Шумен - 7

  • 16 302
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Заминаваме в събота  newsm44 Само дето от петък го дават калпаво време  Cry Ама то все така ще ми се случи на мен. И ако вали, съвсем ще полудеем с тези деца в станцията...

# 241
  • Мнения: 903
Айде, дано да е хубаво, че да си изкарате супер. Дано да успеем да се видим, до тогава, ако не след това ще ви видим тена Simple Smile

# 242
  • Мнения: 4 370
Весело изкарване на Димана и Светла на морето! И да ни пратите картичка!  Wink

# 243
  • където има любов
  • Мнения: 307
Уф ,майчета ,Алекс е цялата в ситни пъпчици и незная дали  да я водя на лекар.Всъщност има по гръбчето и корема,крачетата и ръчичките са чисти.Но гръбчето и е цялото в пъпки.Много са ситнички и си мисля ,че са от топлото.Иначе няма други симптоми да е болничка,ама знам ли?Може ли да е нещо от  храна?Нищо ново не съм давала.?

# 244
  • Мнения: 903
Светле, не знам какво да ти кажа душа, то щом са много ситни приличат да са от претопляне, ама чак и по коремчето newsm78 Ние сме имали по гръбчето раменцата и вратлето, от топлото. Абе не я обличай много тази вечер и  до утре ако не и минат я заведи. Нищо чудно да са от претопляне, то такива жеги. Дано това да е Praynig

# 245
  • Мнения: 9
Уф ,майчета ,Алекс е цялата в ситни пъпчици и незная дали  да я водя на лекар.Всъщност има по гръбчето и корема,крачетата и ръчичките са чисти.Но гръбчето и е цялото в пъпки.Много са ситнички и си мисля ,че са от топлото.Иначе няма други симптоми да е болничка,ама знам ли?Може ли да е нещо от  храна?Нищо ново не съм давала.?

Според мен тия пъпчици са от топлото. И на нас ни излизат по коремчето такива. Спокойно  Peace
Дано все пак не бъркам де newsm78, но имали сме алергия и стават едни големи петна по цялото тяло.

# 246
  • Мнения: 112
Светле, не е болна Алексче спокойно, от топлото са пъпчиците не се притеснявай. Дето ти вика Галето не е и алергия, Дани също имаше алергични симптоми, но това беше типичната уртикария, която изглежда като опарено от коприва и изчезва след половин- един час и се появяват на друго място. Просто за информация ти казвам. Hug Но дори и да я облечеш по-леко не се надявай просто така да си минат, нашите пъпчици са от както започнаха жегите и нямат намерение да изчезват. Като се поохлади времето сами ще си минат. А тези пъпчици нито сърбят нито нищо, не се притеснявай добре си е детето. Peace
Да ви се похваля, тази вечер окъпах Дани съвсем спокойно без рев, В КОРИТОТО, игра си с топката и чак не му се излизаше. Абе ще стане нашата работа видя се то... Mr. Green Ама трябваше лека по лека да подхождам към къпането и да не го насилвам. Дето казват хората насила хубост не става, че и нашата работа. Той пищеше, като за последно, някаква абсолютна истерия. Ама започнах само с ръка да си го търкам, после и с канчето и накрая склони в коритото. Охххх отдъхнах си, бях се шашнала... ooooh! Crazy Laughing

# 247
  • Мнения: 903
Рале, честито за банята Grinning А ние ги къпем както ни падне, под душа, чучура на душа, чешмата, в корито, все се кефят и реват като приключим.

# 248
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Дами, имам поръчка от Надя да ви питам нещо, понеже тя няма нет.
Търси да си купи кошара, от тези за спане и игра. Ако някой знае негова познат да продава- да свирне на мен. ОК?!
Ани, картичка не чакай  Mr. Green Ние ще се приберем по- бързо от нея, тъй че ефектът се губи

# 249
  • Мнения: 4 370
А бе знам си аз за картичката да не чакам.  Laughing Сега промениха времето, май няма да вали, а топло ще е! Зависи по коя телевизия гледаш. Стискаме палци да е хубаво. Peace

# 250
  • Мнения: 1 128
Мале хора на снимката от последната среща съм излязла ужасно!Направо за страх да ме гълташ!!!То една голяма уста(лице почти не се вижда), една голяма ръка(скрила цялото ми тяло), косата ми като на "развълнуван диригент".Абе какво да ви кажа.Моля ви се не плашете децата си с мен!!!

# 251
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 252
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ето ме и мен още във формат 2 в 1.ако в понеделник ми кажат четвъртък или петък да ме режат,съм на линия,омръзна ми вече да се търкалям.само за упойката се чудя още, анестезиолог ми препоръча пълна, пък аз май съм навита за спинална, та ще мидим.иначе багажите ми стоят на един куп и чакат... Thinking

# 253
da se poxvalia--- dnes zapisax Eva na iasla, v 16ta, zad tran4ev na garata!!!! Mn sam 6tastliva za6toto mislex 4e niama da ia vzemat-nali niama vaksini zaradi babrecite, no niamalo problem. E 6te ima kato po4ne da se razboliava no............ nali prez vsi4ko 6te minem taka ili ina4e, taka po-rano, po-dobre Peace! Mnogo e sme6no vatre Laughing---- vse edno vliza6 v ka6tata na jujetata  - vsi4ko e mani4ko i e mnogo 4isto, ama mnogo!!! taka 4e ot drugia mesec 6te po4vame.
anichka5 jelaia ti uspex!!!
Mnogo ste izpisali zatova ako sam propusnala na6to vajno molia da me izvinite!! Praynig biax bolna 1 sedmica s 39.00 temperatura i zatova i ne doidox na sre6tata , a snimkite sa xubavi!! I DIBO ne si takava kakvato se opisva6!! Grinning

# 254
  • Мнения: 4 370
Аничка, стискаме палци всичко да бъде наред и се обади да ни информираш за добрата новина.
Цвети , супер, записали сте Ева в най - готината ясла!  Peace

Аз отивам да чистя, докато ги няма моите мъже.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт