Booking.com /Тема 2/

  • 55 232
  • 764
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 220
не една и съща е --Издадена от БГ банка
Мерси!

# 91
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравейте, мъжът ми има профил в Букинг и обикновено резервираме през него. Сега ще пътуваме с приятелки, мога ли да резервирам от неговия профил, след като той няма да пътува?

# 92
  • Мнения: 3 638
Здравейте, мъжът ми има профил в Букинг и обикновено резервираме през него. Сега ще пътуваме с приятелки, мога ли да резервирам от неговия профил, след като той няма да пътува?
Да, има опция по време на резервацията да се посочи дали я правиш за себе си или за някой друг и да се въведат данни на основния гост.

# 93
  • София
  • Мнения: 13 151
Здравейте, мъжът ми има профил в Букинг и обикновено резервираме през него. Сега ще пътуваме с приятелки, мога ли да резервирам от неговия профил, след като той няма да пътува?

Да, но можеш да се поканиш през линка "Покани приятел" на мъжа ти, да направиш нов профил и да ползваш отстъпка. Wink

Все пак прецени в дадения случай доколко е изгодно, защото отстъпките са различни за различните профили.

# 94
  • София
  • Мнения: 21
Хора, и аз имам линк. Ако на някой му трябва.
Получете US$15 обратно с този код за достъп: yoana861 https://booking.com/s/67_4/yoana861

# 95
  • Мнения: 943
Хора, и аз имам линк. Ако на някой му трябва.
Получете US$15 обратно с този код за достъп: yoana861 https://booking.com/s/67_4/yoana861
Ако това е разрешено да си пусна и аз моите линкове

# 96
  • Мнения: 1 292
И аз имам линкове за отстъпка, но предпочитам на лично съобщение да пиша на търсещия чрез Букинг резервации.

# 97
  • София
  • Мнения: 18 703
Именно,аз за това по-горе питах ,а не изплясках линк директно.Grinning

# 98
  • Мнения: 4 329
всички регистрирани в букинг имат такива линкове Simple Smile
според мен скоро ще спрат да работят, защото хората си нарегистрираха по 5-10 профила

# 99
  • Мнения: 307
Момичета преди 2 часа направих чрез букинг резервация за хотел в Милано и сега получих смс, че от хотела не ми приемат картата. Аз дадох дебитна а те искат кредитна, аз нямам кредитна какво да правя?

# 100
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Момичета преди 2 часа направих чрез букинг резервация за хотел в Милано и сега получих смс, че от хотела не ми приемат картата. Аз дадох дебитна а те искат кредитна, аз нямам кредитна какво да правя?

Каква ти е картата и на коя банка? Имаш ли достатъчно наличност по нея?

# 101
  • Мнения: 307
Уникредит, не за цялата реЗервация нямам наличност

# 102
  • София
  • Мнения: 18 703
Аз имам резервация,но ми откраднаха картата и я блокирах.Сега от хотела могат ли да изтеглят сумата или нова да представя?

# 103
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Аз имам резервация,но ми откраднаха картата и я блокирах.Сега от хотела могат ли да изтеглят сумата или нова да представя?

Трябва да изпратиш нова ако не са блокирали сумата.

Уникредит, не за цялата реЗервация нямам наличност
Ако резервацията ти е нонрефъндъбъл, трябва да имаш цялата сума.

# 104
  • Мнения: 307
Аз си запазих стая с опция за cancel...

Общи условия

Активация на акаунт