Шумен - 7

  • 16 304
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 370
Честит имен ден на Яна. Да и е живо и здраво името и само с добро да се чува.

Ако сме 7 души аз предлагам да сме на Виенска. Долните маси са за по 6 души и като се сложи едно столче от късата страна и става. Но ако сме повече просто няма начин. Тогава ще сме на китайски. Да запазвам ли места или отиваме направо?

# 226
  • Мнения: 112
Честит Имен Ден на малкото сладко Янче Бибиянче. Нека името ти свято днес да бъде то полято с руйно вино,песни,танци,веселба и така до сутринта!

# 227
  • Мнения: 122
Честит Имен Ден на малката Яна. Да и е живо и здраво името и много да радва мама и тати.
Какво става за утре.Къде ще се ходи.

# 228
  • Мнения: 4 370
Кой е за Виенска?
Аз

# 229
  • Мнения: 122
И аз. То май само двете сме. Хайде казвайте.

# 230
  • Мнения: 4 370
Хайде бе хора, ще идва ли някой на срещата и къде ще е ?Утре сутринта ще проверя , само да не сте писали.

# 231
  • Мнения: 112
Ние с Дари също сме за Виенска Peace Ако питате мен, да отиваме направо там в 13ч, а ако случайно няма места, пеш ще се върнем към китайския. newsm68 Е не вярвам, че няма да има места, но мисля това е едно решение на нещата. newsm08 Аз този път ще дойда на време, защото моите мъже ще ходят на село и ще тръгнат към 10-11 часа, така че нямам ангажименти (освен чистенето де) с тях. newsm08

# 232
  • Мнения: 4 370
ЕЕЕЕЕ супер! Значи решено - утре към 13ч на Виенска.

# 233
  • Мнения: 9
Оф от много мотане не съм отваряла форума  Embarassed
Утре и аз ще се опитам да дойда, но най-вероятно ще съм с малкия, че баба и дядо ша са на село Whistling

Аничка не се притеснявай всичко ще мине ОК!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЯНА!
Кари да ви е жива и здрава сладуранката! Приятно изкарване на моренцето и да не почернявате много че да може да ви познаем после Wink

# 234
  • Мнения: 81
13.00 на Виенска... идвам  Laughing

# 235
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
С малко закъснение, но нямах достъп до Интернет- честит имен ден на Яна! Да й е живо и здраво името!    newsm51

Айде, давайте отчет за срещата, де  Praynig
Аз каква я свърших  ooooh! Така си издялках пръста с един нож, че до бърза помощ ме кара Свилен ( на Светла мъжа й)... Ужасно ме боли, а нокътя просто ми го няма. А Силия все иска да ми дръпне бинта и не знам къде да си крия ръката. Такива истории при нас.

Ех, Кари и Петя вече си изпекоха дупетата на плажа. Нямам търпение и нашето море да дойде! Колкото и за кратко време да ходим, друго си е. Ама днес като видях двете дивачки как бесняха вкъщи, си мисля колко луда и щастлива ще съм на Балчик. Ама и Светлето ще е така, затова се успокоявам  Mr. Green

# 236
  • Мнения: 4 370
Димана как го издялка тоя пръст!  Crazy Ужас.

Срещата беше готина, но храната не! Много са го развалили тоя китайски. Аз вече няма да ходя там.

# 237
  • Мнения: 903
Айде, аз съм за глобааааааа Embarassed Сори момичета ама се наложи внезапно да си идем на село по работа, та затова даже не можах да предупредя за срещата. Много ми се идваше ама... Sad
Радвам се, че сте изкарали добре. А за китайския ходих преди няколко седмици и всичко беше както преди newsm78
Диде, много гадно бе мила, уф,  и нокътя го няма  Sad Дано бързо да мине.
Честито и от мен със закъснение на сладкото Янче.
Айде, дано се видим по разходките ,че след това отлитаме на моретоооо.

# 238
  • Мнения: 9
Срещичката беше убава. Ето да видите присъстващите
Малко са снимчиците ама са от сърце  Grinning
Цвета на чадърите е надделял повечко ама няма да ме биете надявам се  Sick
Мен ме имаше на една снимка ама е станала много тъмна и ви я спестих Crazy

# 239
  • Мнения: 112
Пак хубава срещичка си спретнахме а!?! То каквото и да е като са хубави хора, хубави срещи ще стават я.  Laughing
Ах, ти Гале пак спести снимката, иначе другите са хубавички. newsm10
 dontknowЛеле Диде, къде зяпа бе душа, че издялка пръста? Айде бързо да заздравява, че да ти се маха от главата. А вие кога заминавате на морето, че нещо не се сещам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт