Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 18

  • 201 064
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 262
Успяха на Луната да кацнат. Успяха на Марс роботи да пратят. Как никой не успя да измисли мокрите кърпички да излизат една по една от тоя шибан пакет!?

# 31
  • София
  • Мнения: 12 006
В офиса въведохме правило - за всяка псувня да слагаме в касичка по 20 стотинки. Първоначално си мълчахме, после едина колежка пусна 100лв. и ни разказа как е прекарала събота и неделя на гости у свекърва си... Grinning Останалите колежки се спогледахе и пуснахме по 40-50лв. за коментари. Grinning Grinning Grinning

# 32
  • Мнения: 18 547
В офиса въведохме правило - за всяка псувня да слагаме в касичка по 20 стотинки. Първоначално си мълчахме, после една колежка пусна 100лв. и ни разказа как е прекарала събота и неделя на гости у свекърва си... Grinning Останалите колежки се спогледахе и пуснахме по 40-50лв. за коментари. Grinning Grinning Grinning

Откак прочетох се хиля с това ,освен да давам 100лв на снахата,не знам какво друго...

# 33
  • Мнения: X
-Мамо,може ли да скоча от прозореца?
-Написа ли си домашните?

# 34
  • Мнения: 10 061
Депресирани сте от студената зима? Тъгувате по лятото? Ето какво може да направите, за да победите лесно депресията:
 Сложете в чайник с кипяща вода няколко капки йод, стари чорапи и отворена консерва "Копърка". Поставете зад чайника вентилатор. Парата и ароматът от чайника ще създадат у вас усещането за горещо утро край морето, а жена ви, като види дивотията, която сте направили, ще ви припомни и крясъците на чайките.

# 35
  • варна
  • Мнения: 677
Един мъж много обичал шампанско.Купил си една бутилка,но му се досвидяло да го дели с жена си и го скрил в тоалетната.Намислил,щом жена му заспи да отиде и да си го изпие сам.Легнали си те и след малко той се опитал да я прескочи ,за да отиде да си пийне.Тя обаче друго си помислила и прошепнала ,,Недей,недей,детето сигурно не е заспало още,,.Легнал той ,но мисълта за шампанското го човърка и  пак се надигнал,а тя пак ,,Недей,недей,че детето  може  да не е заспало още,,.......и така  няколко пъти.....Накрая мъжът успял.Прескочил през нея,отишъл в тоалетната,но от бързане изтървал тапата на шампанското и то гръмнало.В този момент детето се втурнало в спалнята при майка си крещейки  ,,Видя ли сега!Недей,недей и тати се гръмна в тоалетната!

# 36
  • Мнения: 2 313
Събота призори... Кола хвърчи по столичен булевард, и прибира мъртвопиян "баровец"...
– Ей бакшиш, ще драйфам тука...
Шофьора:
– Не се притеснявайте господине, повръщайте на воля...
След 2 мин.
– Мама му стара, бакшиш с..е ми се...
– Не се притеснявай пич - давай на задната седалка в ъгъла...
Пристигнали и "баровеца" вади 50 кинта:
– Евала браточка не бях виждал такъв бакшиш да не се нерви за нищо...
– Господине аз съм от "Drink and Drive", а мерцедеса си е ваш!


- Господин началник, може ли да си взема отпуска?
- За какво ти е бе, Петров? И без това бюрото ти е точно до прозореца?


Сбрали се македонци да приемат работен план за годината:
- Та значи : Уикенда си е уикенд - нема да работим ...
Понеделник - отмор от уикенд;
Вторник - подготовка за работа;
Среда - Върло ке работим;
Четвъртък - отмор от работа;
Петък - подготовка за Уикенда.
Вопроси има ли ?
- Има - сека среда ли върло ке работим ???

# 37
  • Мнения: 30
Из мъжки форум, секция "Семейни отношения"
Жена ми се изкъпа, сложи си парфюм и отиде да пазарува. Често го прави напоследък и слязох пред блока да я чакам, че съседката нещо ми беше споменала (много добра и услужлива жена, винаги иска да помогне и да сподели за другите хора). Забелязах, че се връща, някакъв пич я кара (жената, не съседката) и се скрих зад колата.  Паркира той (Пасат дизел, 2011, нищо особено, но поддържана машина, нови зимни мишелинки) и аз се наведох да не ме видят. Той спря двигателя, изгаси фаровете, но не излизат. Свих се и тръгнах приведен да видя какво става и ужас - моята любов поддава. От лявата страна. Съвсем нова петичка, няма и 200 000 км според търговеца, нов внос от Германия, 3.0 ДА. Та въпросът ми е - да слагам ли амортисьори Bilstein, много ги хвалят или да заложа на изпитаното Monroe? Знам, че Kayaba са супер, но не са ли за японски коли? Някой пробвал ли ги е? 

# 38
  • варна
  • Мнения: 677
В Зоологическата градина умрял лъвът.Директора събрал персонала и казал ,,Или някой намъква кожата на лъва и цял ден ще се препича на слънце в клетката, или удържам от заплатите за нов лъв,, Бай Данчо-портиера веднага се съгласил да сложи кожата ОООбаче!.Един ден както си се излежавал, в клетката влязла пантерата...Поотъркала се в бай Данчо и проговорила ,,Не сЪ  бой!Аз съм Ленчето от счетоводството.Дай 4 цигари ЩОТ на слона им сЪ пуши.

# 39
# 40
  • Мнения: 10 061
Само тиквеникът ми е готов, свекърва ми го е направила преди 35 години...

# 41
  • Мнения: 5 001
Сигурно и свекърът е участвал Grinning
Аз го знам по друг начин
Две приятелки си говорят
-Стана ли ти тиквеника?
-Не, спи още.

# 42
  • Мнения: 10 061
Равносметката за Бъдни вечер (за двама души):
8 вилици,
4 лъжици,
17 чинии,
6 тенджери,
1 гювеч,
2 тави,
11 чаши (две счупени),
3 подноса...

# 43
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мутра отива на лекар:
- Докторе, аз съм мутра, мерцедес 600, кожен салон, всички екстри, а сега ме боли задника, помагай.
Прегледал го докторът и казва:
- Ти миличък имаш хемороиди!
- Мерси докторе, ае чао!
Прибира се мутрата вкъщи. Жена му пита:
- Кво каза докторът?
- Каза хемороиди.
- А как се лекуват?
- Иииииии, забрайх да го питам. Сега отивам.
Отива пак при доктора:
- Мараба докторе, аз съм мутрата, нали помниш, мерцедеш 600, кожен салон...., днеска идвах и ти каза хемороиди....Кажи, как да ги лекувам?
- Свещички си слагай!
- Благодарско, ае чао.
Прибира се вкъщи и жената пак пита:
- Е???
- Ами, да си слагам свещички каза.
- Къде ще си ги слагаш?
- Ей, забрайх да питам, чакай да му се обадя по телефона.
Звъни:
- Докторе, аз съм оня бе, с мерцедеса, кожения салон.....хемороидите, казахте да си слагам свещички, ама къде да ги слагам...?
- Отзад си ги мушкай!!
Жената:
- Е, кво каза?
- Абе, разсърди се нещо…

# 44
  • варна
  • Мнения: 677
Един шеф на автосалон пуснал обява,че търси нов работник.След внимателен подбор назначил доктор-гинеколог.
Другите работници не се стърпяли и го попитали защо от всички висококвалифицирани кандидати е назначил точно това докторче?А шефа им отговорил,,Млък бе!Тоя през ауспуха прави основен ремонт на двигателя .

Общи условия

Активация на акаунт