Емоционална изневяра - оправдана?

  • 10 741
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 248
И до 5 години след детето тежък развод и емоционален срив

# 76
  • Мнения: 13
Май сега такава е модата - контрол и озъбване, не знаят етикета...а и махалото е в другата посока, прекалено доказване колко са надеждни. След няколко десетилетия Girl Power, сега за да не ги помислят за коври и използвачки, се постилат като изтривалки - или поне дават вид, че се постилат.
Интересно как като ти наскочиха "вълците" и се сля с тълпата Simple Smile нищо не казвам просто ми е смешно как изведнъж си променяш начина на мислене.

# 77
  • Мнения: 30 802
Именно. Абе играят си на семейство. Та ето това е негативната страна от тенденцията да се заживява заедно - емоционален шантаж, приспиване на инстинкти, начукване на канчето и морализаторска лекция....младите момичета нямат житейски опит да разпознаят тази ситуация. Та донякъде поведението с чатене и несериозност е хубав защитен механизъм.

# 78
  • София
  • Мнения: 17 779
Само на мен ли ми направи впечатление, че авторът я попитал за телефонния номер на бившия "какво прави това тук".
Как какво, искаш да си сложи фередже, да има само твоя номер в телефона и да ти се доказва, че те обича во веки?
Май той е психото.

# 79
  • Мнения: 13
Само на мен ли ми направи впечатление, че авторът я попитал за телефонния номер на бившия "какво прави това тук".
Как какво, искаш да си сложи фередже, да има само твоя номер в телефона и да ти се доказва, че те обича во веки?
Май той е психото.
Ами аз например не пазя телефонния си номер на някоя бивша , за какво ми е? Да си говорим от време на време или да си пращаме смс ли? Щом нещо е приключило значи е така , задни вратички не оставям.

# 80
  • Мнения: 1 306
Добре де, само аз ли си мисля,  че не е етично щом си с някого във връзка, да флиртуваш и с други?  То е ясно, че не са толкова безобидни чатовете, за да се впрегне авторът.
Не мисля, че момичето ще се промени.  Но и не мисля, че трябва да си го слагаш толкова. Каквото, такова. А и защо пък трябва да се боиш от нараняване. То, ако се окажеш толкова чуплив, няма да е добре за теб.
Изненадана съм от коментарите на Сирената. Понякога е доста смислена, но не и в този случай.

# 81
  • Мнения: X
Unknown, ти хубаво се даваш за пример какво не правиш, но не ти ли е малко унизително да ровиш из номерата на момичето и да питаш: Тоя какъв е, оня какъв е?
Тя в твоя телефон рови ли?

# 82
  • Мнения: X
То само в телефона ѝ да рови... Щом е толкова сигурен, че е спряла с чатове, значи и пароли за акаунти му е дала, за да му докаже колко го обича и как няма да му изневери. Все впрегната да му се доказва и да реве, как е сгрешила и как няма да се повтори. Бла.

# 83
  • Мнения: 3 231
Задължително ѝ позволи да си татуира името ти, мен!!! Задължително, особено след като сама го предлага. Така ако някога да се разделите, ще знаеш че И НЕЯ със сигурност ще я боли Simple Smile

# 84
  • Мнения: 5 248
Първия ми мъж психопат си татуира моето и след като се разделихме го зачрекна с 2 червени хикса Stuck Out Tongue Winking Eye

# 85
  • Варна
  • Мнения: 208
И какъв е проблемът? Че ще ги разблокира и може да започне отново ли?

Не си казал нищо за характера на чатовете, но нищо. Аз съм търпелива. Ще почакам.
Проблема е , че се посъветвах с вас дали такъв човек може НАИСТИНА да се промени и да спре , а не да ме нарани отново някой ден (не , че е сигурно , но както казах имате повече опит и знаете какво БИ станало дали е така или просто приказки отново). Иначе как да обясня какви са били чатовете? Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н
Първо,си много ревнив.И това не е в твой плюс
Второ,то че ще те нарани пак е ясно,ама този път такъв шут ще получиш,че няма да може да се опомниш.
Трето,мисля че си много влюбен в неправилната девойка.
Живейте си и се радвайте на живота в момента.

# 86
  • Мнения: X
Първия ми мъж психопат си татуира моето и след като се разделихме го зачрекна с 2 червени хикса Stuck Out Tongue Winking Eye

Хихи, крайният резултат после е



Дали се кефи тази Лаура, че е петата специална?Simple Smile


# 87
  • Мнения: 5 248
Ха ха хааа

# 88
  • Мнения: 5 508
С какво пък те е наранила? Щом в началото го е правила и е смятала, че връзката е мимолетна явно и ти си спомогнал за тези й вътрешни усещания.
И аз пазя номера на бивши в телефона си, отделно си пиша и с други хора. Да, не флиртувам с тях, но и тя вече не го прави.
И да, това че преди е правила дадено нещо не означава, че ще продължи да го прави.

# 89
  • Мнения: 30 802
Ако си във връзка, не е гот да чатиш. Ама ако е била в "гратисния период", който е доста разтегливо понятие - тогава няма място за ровене в телефон.

Общи условия

Активация на акаунт