подобни "игрички" на собственици и брокери може да се крие нещо повече. По-добре е надалеч от такива хора.

Общи условия

Активация на акаунт